Son Dakika Haberleri: Zalim İstanbul 9. Bölüm (Sezon Finali) Fragmanı

Zalim İstanbul 9. Bölüm (Sezon Finali) Fragmanı

6 ay önce

Zalim İstanbul 9. Bölüm (Sezon Finali) Fragmanı yayında!

">

Zalim İstanbul 9. Bölüm (Sezon Finali) Fragmanı yayında! Ceren kendini bıçaklayınca Karaçay köşkünde gerçekler ortaya çıkıyor!


Cenk ile konuşan Ceren istediği karşılığı alamayınca sinir krizi geçirerek kendini bıçaklar. Karnındaki bebeğe zarar vermek isteyen Ceren ağır şekilde yaralanır ve hastaneye kaldırılır. Bu olay Karaçay köşkünde tüm olayların seyrini değiştirir. Çünkü Ceren'in gizlediği hamileliği ortaya çıkmıştır. Seher başta olmak üzere herkes duydukları şey karşısında şok olur. Diğer taraftan Cenk bu durumu nasıl atlatacağını hesap etmektedir. Şeniz oğluna artık olayların sonuna geldiğini söyler. Cemre ise Ceren kendine gelir gelmez bebeğin babasının kim olduğunu sorar. Ceren ise bu soru karşısında iyicene çılgına döner. Cemre gerçekleri öğrenmeye çalışırken bir darbe de annesi Seher'den alır. Artık olaylar herkes için içinden çıkılmaz bir hal almıştır.


Bebeğin babasının Cenk olduğu ortaya çıkacak mı?


Zalim İstanbul 9. Sezon Finali bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!


Antakya'dan İstanbul'a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul'da; üç çocuğu ile Antakya'da yaşayan Seher'in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.


Yapım: Avşar Film


Yapımcı: Şükrü Avşar


Yönetmen: Cevdet Mercan


Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık


Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan


Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda


Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Ceren), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)


#zalimistanbul #ozandolunay #simaybarlas #berkergüven #serakutlubey #baharşahin #ceren #cemre #cenk #nedim

Zalim İstanbul 9. Bölüm (Sezon Finali) Fragmanı

Kaynak: DailyMotion.com

Haber Yayın Tarihi: 24.05.2019 09:03 Cinsel saldırıdan suçlanan genci, gizlice çektiği cinsel ilişki videosu kurtardı
Bir Zamanlar Çukurova'nın oyuncusu Uğur Güneş şarkıcı Reyhan Cansu ile aşk yaşıyor Pes dedirten sapıklık! Eşeğin cinsel organını iple bağladılar