Zeki Müren Türk Sanat Müziği Korosu Kuruluyor - Son Dakika

Zeki Müren Türk Sanat Müziği Korosu Kuruluyor

26.11.2012 10:01
Zeki Müren Türk Sanat Müziği Korosu Kuruluyor, System.String[]

Koro için seçmeler Bursa Kent Konseyi destekleriyle Merinos AKKM'de gerçekleştiriliyor.

Zeki Müren Kültür ve Sanat Derneği tarafından oluşturulacak koro için seçmeler Bursa Kent Konseyi destekleriyle Atatürk Kongre Kültür Merkezi'nde (Merinos AKKM) gerçekleştiriliyor.

Bursa Kent Konseyi ofislerinde gerçekleştirilen seçmelere Bursalı sanatseverler yoğun ilgi gösterdi. Dernek Onursal Başkanı Kutlu Payaslı, usta sanatçı Erdinç Çelikkol, Şengül Konyalı, Hakan Özlev ve Dernek Başkanı Avukat İsmail Eren'in jüri üyesi olduğu seçmelerde kriterler lehçe, ses rengi, kulak ve ritm duygusu, icra yeteneği ve ses sanatçılarından oluşuyor. Zeki Müren Kültür ve Sanat Derneği Kurucu Başkanı Rezzan Özbakış, dernek olarak sanat güneşini yaşatmak amacıyla Zeki Müren Türk Sanat Müziği Korosu için seçmeler gerçekleştirdiklerini söyledi. Sanatseverlerin ilgiden dolayı memnuniyet duyduğunu ifade eden Özbakış, kurulacak olan koronun şefliğini usta sanatı Kutlu Payaslı'nın üsteleneceğini belirtti.

Zeki Müren Türk Sanat Müziği Korosu Kuruluyor

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Zeki Müren Türk Sanat Müziği Korosu Kuruluyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sorulara yanıt veremeyince yayını terk eden Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi Son dakika: Azerbaycan ve Ermenistan, insani ateşkes konusunda anlaştı Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Fenerbahçe taraftarından rakibi kızdıracak tezahürat: Trabzon kümeye Erkek kardeşi tarafından katledilen Melek Aslan cinayetinin azmettiricisi Orhan Vatansever tutuklandı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Vakit kaybına tahammülümüz yok, ordumuz daha hızlı ilerleyecek Sosa'nın Trabzonspor maçındaki hatası ve performansı F.Bahçe taraftarının tepkisini çekti 6 maçta 6 gol atan Alanyasporlu Davidson, Süper Lig gol krallığında zirveye oturdu