Zaman Gazetesinin Kuruluşunun 25. Yılı - Son Dakika

Zaman Gazetesinin Kuruluşunun 25. Yılı

25.01.2012 21:20
Zaman Gazetesinin Kuruluşunun 25. Yılı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Biz manşetlerle çarpışarak bugünlere geldik."

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Biz manşetlerle çarpışarak bugünlere geldik. Adeta manşetlerle savaştık. Manşetlerin ok olup üzerimize yağdığı süreçlerden geçtik. Her sabah yalana, her sabah iftiraya, her sabah kirli kampanyalara uyandığımız günlerden bugüne geldik. 'Muhtar bile olamaz' diye manşetlerin atıldığı, yargısız infazlarla mağdur, mahkum edildiğimiz günlerden bugünlere ulaştık" dedi.

Başbakan Erdoğan, Zaman gazetesinin kuruluşunun 25. yılı dolayısıyla Ankara Ticaret Odası Kongre Salonu'nda düzenlenen törene katılarak, bir konuşma yaptı.

"Biz manşetlerle çarpışarak bugünlere geldik" diyen Başbakan Erdoğan, şunları söyledi:

"Adeta manşetlerle savaştık. Manşetlerin ok olup üzerimize yağdığı süreçlerden geçtik. Her sabah yalana, her sabah iftiraya, her sabah kirli kampanyalara uyandığımız günlerden bugüne geldik. 'Muhtar bile olamaz' diye manşetlerin atıldığı, yargısız infazlarla mağdur, mahkum edildiğimiz günlerden bugünlere ulaştık.

Öyle ki gazetecilere haber yazdırdılar, sonra da o kupürü dosyaya koyup, partimiz aleyhine kapatma davası açtılar. Karşımızda gazeteleri gördüğümüzde şoke olduk, şaşırdık. 'Deliliniz bu mu- Belgeniz bu mu-' dediğimizde de 'evet' dediler. Allah şahittir ki asla ve asla intikam peşinde olmadık, olmayız ve olmayacağız."

- ANKARA

Kaynak: AA
Kılıçdaroğlu mu, Erdoğan mı? 53 ilde yapılan anketlerde 4 puan fark var Kılıçdaroğlu mu, Erdoğan mı? 53 ilde yapılan anketlerde 4 puan fark var Depremin vurduğu Kahramanmaraş'ta yarın 17 bin 902 konutun temeli atılıyor Depremin vurduğu Kahramanmaraş'ta yarın 17 bin 902 konutun temeli atılıyor Mehmet Şimşek ile ilgili bomba iddia: 6-7 ay önce de AK Parti ile görüştü ancak sunduğu şartlar nedeniyle ipler koptu Mehmet Şimşek ile ilgili bomba iddia: 6-7 ay önce de AK Parti ile görüştü ancak sunduğu şartlar nedeniyle ipler koptu

Son Dakika Güncel Zaman Gazetesinin Kuruluşunun 25. Yılı - Son Dakika


Advertisement