Zincir restoranda sevgilisine evlilik teklifi yapan adam sosyal medyada gündem oldu - Son Dakika

Zincir restoranda sevgilisine evlilik teklifi yapan adam sosyal medyada gündem oldu

26 gün önce

Güney Afrika'daki bir zincir restoranda sevgilisine evlilik teklifi yapan bir adamın videosu sosyal medyaya yayıldı. Zincir restoranın sahipleri, çiftin bulunması için yardım istedi. Çiftin bulunmasının ardından birçok ünlü marka çiftin ev, balayı ve düğüne kadar tüm masrafını karşıladılar.

Güney Afrika'da yaşayan Hector Kansi, şu an eşi olan Nonhlanhla'ya KFC zincir restoranında evlililik teklif ettiğinde sosyal medyanın gündemine oturacağını bilmiyordu. Restoranın camından çekilen video kısa sürede Twitter'da yayıldı.

İNSANLAR ÇİFTE YARDIM ETMEK İÇİN SIRAYA GİRDİ

Sosyal medya kullanıcıları evlenme kararı alan çiftin düğün planlamasına katkıda bulunmaya başladı. Bütçelerinin kısıtlı olduğunun öğrenilmesi üzerine şirketler ve insanlar çifte yardım etmek için sıraya girdi.

ÜNLÜ MARKALAR SPONSOR OLDU

Coca Cola düğündeki içeceklerin sponsoru olacağını belirtirken bir şirket çifte televizyon hediye etti. Sony, çifte 3 boyutlu sinema biletleri verdi. Bir kadın ise düğün için geleneksel kıyafetleri dikmeyi teklif etti.

Çifte gelen hediyeler düğünden sonra da devam etti. Bir ulaşım firması çifte Cape Town'a ücretsiz yolculuk verdi. Bir hava yolu şirketi ise bedava bilet ve 5 günlük konaklama teklif etti.

Zincir restoranda sevgilisine evlilik teklifi yapan adam sosyal medyada gündem oldu
Haber Yayın Tarihi: 18.11.2019 01:23 

YORUMLAR


Son Dakika

Emekli maaşlarına 74 ile 356 lira arasında artış göründü
Ahmet Davutoğlu'nun Gelecek partisiyle ilgili ilk anket değerlendirmeleri geldi ABD'yi ayağa kaldıran görüntü: 7 yaşındaki çocuğa hücrede işkence yapıldı