Son Dakika Haberleri: Zeytin Dalı Harekatı'na Destek

Zeytin Dalı Harekatı'na Destek

4 ay önce

Pazaryeri ilçesinde, ortaokul ve ilkokul öğrencileri, Zeytin Dalı Harekatı'na katılan askerlere moral vermek amacıyla mektup gönderdi.

Pazaryeri ilçesinde, ortaokul ve ilkokul öğrencileri, Zeytin Dalı Harekatı'na katılan askerlere moral vermek amacıyla mektup gönderdi.

Afrin'deki Mehmetçiklere duygularını yansıtmak isteyen 800 öğrencinin yazdığı mektuplar ile Türk bayrağı, Kaymakam Bayram Sağır, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Koroğlu, öğretmen ve öğrenciler tarafından gönderilmek üzere PTT Müdürü Ali Çakmak tarafından teslim alındı.

Koroğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, öğrencilerden askerler için duygu ve düşüncelerini yazmalarını istedikleri belirterek, "Bin 500 öğrenciden kalemi güçlü 800 öğrenci yazdı. Anlamlı bir proje oldu. Öğrencilerin milli ve manevi duygulara ne kadar haiz oldukları, ne kadar hassasiyet taşıdıkları ortaya çıkmış oldu. Biz böyle oldukça hiçbir düşman vatanımıza zarar veremez. Milli Eğitim ordusu asker ordumuzun her zaman yanındadır. Kahraman askerlerimize zaferler diliyorum." dedi.Yayına Hazırlıksız Çıkan Pelin Çift'in 'Hastane' Gafını Erdoğan Affetmedi Sevgilisinin Çayına Gizlice Ertesi Gün Hapı Atan Doktor Hapsi Boyladı

Prof. Ahmet Maranki'den Kan Donduran 24 Haziran Sözleri: Belgrad Ormanı'na Gömdüklerimizi Çıkarır, Savaşırız