Zeytinoğlu Deik Yönetimine Seçildi - Son Dakika

Zeytinoğlu Deik Yönetimine Seçildi

24.12.2012 10:47
Zeytinoğlu Deik Yönetimine Seçildi, System.String[]

Kocaeli Sanayi Odası Başkanı (KSO) Ayhan Zeytinoğlu, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

Kocaeli Sanayi Odası Başkanı (KSO) Ayhan Zeytinoğlu, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

Zeytinoğlu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla düzenlenen DEİK Olağan Genel Kurulu'nda, oluşturulan yeni yönetim kuruluna tekrar seçildi.

Türkiye'nin tanınmış 26 sanayicinin yer aldığı DEİK yönetimine bu dönemde seçilen Zeytinoğlu, yaptığı açıklamada, kendisine verilen bu önemli görevi en iyi şekilde yerine getireceğini kaydetti.

Seçim sonucu belirlenen DEİK'in 26 kişilik yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor:

"Yönetim Kurulu Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Rona Yırcalı, Bendevi Palandöken, Şemsi Bayraktar, Hasan Sert, Murat Ülker, Halim Mete, Murat Yalçıntaş, Mustafa Boydak, Ayhan Zeytinoğlu, Şerafettin Aşut, Cem Kozlu, Remzi Gür, Nail Olpak, Başaran Ulusoy, Tuncay Özilhan, Ahmet Akbalık, Erdal Eren, Ferit Şahenk, Tuğrul Erkin, Zeynel Abidin Erdem, Zeynep Bodur Okyay, Mithat Yenigün, Mehmet Habbab, Aykut Eken ve Bahri Can Çalıcıoğlu."

İbrahim Çağlar, Hüseyin Özdilek, Ömer Cihad Vardan, Kurhan Kurdoğul, Hasan Ali Kilci, Selim Egeli ve Şaban Baş ise yönetimden ayrılan isimler oldu.

Muhabir: İbrahim Aktaş

Yayıncı: Murat Paksoy - KOCAELİ

Zeytinoğlu Deik Yönetimine Seçildi

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Zeytinoğlu Deik Yönetimine Seçildi - Son Dakika


Son Dakika

Vaka ve ölüm sayıları kontrolden çıkan İngiltere, ülkeye giriş-çıkışları kapatıyor '2021 Yılı Yatırım Programı' Resmi Gazete'de yayımlandı! En çok ödeneği ulaştırma-haberleşme ve eğitim sektörü aldı ABD'de çocuk istismarından tutuklandığı iddia edilen Doç. Dr. Abdüssamed Köse, Marmara Üniversitesi'nden istifa etti TRT spikerinden sosyal medyaya bomba gibi düşen Mesut Özil sorusu Arınç'tan saldırıya uğrayan Selçuk Özdağ'la ilgili açıklama: Bu kişileri azmettirenler asli failler gibi yargılanmalı Belçika'da bir kişi koronavirüs aşısı olduktan 5 gün sonra öldü Hesabındaki paralar buhar olunca Ebru Polat, çılgına döndü! Gerçek sonradan ortaya çıktı 8 bin korona aşısının yapıldığı hastanenin başhekimi konuştu: En fazla omuz ağrısı ve tansiyon düşüklüğü ile karşılaşıyoruz