Son Dakika Haberleri: Bursa'da, Zihinsel Engelli Kıza Zorla Fuhuş Yaptıran 2 Kişi Tutuklandı

Bursa'da, Zihinsel Engelli Kıza Zorla Fuhuş Yaptıran 2 Kişi Tutuklandı

7 gün önce

Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesinde, zihinsel engelli kıza silah zoruyla fuhuş yaptıran 2 cani, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesinde, zihinsel engelli M.K.'ye(25) silah zoruyla fuhuş yaptırdığı öne sürülen 2 şüpheli, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

ZİHİNSEL ENGELLİ KIZA SİLAH ZORUYLA FUHUŞ YAPTIRDILAR

Balıkesir'de yaşayan ve yüzde 79 oranında zihinsel engelli olduğu belirlenen M.K., polise giderek Vedat Ç. (26) ile Murat A.'nın (39) kendisine silah zoruyla otoyolda fuhuş yaptırdığını söyledi.

ÜZERLERİNDEN SİLAH VE MERMİLER ÇIKTI

Şüphelilerin Mustafakemalpaşa ilçesine geleceği bilgisine ulaşan polis Vedat Ç. ile Murat A.'yı araç içerisinde yakaladı. Üzerlerinden bir silah ve mermiler çıkan şüpheliler, M.K. tarafından teşhis edildi.

TUTUKLANDILAR

Emniyet Müdürlüğü'ndeki sorgularından sonra adliyeye çıkarılan 2 şüpheli, tutuklanarak cezaevine konuldu. Olayla ilgili soruşturmaya başlandı.
Yaşlı Adam, Eli Silahlı Soyguncuları Tekme Tokat Dövdü Adana'da, Temizlikçi Kılığına Giren Polis Fuhuş Çetesini Drone ile Çökertti

Son Dakika! Başkan Erdoğan'ın Açıklamalarından Sonra Dolar, Yüzde 1,8'lik Düşüşle 6,27'yi Gördü Türkiye Bankalar Birliğinden Borçluları Rahatlatacak Müjde: Yapılandırma Anlaşması Yürürlüğe Girdi