Zonguldak Basınında Bugün - Son Dakika

Zonguldak Basınında Bugün

12.01.2012 09:40
Zonguldak Basınında Bugün, System.String[]

Zonguldak'ta yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle.Şafak."Kelebeğin Rüyası" isimli sinema filmi çekimi hazırlıkları için Zonguldak'a gelen ünlü oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan, Genel Maden İşçileri Sendikasını ziyaret etti.

Zonguldak'ta yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:

Şafak: "Yılmaz Erdoğan GMİS'te"

"Kelebeğin Rüyası" isimli sinema filmi çekimi hazırlıkları için Zonguldak'a gelen ünlü oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan, Genel Maden İşçileri Sendikasını ziyaret etti.

Yeni Adım: "KGD yönetim kurulu Vali Ayyıldız'ı ziyaret etti"

Olağanüstü genel kurulla belirlenen Karaelmas Gazeteciler Derneği (KGD) yönetim kurulu, Zonguldak Valisi Erol Ayyıldız'ı ziyaret etti.

Pusula: "Yüzde 80'i tamam"

Kanalizasyon ve atık su projesi hakkında bilgi veren Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, projenin yüzde 80'inin tamamlandığını söyledi.

- ZONGULDAK

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Zonguldak Basınında Bugün - Son Dakika


Son Dakika

Kahreden haberler peş peşe geldi! 3 doktor daha koronaya yenik düştü ABD'li ilaç devi Moderna, geliştirdiği koronavirüs aşısını piyasaya sürmeye hazırlanıyor Meteoroloji 9 ilimizi sarı kod ile uyardı! Kuvvetli sağanak yağış etkili olacak Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Seçimlere günler kala ABD, kıtalararası balistik füze testi yaptı "Ronaldo'yu asla geri çevirmem" sözüyle gündem olan G.Saray'ın eski yengesi isyan etti: Elinizi vicdanınıza koyun İnsanlık dışı ceza! Endonezya'da bir aile, kızlarıyla izinsiz aynı evde kalan genci bacaklarından astı Cinsel istismara uğrayan 14 yaşındaki çocuk, doğum yaptı