Son Dakika Haberleri: Zeynep Casalini: "Eski Eşimle Husumetimiz Yok"

Zeynep Casalini: "Eski Eşimle Husumetimiz Yok"

4 yıl önce

Ünlü pop sanatçısı Zeynap Casalini, eski eşi Tahsin Berk’le boşanması ile ilgili ilk kez konuştu.

Zeynep Casalini:

Ünlü pop sanatçısı Zeynap Casalini, eski eşi Tahsin Berk'le boşanması ile ilgili ilk kez konuştu.


5 yıl evli kaldıktan sonra eşinden aniden boşanan ünlü sanatçı Zeynep Casalini ayrılıkla ilgili ilk kez konuştu. Bodrum Çarşıda bulunan Köşem Kafede objektiflere yakalanan Casalini gazetecilerin sorularını yanıtladı. Hayranlarına yeni bir albüm müjdesi veren Casalini eşinden ayrılması ile ilgili soruları da yanıtladı. Ülke gündemi hakkında da konuşan Casalini müziği hiç bırakmadığını ama böyle bir algı oluştuğunu da gazeteciler ile paylaştı.


CASALİNİ TÜRKÜ SÖYLEYECEK


Albümünde türkü söylediğini gazetecilerle paylaşan Casalini "Bir tane türkü söyledim. Hastane önünde incir ağacı. Çok acıklı. Dinleyen herkes inanamadı benim söylediğime. Ben aslında o türkü gırtlağını yapamayan bir insanım. Acayip çalıştım. Çok etkileyici olduğunu söyleyebilirim. Yeni bir albüm geliyor. Azeri arkadaşımız Murad Arif'in besteleri olacak içinde. Necati ve Saykolar'dan Necati Karadayı'nın bir şarkısı olacak. Nuri Harun Ateş'in bir parçası bir de cover'lar olacak. Bir de bir arkadaşımın dün yaptığı bir şarkı var onu da koyacağım albüme. Yeni albümüm yolda" dedi.


"BEN MÜZİĞİ HİÇ BIRAKMADIM"


Hayatı boyunca sadece hamileyken müziğe ara verdiğini ve daha sonra müziğe devam ettiğini söyleyen ünlü sanatçı "Çocuk doğurdu, müziği bıraktı imajı çok fena. Dafne 9 aylıkken haftada dört gün deli gibi çalışıyordum. Tüketim sisteminin insanlara verdiği ön yargılar. Sürekli gazetede, televizyonda, dünya işlerinden bihabersiniz gibi. Biz hiçbir zaman durmuyoruz. İsteyen takip ediyor, biliyor. Bir sene önce Yas Uykusu diye bir şarkı yaptım. Kendim yazdım İlker Aydemir'le beraber. İnanılmaz bir şarkı. İlk kez dinleyenler 'duvar kadar etkili bir şarkı' diyorlar. 'Müziği bıraktınız' diyorlar. Sırf geçen sene üç tane klip çekmişim. Nereye bıraktım" diye konuştu.


"ARKADAŞÇA AYRILDIK"


5 yıllık evliğini bitiren Zeynep Casalini, eski eşi Tahsin Berk'ten dostça ayrıldıklarını ifade ederek "Boşandım evet ama dünyada olan o kadar korkunç şeyler var ki. Bu haber değeri taşımıyor bence. Bir takım sebeplerden dolayı arkadaşça ve dostça ayrıldık. Bir husumetimiz yok. Dafne bugün babasında mesela. Oluyor böyle şeyler. Üzücü ama olmayacak bir şeyi devam ettirmek mümkün değil bizler için. Herkes için hayırlı olsun" ifadelerini kaydetti.


"SANATÇILIK İKİ SALLA, İKİ SANSASYONEL OL DEMEK DEĞİL"


Yaz sezonunun çok iyi olmayacağını da sözlerine ekleyen Casalini "Çok kötü bir sezon, berbat. Herkes felaket bekliyor. Zaten sürekli felaket oluyor. Böyle kamera gördüğüm zaman bir dolu şey söylemek istiyorum ama o kadar beni tutuyorlar ve boş ver diyorlar ki. Son zamanlardaki en vurucu şey, çocuğun tecavüze uğraması durumu. Bu konu çözülmeden nasıl gündem devam eder bunu anlamış değilim. Zaten dünyayı ve ülkemizi anlamış değilim. İnsanlık büyük bir sınav veriyor bence. Umarım insanlık kazanır. İnsan nedir diye sorgulamaya başlıyor insan çünkü. Umarım doğayla barışık kararlar alır insan. Şu an aslında yaşanacak bir durum değil. Gerçekten çocuğu olan biri bunu ancak daha iyi anlar, kadın ya da erkek olması çok önemli değil. Ama insanın içi bulanıyor. Çok ciddi anında kesip atmak gereken ve hemen cezalandırılması, hemen tedavi edilmesi gereken bir durum. Ama böyle sallanıyor. Bir sürü şey yapmak isteyen insanlar da var tabii. Umarım bir araya gelip bir şeyler yapabiliriz. Bunlar yüzünden medyada o program bu program istemiyorum. Çünkü çok yalan, çok gerçeğe uzak. Ben gerçek bir insanım, gerçek bir anneyim, gerçek bir sanatçıyım. Bu lafı da sevmiyorum ama. Sanatçının görevi de doğruyu gerçekten söylemek ve insanlara bunu göstermektir diye düşünüyorum. İki salla, iki sansasyonel ol bu değil. Ama bizim memleket böyle ne yazık ki. Dolayısıyla en çok istediğim şey sanatçıların da desteğiyle insanların iyi ve doğru bir yola girmesi. Bu şekilde devam edemeyecek yani" dedi.


Casalini, gazetecilerle sohbetinin ardından bisikleti ile Bodrum sokaklarını gezdi. - MUĞLA

Haber Yayın Tarihi: 27.03.2016 01:47 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Tekirdağ'da ikinci doğal gaz rezervi bulundu
Yeni partinin adı ve logosu ortaya çıktı: YAP Doktor kızını GPS ile takip edip öldüren baba, 2 araca daha GPS yerleştirmiş