Sokak ortasında yapılan fuhuş pazarlığı mahalle halkını isyan ettirdi - Son Dakika

Sokak ortasında yapılan fuhuş pazarlığı mahalle halkını isyan ettirdi

09.11.2020 11:29

İstanbul'da Zeytinburnu mahallesi sakinleri, gece geç saatlerde ortaya çıkan kadınların sokak ortasında fuhuş pazarlığı yapmasına tepki gösterdi. Halaylı, danslı fuhuş pazarlığını görüntüleyen mahalle sakinleri önlem alınmasını istedi.

Zeytinburnu Maltepe mahallesindeki sanayi sitesi bölgesinde saat 22.00'ten itibaren fuhuş pazarlığı çevre sakinlerini isyan ettirdi. Çevredekiler yaklaşık 10 kadının buraya gelerek fuhuş pazarlığı yaptığını öne sürüyor. Çevre sakinlerinin cep telefonu ile çektiği görüntülende kadınların dans edip halay çektiği, yanlarına gelenlerle de fuhuş pazarlığı yaptığı görülüyor. Fuhuşun ise ara sokaklarda ve araçlarda yapıldığı kaydediliyor. Sanayi sitesi esnafı her sabah sokaklarda prezervatif ve iç çamaşırlarıyla karşılaştıklarını belirtiyor.

Sokak ortasında yapılan fuhuş pazarlığı mahalle halkını isyan ettirdi

"2 DAKİKA SONRA SERBEST BIRAKIYORLAR"

Sokak arasındaki fuhuşu da görüntüleyen çevre sakinlerinden biri, "Her akşam, her gece aynı. Gelin bakın. Videolarda gördüğünüz her şey, her gece bire bir aynı olacak. Çöpçüler artık yerleri temizlemiyor. Pisliklerinden bıktık. Halay çekiyorlar. Polisleri arıyoruz, geliyorlar alıp götürüyorlar gerçekten. 2 dakika sonra serbest bırakıyorlar. Fuhuş pazarlığı ne demek? Daha önemli şeyler de yapıyorlardır. Uyuşturucu da satıyorlardır. Biz bıktık. Birileri el atmalı, bir şey yapmak lazım" dedi.

Sokak ortasında yapılan fuhuş pazarlığı mahalle halkını isyan ettirdi

"HER TARAF PİSLİK OLDU"

Bir esnaf da, "Gece saat 10, 11 gibi geliyorlar halay çekiyorlar, fuhuş pazarlığı yapıyorlar. Şikayet olduğunda götürüldükten sonra döndüklerinde bize 'Gittik de ne oldu?' diye el işareti yapıyorlar. Sokak ortasında aleni fuhuş pazarlığı yapıyorlar. Yerleri temizlemekten bıktık. Dükkanlarımıza giremiyoruz. Her taraf pislik dolu. Polis gelip alıp götürüp serbest bırakıyor. Kadınları karanlık yere gidip araçlarda, sokakta fuhuş yapıp gidiyor" diye konuştu

Sokak ortasında yapılan fuhuş pazarlığı mahalle halkını isyan ettirdi

Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Sokak ortasında yapılan fuhuş pazarlığı mahalle halkını isyan ettirdi - Son Dakika


YORUMLAR (38)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Erdoğan'la görüşen Saadet Partili Asiltürk'ün ittifak açıklamalarına Karamollaoğlu'ndan yanıt: İnşallah çatlaklar olmaz Meteoroloji uyardı: 36 ilde kar yağışı bekleniyor ABD Merkez Bankası faiz kararını sabit bıraktı Son Dakika: Bakan Koca'dan Bilim Kurulu sonrası kısıtlama mesajı: Kontrolsüz gevşeme dalgalanmalara yol açabilir Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elon Musk ile görüştü Yeni arabası ile 2 geyiğe çarpan adam, aynı gün milyoner olduğunu öğrendi MAK araştırmadan yılın ilk anketi! MHP ve HDP baraj altı kaldı, İYİ Parti'deki yükseliş dikkat çekti Evdeki eşyaların yer değiştirdiğini fark eden kadın, çatısında yaşayan bir adam buldu