Zarife Bebek Birinci - Son Dakika

Zarife Bebek Birinci

06.01.2012 10:12
Zarife Bebek Birinci
, System.String[]

Kırklareli Belediye Başkanlığı olarak '' Kakava Bebeği '' için başlatılan yarışmamız sonuçlandı.

Geçtiğimiz yıl Kırklareli Belediye Başkanlığı olarak ürettirdiğimiz temsili Kakava bebeklerini gelen konuklarımıza armağan ettiğimiz de, Kırklareli'nin yöresel kıyafetlerini taşıyan ''Yöresel Bebek'' ihtiyacının bir kez daha ortaya çıktığını fark edişimiz ile çıktığımız bu yolda, Kırklareli Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile ortak bir protokolde birleşerek yarışmamızı ilan etmiştik.

Seçici kurul tarafından 05 Ocak 2011 (bugün) dereceye giren emekleri ile onlara kimlik kazandıran öğrencilerimize ödüllerini Belediye Başkan Yardımcımız Ünal BAŞKUR verdi.

Başkanlık makamında gerçekleştirdiği bir toplantı ile Öğrencilerimizi yarışmada gösterdikleri başarıları için kutlayan Sayın Başkur; '' Kentlerin kimleri, kültürleri ve yöresel olguları ile var olduğunu belirterek, kentimiz için önemli bir detayı Kırklareli Belediye Başkanlığı olarak öne çıkarmış olmaktan duyduğumuz memnuniyeti dile getirdi.''

Dereceler Şöyle;

Zarife Bebek ( Yeliz Soykan) – Çeyrek Altın

Ramize Bebek ( Yaprak Sil) - Çeyrek Altın

Narin ( Gözde Sesler) - Çeyrek Altın

Gerçekleşen yarışma sonunda birinci seçilen ''Zarife Bebek'' seri üretim yapılarak Kırklareli'nin bu yıl ki 22. Yıl ''Kakava Bebeği'' olacaktır.

Bizlerde Kırkalreli Belediye Başkanlığı olarak; yarışmaya katılan öğrencilerimize öğrenim hayatlarında başarılar diliyoruz..

Zarife Bebek Birinci </p><p>

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Zarife Bebek Birinci - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Koronavirüse yakalanan Ekrem İmamoğlu'nun ailesinin test sonuçları negatif çıktı Ermenistan, Azerbaycan ordusuna karşı çocuk askerleri kullanıyor Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisini geri çağırdı 17 yaşındaki genç, dut ağacına bağladığı iple kendini astı Geçtiğimiz günlerde evinde yangın çıkan Eser Yenenler, şimdi de koronavirüse yakalandı Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama