Zerrin'e niyet Niran'a kısmet - Son Dakika

Zerrin'e niyet Niran'a kısmet

30.12.2019 12:46
Zerrin'e niyet Niran'a kısmet, System.String[]

Önceki gün Dalmaz Center'da sahneye çıkan Niran Ünsal, geceyi "Giderim" şarkısıyla noktaladı: "Aslında proje albümünde bu şarkıyı Zerrin Özer söyleyecekti.

Önceki gün Dalmaz Center'da sahneye çıkan Niran Ünsal, geceyi "Giderim" şarkısıyla noktaladı: "Aslında proje albümünde bu şarkıyı Zerrin Özer söyleyecekti. Ama o albüm çıkaracağı için şarkı bana nasip oldu. Stüdyodan heyecandan ve mutluluktan kan ter içinde çıkmıştım."

Zerrin'e niyet Niran'a kısmet

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Zerrin'e niyet Niran'a kısmet - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan'ın yeme-içme sektörüne verdiği destek ödemesi müjdesinin ayrıntıları ortaya çıktı! Peki kim ne kadar alacak? Fuhuş operasyonundan yürek burkan detay: Yetiştirme yurdundan ayrılan kızları tehdit edip dövmüşler Evine haciz gelen Defne Samyeli'den açıklama: Beni küçük düşürmek için yaptı Trabzonspor'dan İrfan Can ve Visca açıklaması: İki futbolcuyla da ilgilenmiyoruz Cemaat liderinin konut arazisine defnedilen cenazesinin mezarlığa taşınması sırasında ortalık karıştı Karısının cüretkar paylaşımlarına dayanamayan adam önce eşini sonra kendisini öldürdü Dünyaca ünlü yıldız Halsey, Türk senarist Alev Aydın'dan hamile kaldı Nesrin Cevadzade diziden ayrılıyor mu? Yasak Elma'nın fragmanı kafaları karıştırdı