Zalim İstanbul'da Cinsel İlişki Takvimi Kriz Çıkardı - Son Dakika

Zalim İstanbul'da Cinsel İlişki Takvimi Kriz Çıkardı

09.05.2019 09:32

Bekaret sahnesiyle büyük tepki toplayan Zalim İstanbul'un son bölümlerindeki 'cinsel ilişki takvimi' kriz yarattı.

Geçtiğimiz günlerde bekaret sahnesiyle büyük tepki toplayan Kanal D'nin iddialı dizisi Zalim İstanbul'da bu kez de cinsel ilişki takvimi sahnesi kriz çıkardı.

CİNSEL İLİŞKİ TAKVİMİ KRİZ ÇIKARDI

İlk bölümleriyle reyting yarışında Çukur ve Söz gibi iddialı dizilere kafa tutmayı başaran Zalim İstanbul, adından söz ettirmeye devam ediyor. Farklı senaryosu ve başarılı oyunculukları ile daha ilk bölümden seyirciyi yakalayan dizinin son bölümlerindeki 'cinsel ilişki takvimi' sahneleri kriz yarattı. Sosyal medyada izleyici bu durumu eleştirdi.

ELİNDEKİ HER KOZU KULLANIYOR

Her bölümü ile konuşulan dizide özellikle Seher'in asi kızı Ceren'in oyunculuk performansı dikkatlerden kaçmıyor. Cenk Karaçay ile evlenip Karaçay soyadını almak için elindeki her kozu değerlendiren Ceren'in hırsı izleyiciden tam not alıyor.

SOSYAL MEDYANIN DİLİNE DÜŞTÜ

Fakat dizide izleyicinin gözüne takılan ve sosyal medyanın diline düşen olaylar da var. Bunlardan biri geçtiğimiz bölümlerde yayınlanan bekaret sahnesiydi. Dizinin bu sahnesi RTÜK'ü harekete geçirmiş ve dizi ceza almıştı. Şimdi ise cinsel ilişki takvimi krizi sosyal medyanın yeni konusu oldu.

NE YAPTIĞINI KİMSE ANLAMAZ

Çok konuşulan sahnede, dizinin Ceren'i evin oğlu Cenk Karaçay'dan yüz bulamayınca ondan çocuk yapmayı kafaya koyar ve her fırsatta Cenk Karaçay ile birlikte olur. Birlikte olduğu günleri ise ablası ve babannesiyle paylaştığı odanın duvarındaki takvime işaretler. Cenk Karaçay ile cinsel ilişki yaşadığı günlere kalp resmi çizen Ceren'in ne yaptığını ise kimse anlamaz.

Zalim İstanbul'da Cinsel İlişki Takvimi Kriz Çıkardı
Zalim İstanbul'da Cinsel İlişki Takvimi Kriz Çıkardı

Son Dakika Magazin Zalim İstanbul'da Cinsel İlişki Takvimi Kriz Çıkardı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (30)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Galatasaray yönetimi erken seçim kararından vazgeçti Fındığa alternatif olarak safran ekti: 2,5 dönüm araziden 40 bin lira kazanacak Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 29 Ekim mesajında dikkat çeken ifadeler: Ekonomiye ve değerlerimize saldırıyorlar Son dakika: Merkez Bankası yıl sonu enflasyon tahminini yükseltti Minik Leyla'nın ölümündeki kan donduran detaylar gerekçeli kararla ortaya çıktı Ermenistan tarafından terk edilen 85 yaşındaki Ermeni kadınlara Azerbaycan sahip çıktı Söndürme çalışmalarının sürdüğü İskenderun'da Azganlık Şehitliği, yangından etkilenmedi Oyuncu Hande Erçel'in dekolteli pozlarına beğeni yağdı