Zeynep Alkan'ın son paylaşımı takipçilerinin beğenisini kazandı - Son Dakika

Zeynep Alkan'ın son paylaşımı takipçilerinin beğenisini kazandı

4 gün önce

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ve dikkat çeken tavırlarıyla adından söz ettiren Hamdi Alkan'ın kızı Zeynep Alkan, derin dekolteli pozu Instagram hesabından paylaştı. Takipçilerinin adeta yorum yağmuruna tuttuğu söz konusu paylaşım binlerce beğeni aldı.

Youtube'da katıldığı "Doğruluk mu Cesaret mi" programında gelen "İç çamaşırın ne renk?" sorusunu, ayağa kalkıp iç çamaşırını göstererek cevaplayıp gündem olan yönetmen Hamdi Alkan'ın kızı Zeynep Alkan, Instagram hesabından yaptığı cesur paylaşımlara bir yenisini daha ekledi.

BİNLERCE BEĞENİ ALDI

Instagram hesabında 537 bin takipçisi bulunan 21 yaşındaki güzel oyuncu, siyah ceketiyle verdiği derin dekolteli pozunu takipçilerinin beğenisine sundu. Alkan'ın paylaşımı 27 binin üzerinde beğeni alırken, takipçilerinden de övgü dolu yorumlar geldi.

"DOĞRULUK MU CESARET Mİ" PROGRAMINDA İÇ ÇAMAŞIRINI GÖSTERMİŞTİ

Magazin dünyasının konuştuğu isimler arasında yer alan Zeynep Alkan, geçtiğimiz günlerde Youtube'da katıldığı "Doğruluk mu Cesaret mi" programında gelen "İç çamaşırın ne renk?" sorusunu, ayağa kalkıp iç çamaşırını göstererek cevaplamıştı. "Allah'tan bugün babaannemin donunu giymemiştim" diyen Zeynep Alkan'ın görüntüleri, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Zeynep Alkan'ın son paylaşımı takipçilerinin beğenisini kazandı
Zeynep Alkan, "Doğruluk mu Cesaret mi?" programında iç çamaşırını gösterdi

Zeynep Alkan Naz'ın derin dekolteli saten elbisesi eleştiri yağmuruna tutuldu

Haber Yayın Tarihi: 13.02.2020 10:46 

YORUMLAR (14)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Son Dakika

Dubai'de tatil yapan Ebru Polat, cesur mayosuyla poz verdi
Ünlü model Anna Falchi, Lazio'nun Inter galibiyeti sonrası yine soyundu Oyuncu Burçin Terzioğlu, Umut Duygu ile aşk yaşamaya başladı Survivor'da ödül oyununu kazanan takım günler sonra ilk kez yemek yedi