Ziraat Mühendisleri Odası Zonguldak İl Temsilcisi Güçlü Açıklaması - Son Dakika

Ziraat Mühendisleri Odası Zonguldak İl Temsilcisi Güçlü Açıklaması

18.01.2012 15:41
Ziraat Mühendisleri Odası Zonguldak İl Temsilcisi Güçlü Açıklaması, System.String[]

Ziraat Mühendisleri Odası Zonguldak İl Temsilcisi Uğur Mert Güçlü, içinde bulunduğumuz haftanın her yıl Türkiye'de Tarım Haftası olarak kutlandığını bildirdi.

Ziraat Mühendisleri Odası Zonguldak İl Temsilcisi Uğur Mert Güçlü, içinde bulunduğumuz haftanın her yıl Türkiye'de Tarım Haftası olarak kutlandığını bildirdi.

Güçlü, yaptığı yazılı açıklamada, tüm dünyada giderek önemi artan tarımın değişen ekonomik koşullara uyum sağlayabilmesi için gerekli teknolojiye erişim ve bu teknolojinin doğru biçimde kullanılmasının zaruri hale geldiğini belirtti.

Tarımsal eğitim ve öğretimin Başlamasının 166. yıl dönümü kutlandığını hatırlatan Güçlü, şunları kaydetti:

"İçinde bulunduğumuz hafta her yıl ülkemizde Tarımsal Eğitim Öğretimin başlamasının yıl dönümü dolayısıyla Tarım Haftası olarak kutlanmaktadır. Tarımın gittikçe artan önemi çiftçi ile bilgi ve teknik arasında köprü vazifesi gören Ziraat Mühendisleri, Veteriner hekimleri ve diğer tarımsal meslek gruplarının görev ve sorumlulukları ve önemini daha da arttırmaktadır. Kendi açımızdan baktığımızda mensubu olduğumuz Ziraat Mühendisliği çok geniş bir çalışma alanına sahip olup birçok mühendislik disiplinini bünyesinde taşımaktadır."

- ZONGULDAK

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ziraat Mühendisleri Odası Zonguldak İl Temsilcisi Güçlü Açıklaması - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde olacağı bilim-kurgu dizisi çekecek Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adamla düğün yaptı