Son Dakika Haberleri: AK Parti Niğde Bor İlçesi Bahçeli Belde Belediye Başkan Adayı Zafer Tokgöz Kimdir?

AK Parti Niğde Bor İlçesi Bahçeli Belde Belediye Başkan Adayı Zafer Tokgöz Kimdir?

4 ay önce

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri için Niğde Bor İlçesi Bahçeli Belde Belediye Başkan adayı olarak Zafer Tokgöz'ü seçti. Zafer Tokgöz kimdir?

AK Parti Niğde Bor İlçesi Bahçeli Belde Belediye Başkan Adayı Zafer Tokgöz Kimdir?, System.String[]

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde AK Parti, Niğde Bor İlçesi Bahçeli Belde Belediye Başkan adayını belirledi. Niğde Bor İlçesi Bahçeli Belde Belediye Başkan adayı olan Zafer Tokgöz kimdir?

ZAFER TOKGÖZ KİMDİR?

Tokgöz, 1958 yılında Bor İlçesi, Bahçeli Kasabası'nda dünyaya geldi. İlk ve ortaokulu Kemerhisar'da tamamladı. Ardından, Balıkesir İdari ve Lojistik Hizmetler Okulu'nda eğitim gördü. Türk Silahlı Kuvvetleri'nde yaklaşık 6 yıl hizmet yaptı.

MÜTEŞEBBİS HEYET BAŞKANLIĞI YAPTI

Belediye başkan adayı, 1985 yılında Ankara Büyükşehir Belediyesi'nde çalışmaya başladı. ASKİ Genel Müdürlüğü'nde çalıştığı zaman diliminde, Hizmet-İş Sendikası ASKİ Şubesinde Teşkilatlandırma Sekreterliği ve Müteşebbis Heyet Başkanı olarak şube başkanlığı görevlerinde bulundu.

2009 YILINDA BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLDİ

2009 yılındaki yerel seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi'nden belediye başkanı seçildi. 2009 yılından itibaren de bu görevimi yürüten Tokgöz, evli ve iki çocuk sahibidir.

Haber Yayın Tarihi : 15.01.2019 11:47 Şarkıcı Gökhan Özoğuz, 4 Askerin Şehit Olmasını Ekrem İmamoğlu'nu Bağlayan Gazeteye Sitem Etti Ekrem İmamoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na Saldırıya İlk Yorum: Talimat Aldılar Kemal Kılıçdaroğlu'na Yumruk Atan Saldırganın Kimliği Ortaya Çıktı!