Zonguldak'ta sahipsiz köpekler 5 yaşındaki çocuğa saldırdı - Son Dakika

Zonguldak'ta sahipsiz köpekler 5 yaşındaki çocuğa saldırdı

29.05.2022 10:28
Zonguldak'ta sahipsiz köpekler 5 yaşındaki çocuğa saldırdı

Zonguldak'ın Devrek ilçesinde başıboş gezen sokak köpekleri 5 yaşındaki çocuğa saldırdı. Birçok yerinden ısırılan çocuğun annesi yaşanan duruma tepki göstererek, "Benim çocuğum evimin önünde oynarken köpeklerin saldırısına uğradı. Bu kadar kolay olmamalı. Defalarca ekiplere bilgi verdiğimiz halde köpekler sokaklarda dolaşıyor. Bugün benim oğlum, yarın başka bir çocuk. Kimse zarar görmesin" ifadelerini kullandı.

Zonguldak'ta evinin önünde oyun oynayan 5 yaşındaki Poyraz Çınar Çiloğlu, sokak köpeklerinin saldırısına uğradı. Vücudunda çeşitli yaralar oluşan küçük çocuk, saldırının şokunu yaşadı.

AİLE DURUMA İSYAN ETTİ

Anne Nurşah Çiloğlu, "Benim çocuğum evimin önünde oynarken köpeklerin saldırısına uğradı. Bu kadar kolay olmamalı. Defalarca ekiplere bilgi verdiğimiz halde köpekler sokaklarda dolaşıyor. Bugün benim oğlum, yarın başka bir çocuk. Kimse zarar görmesin. Özellikle ilçe merkezinde sürüler halinde gezen sokak köpekleri ilgililer tarafından hiçbir tedbir alınmadığı için vatandaşların, özellikle de küçük çocukların korkulu anlar yaşamasına neden oluyor" diyerek yaşananlara tepki gösterdi.

"LÜTFEN ÖNLEM ALINSIN"

Cumhuriyet alanında ve diğer sokaklarda sürüler halinde dolaşan sokak köpeklerine karşı çözüm bulunması için yetkilileri göreve davet eden Çiloğlu, "Yetkililere şikayet ettiğimiz halde hiçbir önlem alınmadı. Dün aynı sokak ve mahallede arkadaşıma köpekler saldırdı. Bizler köpeklerin elinden zor kurtardık. Arkadaşım hala olayın etkisinde, bizler gerekli adli işlemleri başlattık. Bir daha kimsenin canı yanmasın, lütfen önlem alınsın" dedi.

YORUMLAR
500
Sel hasarları nedeniyle Batı Karadeniz'de bazı yollar trafiğe kapatıldı Sel hasarları nedeniyle Batı Karadeniz'de bazı yollar trafiğe kapatıldı Zonguldak'ın Devrek ilçesinde birçok köy yolu ulaşıma kapatıldı Zonguldak'ın Devrek ilçesinde birçok köy yolu ulaşıma kapatıldı Çaydeğirmeni'nde evler ve iş yerleri sular altında kaldı, mahsur kalan yavru köpekler kurtarıldı Çaydeğirmeni'nde evler ve iş yerleri sular altında kaldı, mahsur kalan yavru köpekler kurtarıldı
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Zonguldak'ta sahipsiz köpekler 5 yaşındaki çocuğa saldırdı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement