Son Dakika Haberleri: Zeytin Dalı Harekatı'na Destek

Zeytin Dalı Harekatı'na Destek

3 gün önce

Adıyaman'da 15 Temmuz Şehitler Ortaokulu öğrencileri, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Afrin'de yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'na destek vermek için askerlere mektup yazdı.

Zeytin Dalı Harekatı'na Destek, System.String[]
 Adıyaman'da 15 Temmuz Şehitler Ortaokulu öğrencileri, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Afrin'de yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'na destek vermek için askerlere mektup yazdı.

15 Temmuz Şehitler Ortaokulunda eğitim gören yaklaşık 50 öğrenci, okul müdürü Murat Bilgiç ve bazı öğretmenlerle PTT şubesine giderek yazdıkları mektupları, Afrin'de görev yapan askerlere ulaştırılması için Genelkurmay Başkanlığına gönderdi.

Daha sonra öğrenciler, şehit düşen asker için 1 dakikalık saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı okudu.

Okul Müdürü Bilgiç, gazetecilere yaptığı açıklamada, Afrin'de görev yapan askerlere destek olmak için öğrencilerin mektup yazdığını söyledi.

Mektupların içerisinde şiir ve resimlerin de olduğunu aktaran Bilgiç, harekatı desteklediklerini, çocukların da bu bilinçte olduklarını belirtti.

Öğrencilerden Mert Tabakçı ise Afrin'de mücadele eden askerleri çok sevdiklerini ve onların arkasında olduklarını belirtmek için mektup yazdıklarını kaydetti.Başbakan'dan Avrupa'ya "Osmanlı Tokadı" Cevabı: Afrin'e Gidin Görürsünüz Org. Akar Helikopterle Suriye Sınırındaki Birlikleri Denetledi

ÖSO'lu Askerden Hainlere İnsanlık Dersi! Kadın Teröriste Su Verdi Kirli Ortaklık Deşifre Oldu! Esad ve Terör Örgütü PYD Anlaştı, Suriye Ordusu Afrin'e Girecek