Son Dakika Haberleri: Zeytin Dalı Harekatı'na Destek

Zeytin Dalı Harekatı'na Destek

6 gün önce

Gümüşhane'de terör gazisi, Afrin'de yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'na destek amacıyla kan bağışında bulundu.

Zeytin Dalı Harekatı'na Destek, System.String[]
 Gümüşhane'de terör gazisi, Afrin'de yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'na destek amacıyla kan bağışında bulundu.

Gümüşhane Valisi Okay Memiş, Belediye Başkanı Ercan Çimen ve kent protokolüyle 15 Temmuz Zafer Meydanı'ndaki Kızılay tırına gelen 47 yaşındaki Gazi Kaanoğlu, harekata katılan askerlere destek olmak istedi.

Kan bağışında bulunan gazi Kaanoğlu, bağışın ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, 21 yıl önce özel harekat polisi olarak görev yaptığı Erzurum'un Hınıs ilçesinde teröristlerle girilen çatışmada yaralandığını ve gazi olduğunu söyledi.

Türk askerinin Afrin'de yürüttüğü harekata manevi katkıda bulunmak istediğine işaret eden Kaanoğlu, "Allah devletimize zeval vermesin. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize sağlıklı bir ömür diliyorum." dedi.

Öte yandan, kan bağışı için hizmet veren tıra gelen Gümüşhane Cumhuriyet Başsavcısı Bozan Çevik de duyarlılık oluşturmak adına kan bağışında bulundu.

Gümüşhane Valisi Okay Memiş, kan bağışının ardından duyarlılıkları için gazi Kaanoğlu ve Başsavcı Çevik'e teşekkür etti.Esad Yanlısı Milislerin Afrin Hamlesi Sonrası TSK'ya Emir Verildi: Hareketli Hedefler Anında Vurulacak Çavuşoğlu'ndan Sert Afrin Mesajı: YPG'yi Korumak İçin Gelene Fırsat Vermeyiz

Erdoğan'a Suikast Düzenleyen Darbecileri Yakalayan Özel Harekatçılar Afrin'e Uğurlandı İşte Terörden Temizlenen Deyr Suvan