Son Dakika Haberleri: Zeytin Dalı Harekatı'na Destek

Zeytin Dalı Harekatı'na Destek

5 gün önce

Pazaryeri ilçesinde, ortaokul ve ilkokul öğrencileri, Zeytin Dalı Harekatı'na katılan askerlere moral vermek amacıyla mektup gönderdi.

 Pazaryeri ilçesinde, ortaokul ve ilkokul öğrencileri, Zeytin Dalı Harekatı'na katılan askerlere moral vermek amacıyla mektup gönderdi.

 Afrin'deki Mehmetçiklere duygularını yansıtmak isteyen 800 öğrencinin yazdığı mektuplar ile Türk bayrağı, Kaymakam Bayram Sağır, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Koroğlu, öğretmen ve öğrenciler tarafından gönderilmek üzere PTT Müdürü Ali Çakmak tarafından teslim alındı.

Koroğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, öğrencilerden askerler için duygu ve düşüncelerini yazmalarını istedikleri belirterek, "Bin 500 öğrenciden kalemi güçlü 800 öğrenci yazdı. Anlamlı bir proje oldu. Öğrencilerin milli ve manevi duygulara ne kadar haiz oldukları, ne kadar hassasiyet taşıdıkları ortaya çıkmış oldu. Biz böyle oldukça hiçbir düşman vatanımıza zarar veremez. Milli Eğitim ordusu asker ordumuzun her zaman yanındadır. Kahraman askerlerimize zaferler diliyorum." dedi.Rejim Güçleri Afrin'e Girmeye Başladı! İşte İlk Görüntüler İşte Afrin'deki Kirli İttifakın Fotoğrafı! Rejim Askerleri Terörist Başının Posterine Selam Verdi

Türk SİHA'ları Esad Güçlerini Canlı Yayında Böyle Vurdu Skandal Görüntüler! Terör Örgütü YPG, Esad Rejim Güçlerini Dostane Karşıladı