Son Dakika Haberleri: Zeytin Dalı Harekatı'na Asker Üniformasıyla Destek

Zeytin Dalı Harekatı'na Asker Üniformasıyla Destek

8 gün önce

Erzincan'da toplanan bir grup Kamu-Sen üyesi, asker üniforması giyerek Zeytin Dalı Harekatı'na destek verdi.

Zeytin Dalı Harekatı'na Asker Üniformasıyla Destek, System.String[]
 Erzincan'da toplanan bir grup Kamu-Sen üyesi, asker üniforması giyerek Zeytin Dalı Harekatı'na destek verdi.

Kamu-Sen'e bağlı sendikaların üyeleri, asker üniforması giyerek ve ellerinde Türk bayrakları ile Vakıflar İş Hanı önünde toplandı.

 Türkiye Kamu-Sen Erzincan İl Temsilcisi Kemal Kütük, burada yaptığı açıklamada, bundan yüz yıllar önce olduğu gibi bugün de milletin varoluş mücadelesi ile karşı karşıya olduğunu belirterek, şunları söyledi:

"Yaklaşık 30 yıldır, yavaş yavaş, merhale merhale yurdumuzu kuşatan şer güçler, maşa olarak kullandıkları terör örgütleri yoluyla Türk milletini yıpratmak, zayıflatmak, son darbe ile yok etmek ve tarih sahnesinden silmek üzere ortaya koydukları planlarını devreye sokmuşlardır. Milletimiz ve binlerce yıldır sayısız şehidimizin kanıyla sulayarak vatan yaptığımız bu topraklar, hainlerin, bebek katili terör örgütlerinin, eli kanlı milletlerin yaktığı ateşle çepeçevre sarılmıştır."

Basın açıklamasının ardından şehitler için dua edildi.Bıçakla Şaka Yapan 16 Yaşındaki Genç, Yanlışlıkla Abisini Öldürdü Suriyeli Kameramanın Dramı! Haber İçin Gittiği Enkazda Yakınlarını Buldu

BBP Genel Başkanı Destici: Cumhur İttifakı'nda Yer Alacağız ABD'nin Yeni Türkiye Planı: Rusya ve İran ile Kurulan İttifak Koparılacak