DHA YURT BÜLTENİ - 10 - Son Dakika

DHA YURT BÜLTENİ - 10

08.10.2020 13:23
DHA YURT BÜLTENİ - 10, System.String[]

Zonguldak'ta vaka sayıları, Türkiye ortalamasının altına indi ZONGULDAK Valisi Mustafa Tutulmaz, Zonguldak'ta vaka sayılarının kontrol altında olduğunu belirterek, "Vaka sayısı olarak Türkiye ortalamasının altındayız" dedi.

Zonguldak'ta vaka sayıları, Türkiye ortalamasının altına indi

ZONGULDAK Valisi Mustafa Tutulmaz, Zonguldak'ta vaka sayılarının kontrol altında olduğunu belirterek, "Vaka sayısı olarak Türkiye ortalamasının altındayız" dedi.

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan'ın yanı sıra kurum ve daire müdürleriyle, Bahçelievler Mahallesi'nde koronavirüs salgınına yönelik denetime katıldı. Vali Tutulmaz, iş yerlerindeki hijyen, sosyal mesafe ve maske kurallarına uyulup uyulmadığını denetlerken, vatandaşları alınan tedbirlere uymaları konusunda da uyarıldı. Vali Mustafa Tutulmaz, vaka sayılarının kontrol altında olduğunu ifade ederek, "Vaka sayıları olarak Türkiye ortalamasının altındayız. Denetimlerimiz devam edecek" dedi.

'TEDBİRİ ELDEN BIRAKMAYALIM'

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, Zonguldak olarak süreci en ağır şekilde yaşadıklarını, ancak şu an vaka ve can kaybı sayısının Türkiye ortalamasının altına indiğini söyledi. Vatandaşların tedbirlere uyduğunu belirten Alan, "İlk günden bugüne çok iyi aşama katettik. İnsanlarımız maske ve diğer kurallara uyuyorlar. Hiçbir virüs, hiçbir mikrop bizim alacağımız önlemlerden daha güçlü olamaz. Zonguldak'ın her tarafında denetimleri sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızdan görevli arkadaşlara yardımcı olmalarını rica ediyoruz. Eğer tedbiri elden bırakırsak daha önce yaşadığımız acı tecrübeler var. Onları düşünmek dahi istemiyoruz. Tedbiri elden bırakmayalım. Kendimizi korumaya devam edelim" diye konuştu.

DHA YURT BÜLTENİ - 10
DHA YURT BÜLTENİ - 10
DHA YURT BÜLTENİ - 10
DHA YURT BÜLTENİ - 10
DHA YURT BÜLTENİ - 10

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel DHA YURT BÜLTENİ - 10 - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bill Gates'in insanlara çip takmak için koronavirüs salgınını kullandığı iddiası yalanlandı Real Madrid'in eski futbolcusu Royston Drente, iflas etti Lille, Burak Yılmaz'ın golleriyle Sparta Prag'ı 2-1 mağlup etti Mine Tugay'dan ayna karşısında göğüs dekolteli pozlar! Paylaşıma beğeni yağdı Genç kadın, gelin arabasının yolunu kesip eski erkek arkadaşını son kez ikna etmeye çalıştı Fauci, Pfizer'ın korona aşısını onaylayan İngiltere'yi eleştirdi: Aceleci davrandılar Son Dakika: Fransa Ulusal Meclisi, Azerbaycan toprağı olan Dağlık Karabağ'ı devlet olarak tanıdı Koronavirüs denetiminde pes dedirten görüntüler! Koltukların arasındaki gizli bölmede yakalandılar