Zeki Müren'i eleştiren Özdemir Erdoğan'ın çıplak pozları sosyal medyada - Son Dakika

Zeki Müren'i eleştiren Özdemir Erdoğan'ın çıplak pozları sosyal medyada

04.07.2020 08:47
Zeki Müren'i eleştiren Özdemir Erdoğan'ın çıplak pozları sosyal medyada, System.String[]

ÖZDEMİR Erdoğan'ın katıldığı bir TV programında, Zeki Müren hakkındaki sözleri olay yarattı.

ÖZDEMİR Erdoğan'ın katıldığı bir TV programında, Zeki Müren hakkındaki sözleri olay yarattı.

Müzisyen, 1996 yılında hayatını kaybeden Müren için, "Ya bu adama 'Paşa' dediler. Bir Allah'ın kulu paşası da çıkıp, 'Ya buna madam deyin, başka bir şey söyleyin ama Paşa demeyin orduyu ilgilendiriyor bu' demedi" diye konuştu. Erdoğan'ın tepki çeken bu sözlerinden sonra, 1990 yılında yayınladığı "Düşünceli Şarkılar" isimli albüm kapağındaki çıplak fotoğrafları gün yüzüne çıktı. Erdoğan o fotoğraflar için şu açıklamayı yapmıştı: "Her türlü giysiden, maddi değerlerden arınmış, yalın bir adamı anlatmaya çalışıyorum."

Dili yüzünden yıldız olamadı

ERSEN ve Dadaşlar'ın solisti Ersen Dinleten, Özdemir Erdoğan'ı sert bir dille eleştirdi: "Dilini tutup kafayı sıyırmasa ülkenin en iyi müzisyenlerinden biri. Ayrıca çok severim ancak dili ve davranışları yüzünden bir yıldız sanatçı olamadı, yazık çok yazık."

Zeki Müren'i eleştiren Özdemir Erdoğan'ın çıplak pozları sosyal medyada

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Zeki Müren'i eleştiren Özdemir Erdoğan'ın çıplak pozları sosyal medyada - Son Dakika Magazin


Son Dakika

Ünlü Rus model, morga girip koronavirüsten ölenlerin görüntülerini paylaştı Boran Kuzum ve Miray Daner'in Saygı dizisindeki küvet sahnesi gündeme bomba gibi düştü Koku kaybı, ateş ve öksürüğe göre daha ciddi bir koronavirüs belirtisi Kelbecer'i terk eden Ermeniler ölen akrabalarını mezarlarından çıkarıp yanlarında götürüyor Juventus'un yıldızı Dybala doğum gününde aşka geldi! Manken sevgilisiyle dudak dudağa poz verdi Pandeminin başında "Virüs Türkleri az etkiler" diyen Doç. Dr. Oytun Erbaş, kendini bu sözlerle savundu Aliyev açtı ağzını yumdu gözünü! Kendisine basın özgürlüğü suçlaması yapan BBC'ye Batı'nın iki yüzlülüğünü anlattı Ermenistan'dan Suriye'ye gönderilen silahlar Rusya'ya karşı savaşan gruplara verilmiş