Zihinsel Engelli Yetişkinleri Merkezde Ziyaret Ettiler - Son Dakika

Zihinsel Engelli Yetişkinleri Merkezde Ziyaret Ettiler

08.09.2012 12:29
Zihinsel Engelli Yetişkinleri Merkezde Ziyaret Ettiler, System.String[]

İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Şube Müdürü Dr.

İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Şube Müdürü Dr. Rana Beşler ve ekibi 3-9 Eylül Halk Sağlığı Haftası nedeniyle Arifiye Yetişkin Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ederek Halk Sağlığı Haftasını kutladılar.

Arifiye Yetişkin Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdür'ü Recep Usta tarafından Sağlık Müdürlüğü ekibine Rehabilitasyon Merkezi hakkında bilgi verildi.

Tedavi gören yetişkinler zihinsel engelliler ile sohbet eden İl Sağlık Müdürlüğü personeli merkezde kalan zihinsel engelli yetişkinlere çeşitli hediyeler verdiler.

İl Sağlık Müdürü Dr. Murat Alemdar ise Halk Sağlığı Haftası ile ilgili olarak şunları kaydetti: "Koruyucu hekimlik çalışmalarını yaygınlaştırmak, toplum bilincini yükselterek hastalık meydana gelmeden önlemek ve hayat standardını yükseltmek amacıyla tüm vatandaşlarımıza güler yüzlü, hoşgörülü ve aynı hoşgörüyle güven verici bir yaklaşımın sağlanmasını temenni ederek tüm vatandaşlarımızın Halk Sağlığı Haftasını kutlarım." - SAKARYA

Zihinsel Engelli Yetişkinleri Merkezde Ziyaret Ettiler
Zihinsel Engelli Yetişkinleri Merkezde Ziyaret Ettiler

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Zihinsel Engelli Yetişkinleri Merkezde Ziyaret Ettiler - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde olacağı bilim-kurgu dizisi çekecek Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adamla düğün yaptı