Zen Pırlanta Kütahya Mağazası'na Ödül - Son Dakika

Zen Pırlanta Kütahya Mağazası'na Ödül

06.05.2013 11:22
Zen Pırlanta Kütahya Mağazası'na Ödül, System.String[]

Zen Pırlanta Kütahya Bayisi Türkiye'deki 50 bayi arasında "Hizmet Kalitesi ve Müşteri memnuniyeti Ödülü"ne layık görüldü.

Zen Pırlanta Kütahya Bayisi Türkiye'deki 50 bayi arasında "Hizmet Kalitesi ve Müşteri memnuniyeti Ödülü"ne layık görüldü. Zen Pırlanta Kütahya Bayi Mehmet Akpınar, ödülün Kütahya'daki tüm işletme ve esnafa örnek olmasını temenni ettiğini bildirdi.

Kütahya'da 30 yıldan bu yana kuyumculuk mesleği içerisinde olan Mehmet Akpınar, Zen Pırlanta Kütahya Bayisi ve isim ortağı olarak Hizmet Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti Ödülüne layık görüldü. Türkiye'deki Zen Pırlanta Mağazaları ve Satış Noktaları arasında Kütahya Mağazası olarak Hizmet Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti Ödülünü aldıklarını kaydeden Zen Pırlanta Kütahya Bayii ve isim ortağı Mehmet Akpınar, "Böyle bir ödülü Kütahya'ya getirmekten ve kazandırmaktan dolayı çok mutlu olduklarını ifade ederek ödülün firmalar arasında bir hizmet yarışına vesile olmasını temenni ettiklerini söyledi.

"ÖDÜLÜ KÜTAHYA'YA KAZANDIRMAKTAN SON DERECE MEMNUNUZ"

Zen Pırlanta firmasının belirlemiş olduğu bazı kriterlerle müşteri memnuniyetine büyük önem verdiğinin altını çizen Mehmet Akpınar, "Firmamız Zen Pırlanta müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine çok önem veren bir firmadır. 2005 yılından bu ayna Zen Pırlantanın Kütahya'da bayiliğini yapıyorum. 2012 yılında Sera Kütahya Alış Veriş Merkezinin açılmasıyla burada da halkımızın hizmetindeyiz. 2012 yılında Tüketici Akademisi tarafından Türkiye genelinde yapılan ankette firmamız Tüketici Ödülünü almıştı. Zen Kütahya Mağazası olarak Tüketici Ödülü ve Hizmet Kalitesi ödüllerini Kütahya'ya getirmekten son derece memnunuz" dedi.

"ESNAFA KARŞI OLAN ÖNYARGILAR YIKILMIŞTIR"

Firma olarak aldıkları müşteri memnuniyeti ödülü ile Kütahya'daki esnafa karşı olan ön yargıların da kırıldığına inandıklarını anlatan Zen Pırlanta isim ortağı Akpınar, "Kütahya'da genellikle esnafının müşteriye iyi davranmadığı veya müşterinin esnafa karşı bir memnuniyetsizliğinden söz edilir. Biz Zen Pırlanta Kütahya Mağazası olarak almış olduğumuz bu ödülle bu önyargı ya da imajı da yıkmış olduk. Bu ödülün bizi sevindiren bir özelliği de bu. Kütahya'da çok iyi işler olmakta. Kütahya'nın esnafı da işini çok iyi yapmakta. Bu ödül de bunun bir neticesidir. Bunun yanında Kütahya Kuyumcular Derneği de ödülden dolayı bizleri tebrik ederek bize bir plaket vermiştir. Kendilerine teşekkür ediyorum" diye konuştu.

"HİZMET YARIŞINA VESİLE OLSUN"

Ödülün alınmasında emeği geçen başta Mağaza Müdürü Sümeyye Akdemir ve diğer çalışma arkadaşlarını tebrik ederek onlara teşekkür eden Akdemir, alınan Hizmet Kalitesi ve Müşteri memnuniyeti Ödülünün diğer firmalara da öncülük yapmasını, alınan ödüllerin Kütahya'da esnaf ve firmalar arasında bir hizmet kalitesi yarışının başlatılmasına vesile olmasını dilediğini sözlerine ekledi. - KÜTAHYA

Zen Pırlanta Kütahya Mağazası'na Ödül
Zen Pırlanta Kütahya Mağazası'na Ödül
Zen Pırlanta Kütahya Mağazası'na Ödül
Zen Pırlanta Kütahya Mağazası'na Ödül

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Zen Pırlanta Kütahya Mağazası'na Ödül - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Türkiye'den Yunan Başpiskopos İeronimos'un İslam'ı hedef alan sözlerine sert tepki: Şiddetle kınıyoruz Brezilya, Çin'in geliştirdiği koronavirüs aşısına acil kullanım onayı verdi Diagne ve Luyindama'yı eleştiren Terim'den Muslera müjdesi: Denizli maçında oynayacak Son Dakika! Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Yüz yüze eğitim kademeli olarak başlayacak Trump'ı silip atacak! ABD'nin yeni Başkanı Joe Biden'ın ilk talimatları belli oldu Haluk Levent'ten İbo Show eleştirilerine esprili yanıt: Bana güvenmeyin demiştim Talisca'nın Çin'den ayrılmak istemesinde sevgilisiyle arasının bozulması etkili oldu Dini nikahlı çift boğazları kesilmiş halde bulunmuştu! Korkunç cinayette sır perdesi aralandı