'Zamanı durdurabilirsiniz, başka bir isteğim yok' - Son Dakika

'Zamanı durdurabilirsiniz, başka bir isteğim yok'

Anıl Altan kendisi gibi oyuncu Pelin Akil'le 3 yıllık birlikteliğin ardından, 2016 yılında nikah masasına oturmuştu.

'Zamanı durdurabilirsiniz, başka bir isteğim yok', System.String[]

Anıl Altan kendisi gibi oyuncu Pelin Akil'le 3 yıllık birlikteliğin ardından, 2016 yılında nikah masasına oturmuştu. Geçtiğimiz nisan ayında da ikizlerini kucağına alan çift kızlarına Alin ve Lina adını verdi.


Annelik-babalık deneyimlerini sosyal medya hesaplarından paylaşan ikili, ailece çekilen fotoğraflarını da takipçilerinin beğenisine sunuyor.


Son gönderisinde de eşi ve kızlarıyla mutlu aile pozlarını paylaşan Altan bu kareye, "Zamanı durdurabilirsiniz, başka bir isteğim yok" notunu düştü.


Kaynak: Hürriyet

YORUMLAR

Son Dakika

Dünyanın en güzel kızı seçilmişti! Çocuk modele bir de şimdi bakın Şeyma Subaşı koronavirüs nedeniyle aylardır ayrı kaldığı kızı Melisa'ya kavuştu Kreşlerin açılmasıyla ilgili eleştiride bulunan Berna Laçin'e Zehra Zümrüt Selçuk'tan cevap Acun Ilıcalı, yıllar önce davalık olduğu eski Survivor yarışmacısı Taner Tolga Tarlacı'ya resti çekti: Onunla asla çalışmam Saba Tümer'in Marcus Schenkenberg pişmanlığı: Elimden kaçırmasaydım ondan çocuk yapardım Oyuncu Elçin Sangu'dan canlı yayında dili sürçen Esra Erol'a güldüren tepki Yeni sezonda jürilik yapacak olan Bülent Ersoy, ayda 3 milyon TL kazanacak Komedyen Cem Yılmaz, villasını 2 milyon dolara satışa çıkardı Sembol oyununu kazanan Nisa, kadınların aç kalmasını istemediği için yemek ödülünü Evrim'le paylaştı Hande Erçel'le oynayacağı dizinin konusuyla alay edilen Kerem Bürsin'den eleştirilere cevap Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu, yeni aşka yelken açtı Şeyma Subaşı, eski eşi Acun Ilıcalı'nın doğum gününü kutladı Murat Boz, O Ses Türkiye'den ayrıldı mı? Paylaşımı kafa karıştırdı İletişim ödülünde Cemal Can ile konuşan Danla Bilic, kendisine laf atan Yasin'e sert çıktı: Hesabınla vedalaş Canlı yayında yöneltilen "Kürtçe" sorusu Acun'u küplere bindirdi: Vatan hainleri, vicdansızlar