Son Dakika Haberleri: Ziraat Mühendislerine ve Tarım Danışmanlarına Eğitim

Ziraat Mühendislerine ve Tarım Danışmanlarına Eğitim

3 gün önce

Antalya'da ziraat mühendislerine ve tarım danışmanlarına yönelik, 'iyi tarım uygulamaları ve organik tarım eğitimi' verildi.

Ziraat Mühendislerine ve Tarım Danışmanlarına Eğitim, System.String[]
Antalya'da ziraat mühendislerine ve tarım danışmanlarına yönelik, 'iyi tarım uygulamaları ve organik tarım eğitimi' verildi.

Antalya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü'nün, tarım danışmanları ve serbest çalışan ziraat mühendislerine yönelik olarak başlattığı eğitim hamlesinin beşinci etabında, ziraat mühendislerine ve tarım danışmanlarına iyi tarım uygulamaları ve organik tarım eğitimi verildi.

Eğitimde, Türkiye'deki iyi tarım uygulamaları, iyi tarım uygulamaları belgelendirme prosedürü, iyi tarım uygulamaları kontrol noktaları ve uygunluk kriterleri, Türkiye'deki organik tarım, organik tarım belgelendirme prosedürü, iyi tarım uygulamaları ve organik tarımda devlet destekleri konuları ele alındı. Eğitim alan ziraat mühendislerine ve tarım danışmanlarına katılım belgeleri verildi. - ANTALYA
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 12:51 Kaynak: İHAMeteoroloji Uyardı: Sıcaklıklar Hissedilir Derecede Azalacak, Kar Yağışı Etkili Olacak Bahçeli'den Çok Konuşulacak Bir Çıkış Daha: Oy Oranımız 18,81'dir, O da Atatürk'ün Doğumudur Bakan Pekcan: 75 Milyar Dolarlık Ticaret Hacmi Hedefi İçin ABD ile Ortak Çalışma Grubu Kuruyoruz 4 Şehidimizin Kanı Yerde Kalmadı, Sınırda 20 Terörist Öldürüldü