Son Dakika Haberleri: Zirve Aydın 2019, 27 Nisan'da İstanbul'da

Zirve Aydın 2019, 27 Nisan'da İstanbul'da

3 gün önce

Sektöre yön vermiş derin tecrübelere sahip alanında yetkin uzmanlarla üniversite ve lise öğrencilerinin bir araya geldiği ve deneyimlerin paylaşıldığı bir organizasyondur.

Zirve Aydın 2019, 27 Nisan'da İstanbul'da, System.String[]
İstanbul Aydın Üniversitesi AR-GE Kulübü olarak gelenekselleştirme yolunda çalıştıkları Zirve Aydın'ın ikincisi ile karşınızda. Bu yıl Zirve Aydın 2019, #dönüşümzirvedenbaşlar mottosu ile yola çıktıkları bu etkinlikte çok önemli stratejik isimlerle dolu dolu bir gün geçireceğinizin sözünü veriyorlar.

Birbirinden değerli 6 konuşmacısıyla tanışma imkanı sunarak network ağınızı genişletmenize ve değişen dünyaya adapte olmanıza imkan sağlayacak bu günü kaçırmayın. Etkinlik günü gelen siz değerli dinleyicilere birbirinden farklı özel sponsorluklar ile çeşitli hediyeler verebilmek için çekilişleri olacaktır.Konuşmacılar:Davut Can HESAPÇI – NMQ Digital


Onur Kemal KOÇ – Microsoft


Salih Özel – Turkcell


Batu UĞRASIZ – Scorp Inc.


Ufuk PEKER – Momentum Bilgi Transfer


Erkin ŞAHİNÖZ – FED Eski Araştırma Direktörü

Bu muhteşem etkinlikte sen de yerini almak istiyorsan web sitelerinden üye ol ve etkinliğe kaydını tamamla. Etkinlik ile detaylı bilgi almak için web sitelerini ziyaret edebilir, instagram (@iauarge) ve twitter(@iauarge) üzerinden İstanbul Aydın Üniversitesi Ar-Ge Kulübünü takip edebilirsiniz.
Kaynak: WebTekno

Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 10:34 10 Liradan 200 Lira Yapıp Bankaları Dolandırdılar Mansur Yavaş, ABB'nin İnternet Sitesindeki Kapak Fotoğrafını da Değiştirdi Son Dakika! 4 Şehidimizin İntikamı Alındı, Sınırda 20 Terörist Öldürüldü