Son Dakika Haberleri: Zalim İstanbul Dizisindeki Bekaret Sahnesi Tepki Çekti

Zalim İstanbul Dizisindeki Bekaret Sahnesi Tepki Çekti

4 gün önce

Adından dolayı tartışmalara konu olan Zalim İstanbul dizisindeki bekaret sahnesi izleyicilere pes dedirtti. Dizide Ceren ve Cenk'in ilişkiye girdikten sonra çarşaftaki kan sahnesinin gösterilmesi tepki çekti.

Bu akşam 3. bölümü ile yeniden seyirci ile buluşacak olan dizinin 2. bölümündeki bekaret sahnesi çok ses getirdi.

Dizide Cenk ile evlenme hayaliyle İstanbul'a gelen Ceren'in cinsel ilişki sahnesinde sonra çarşaftaki kanın görülmesi izleyicileri kızdırdı.

"SENİN KARIN OLACAĞIM"

Seher'in başına buyruk asi kızı Ceren, Agah Karaçay'ın oğlu Cenk'in karısı olmayı kafasına koymuştu. Bunun için Cenk'in sarhoş olduğu bir gece gizlice odasına girdi. Gece yarısı sarhoş bir şekilde odasına giren Cenk, Ceren'i karşısında görünce şok oldu. Yatağa uzanmış bir şekilde duran Ceren ise 'Ben senin karın olacağım' dedi ve o geceyi Cenk'in yatağında geçirdi.

KANLI ÇARŞAFI GÖSTERDİLER

Evin hizmetçisi olan annesi Seher, Cenk'in odasını düzenlemek için odaya girdiğinde dağınık yatak dikkatini çekti. Yorganı kaldırdığında ise yataktaki kan lekesini gördü. Kızının o gece o yatakta bekaretini kaybettiğinden habersiz olan anne kendi elleri ile çarşafı değiştirdi.

İZLEYİCİLER TEPKİ GÖSTERDİ

Daha ilk bölümü ile pazartesi günlerinin iddialı yapımları arasına giren Zalim İstanbul'daki bu bekaret sahnesi ise birçok izleyici tarafından gereksiz bulundu. İzleyiciler televizyon yayınlanan bir dizideki bekaret vurgusunu anlamsız olduğunu söyledi.

Haber Yayın Tarihi : 15.04.2019 09:15 

YORUMLAR (200)
  • Agah karaçay: Ya bırakın diziyi şikayet etmeyi ya izlemeyecekseniz izlemeyin diziyi izleyen var ne kadar gereksizsiniz Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • FinalOlmasın: Yaw Hehe oldu Olm bitti artk Sikayet etmeyin Diziyi final ettirceniz yahu cok iyi konusu var dizinin akisda iyi Brakn artk oldu bi hata ne bu sinir arakdas Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
  • Narkoz 23: O senaryo yu yazan ve bu gibi benzeri sahneleri yazan senarist ve yönetmenlere sormak lazım sizin kızınız o yataktan kanı akmış olarak göstermek veya görmek istermiydiniz Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
  • AliBey: Kardeşim bizimkisi yorumdan öteye gitmez ama herşeyin bu kadar aleni olması özellikle çocukların ahlakını olumsuz etkiler..başta rtük ve bizler bunlara prim verirsek daha çok şikayet ederiz. Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Adnan Oktar Suç Örgütüne Yönelik Soruşturmada Dikkat Çeken Karar! İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Havalimanında Karşıladı Tüm Teşkilatların Seçim Performansını Değerlendiren Erdoğan, 10'dan Fazla İsmin Biletini Kesti İstanbul'da Dev Randevu!