Son Dakika Haberleri: Zeytin Dalı Harekatı'na Destek

Zeytin Dalı Harekatı'na Destek

12 ay önce

Bolu'da bulunan sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye'nin Afrin bölgesinde yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'na destek verdi.

Zeytin Dalı Harekatı'na Destek, System.String[]
Bolu'da bulunan sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye'nin Afrin bölgesinde yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'na destek verdi.

Kent merkezindeki Demokrasi Meydanı'nda toplanan gurup, ellerindeki Türk bayrakları ile Mehmetçik için dua etti.

Grup adına konuşma yapan Memur -Sen Bolu İl Temsilci Ahmet Koçak, " Türkiye, Fırat Kalkanı operasyonuyla bu düzeni bütün çıplaklığı ile ifşa etmiştir. DEAŞ, şimdi nerede? Bazı ülkelerin Zeytin Dalı Harekatı'na karşı DEAŞ'la mücadeleye akamete uğratmasın söylemlerini neyi amaçladığını çok iyi biliyoruz artık." diye konuştu.

Şimdi güvenli bölgeden bahsedildiğine dikkat çeken Koçak, "Kimin güvenliği? Empeyalizmin aparatı eli kanlı terör örgütü PYD'ye zaman kazandırmak olmasın? Birinci dünya savaşından sonra kabileleri devletleştirenler bugün de terör örgütlerini devletleştirme peşinde koşuyorlar. Bu kez yakalandılar, Türkiye'nin çelmesine maruz kaldılar." ifadelerini kullandı.

Koçak, şunları kaydetti:

"İçeride kimlerin, sözde savaş karşıtı söylemlerle algılarda cephe açmaya giriştiğini, daha da ötesi her zaman yaptıkları gibi emperyalizmi ve sömürüsünü gizleme niyetlerini çok iyi biliyoruz. Sözde barış yanlısı gerçekte emperyal geminin tayfası olanlar 'savaşa karşı barış', 'savaş halk sağlığı sorunudur', 'barış hemen şimdi' beyanlarıyla, Türkiye'nin hak ve adalet mücadelesini akamete uğratmak için 'barış' gibi mübarek bir kavramı dahi silaha dönüştürmek hesabı içerisindedirler. Tamda bu yüzden Türkiye'nin Afrin'de gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Harekatı'nı bütün benliğimiz ile destekliyor, cephede vuruşan askerlerimize de 'Allah yardımcınız olsun' diyoruz. Milletin desteğini, ümmetin duasını alan devletimiz ve silahlı kuvvetimizin şanlı ecdadın evlatları olmanın hakkını veren yiğitlerimizin terör örgütlerini yok edeceğine, emperyal akla diz çöktüreceğine de yürekten inanıyoruz."Maaşların En Yüksek Olduğu Şehirler Belli Oldu! İşte O Sıralama "Bir Askerle Birlikteyim" Sözü, 3 Çocuk Annesi Kadının Sonu Oldu

Son Seçimde AK Parti'nin Aldığı Oyu Bilen Anket Şirketi, İstanbul İçin Araştırma Yaptı