Son Dakika Haberleri: Ziraat Türkiye Kupası'nda Üçüncü Tur Maçlarını Yönetecek Hakemler Açıklandı

Ziraat Türkiye Kupası'nda Üçüncü Tur Maçlarını Yönetecek Hakemler Açıklandı

2 ay önce

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası üçüncü tur maçlarını yönetecek hakemler belli oldu.

Ziraat Türkiye Kupası'nda Üçüncü Tur Maçlarını Yönetecek Hakemler Açıklandı, System.String[]
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, kupada tek maç  eleme sistemine göre oynanacak üçüncü tur maçlarının hakemleri şunlar:  
Yarın:
13.00 1461 Trabzon-Tuzlaspor: Mustafa Hakan Belder
13.00 Anagold 24 Erzincanspor-Gazişehir Gaziantep: Hakan Ceylan
14.00 Erzin Belediyespor-Ümraniyespor: Yasin Kol
14.30 Diyarbekirspor- Samsunspor: Gürel Uzuner
14.30 Altındağ Belediyespor- Manisaspor: Ozan Bileyci
15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Keçiörengücü: Alim Kandemir
15.00 Kırklarelispor-UTAŞ Uşakspor: Cihan Aydın
15.00 Bozüyük Vitraspor- Denizlispor: Mert Güzenge
15.00 Nazilli Belediyespor-Tokatspor: Özer Özden
15.00 Pendikspor- Altınordu: Atilla Karaoğlan
15.00 Maltepespor- Menemen Belediyespor: Semih Kurt
16.30 Tire 1922- Sivas Belediyespor: Burak Pakkan
18.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor- Ankara Demirspor: Tugay Kaan  Numanoğlu
20.30 Adana Demirspor-Yeni Orduspor: Murat Erdoğan
13.00 Yeni Amasyaspor-Atiker Konyaspor: Abdulkadir Bitigen
14.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Hacettepe: Çağatay Şahan
14.00 Gaziantepspor- Dersim 62 Spor: Burak Olcar
14.00 Kilis Belediyespor-Osmanlıspor: Emre Malok
14.00 Hatayspor- Esenler Erokspor: Alper Çetin
14.00 Gümüşhanespor-Silivrispor: Batuhan Gültek
14.00 Erbaaspor- Eskişehirspor: Yiğit Arslan
14.30 Kardemir Karabükspor-Körfezspor: Burak Şeker
14.30 Kırşehir Belediyespor- Altay: Erkan Engin
14.30 Konya Anadolu Selçukspor- Fatih Karagümrük: Muhammetali  Metoğlu
14.30 Karaman Belediyespor- Etimesgut Belediyespor: Süleyman  Soyutürk
14.30 Bartınspor- Sarıyer: Necati Selçuk Şahin
14.30 Zonguldak Kömürspor- Bayrampaşa: R. Alkım Aksoy
15.00 Tetiş Yapı Elazığspor- Batman Petrolspor: Ramazan Keleş
15.00 Darıca Gençlerbirliği- İnegölspor: Demokrat Özgür Güneş
15.00 Bucak Belediye Oğuzhanspor-BUGSAŞ Spor: Hasan Kaçar
15.00 Bandırmaspor- Gaziosmanpaşa: Direnç Tonusluoğlu
15.00 Şile Yıldızspor- Adanaspor: Özgüç Türkalp
15.00 Çengelköy Futbol Yatırımları- Sakaryaspor: Ferhan  Kestanlıoğlu
15.00 İstanbulspor-Bağcılarspor: Caner Ak
17.00 Afjet Afyonspor- Siirt İl Özel İdare: Kadir Sağlam
18.00 Fethiyespor- Sancaktepe Belediyespor: Oktay Taş
19.00 Kahramanmaraşspor-Kemerspor 2003: Sercan Yılmaz
19.00 Boluspor-Payasspor: Çağdaş Altay
19.00 Şanlıurfaspor-Yomraspor: Efe Tanrıverdi
19.00 MKE Ankaragücü-Serik Belediyespor: Bahattin Şimşek
20.30 Çaykur Rizespor- Tarsus İdmanyurdu: Ali Şansalan
27 Eylül Perşembe:
13.00 Karadeniz Ereğli Belediyespor- Antalyaspor: Koray Gençerler
14.30 Gençlerbirliği- Bergama Belediyespor: Mustafa Aydın
14.30 Niğde Anadolu- Bodrum Belediyesi Bodrumspor: Can Cengiz
15.00 Eyüpspor- Pazarspor: Erhan Kutlu
15.00 Kastamonuspor 1966- Bitlis Özgüzelderespor: Abdullah Buğra  Taşkınsoy
17.00 Balıkesirspor Baltok-Amed Sportif Faaliyetler: Kutluhan  Bilgiç
19.30 Giresunspor- Kocaelispor: Onur Özütoprak
Kaynak: Skorer




Fiyatı İki Katına Çıkan Soğanın Stoklandığı Depolar Bulundu Günlük Kiralık Evde Rezalet! Lise Öğrencisine İstismarda Bulunup Canlı Yayın Yaptı

İstanbul, Ankara ve İzmir'deki Yoklamalarda Süleyman Soylu'nun Adı Yazıldı