Zoe Bradley'nin Kalbini Çaldı! - Son Dakika

Zoe Bradley'nin Kalbini Çaldı!

02.01.2012 06:03
Zoe Bradley'nin Kalbini Çaldı!, System.String[]

Bir dönem ismi Jennifer Lopez ile de anılan aktör Bradley Cooper, kalbini Zoe Saldana'ya kaptırdı.

Bir dönem ismi Jennifer Lopez ile de anılan aktör Bradley Cooper, kalbini 'Avatar' filminin güzel oyuncusu Zoe Saldana'ya kaptırdı. İki yıldızın aylardır görüştüğü ve yeni yıla da birlikte girdiği söyleniyor.

Bu yılın ortasında vizyona girecek olan 'The Worlds' isimli filmde başrolü paylaşan ikili, birlikteliklerinden mutlu olduklarını söylüyormuş.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Zoe Bradley'nin Kalbini Çaldı!

- Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Zoe Bradley'nin Kalbini Çaldı! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Bilim insanları araştırdı! Koronanın bulaşmasını engelleyen en iyi yöntem sosyal mesafe Sosyal medyada ilgiyle izlendi! Kısıtlamayı ihlal eden bir grup, polis aracını görünce çığlıklar atarak kaçtı Korona aşısını bulan Uğur Şahin ve Özlem Türeci BM Genel Kurulu'nda konuştu! Aşıyı buluş sürecini anlattılar Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade'nin diziden ayrılacağı iddia edildi İnsansız Hava Aracı AR-GE Merkezi'ni görüntüleyen 2'si Rus 3 kişi gözaltına alındı "Yeni evimizde ilk gecemiz" notuyla paylaştı! Şeyma Subaşı Miami'den ev aldı Venezuela Devlet Başkanı Maduro: ABD, eşime benden boşanması için teklif yaptı Pentagon'un raporu sızdı! Savaş pilotunun çektiği UFO fotoğrafı ortaya çıktı