İntihar süsü verilen cinayette yasak aşk şüphesi: Eşimin mesajlaştığını gördüm - Son Dakika

İntihar süsü verilen cinayette yasak aşk şüphesi: Eşimin mesajlaştığını gördüm

24.09.2020 18:16

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde geçtiğimiz günlerde meydana gelen Burhan Karakuş cinayeti ile ilgili tutuklanan 3 kişinin savcılık ifadeleri ortaya çıktı. Şüpheli koca, eşinin kendisini Burhan Karakuş ile aldattığını düşündüğünü söyleyerek, "Eşimin telefonunda mesajlarını gördüm ve eşim yazıyormuş gibi kendisi ile mesajlaşmaya başladım" dedi.

İntihar süsü verilerek öldürülen Burhan Karakuş cinayetinde yasak aşk şüphesi çıktı. Cinayet şüphelisi U.O., sorgusunda eşi ile Burhan Karakuş'un mesajlaştığını gördüğünü söyledi.

Burhan Karakuş'un intihar süsü verilerek öldürülmesi olayının ardından gözaltına alınan U.O., E.K. ve K.O. isimli üç şüpheli, tutuklanarak cezaevine gönderildi. Jandarma ekiplerinin soruşturma kapsamında gözaltına alındığı sırada parmaklarında swap örnekleri alınan U.O.'nun, Karakuş'un öldüğü silahla eşleşmesine rağmen suçlamaları kabul etmedi. U.O ayrıca, verdiği ifadesinde eşinin kendisini Burhan Karakuş ile aldattığını düşündüğünü de kaydederek, "Eşimin telefonunda mesajlarını gördüm ve eşim yazıyormuş gibi kendisi ile mesajlaşmaya başladım. Sonra kendisini arayıp mesajları sorduğumda ise aralarında bir şey olmadığını ve bir anlık boşlukta yazdığını söyledi. Bende buna inandım ve bir şey yapmadım" dedi.

HAMİLE EŞİNDEN ÇOCUĞU İÇİ DNA TESTİ İSTEMİŞ

U.A., eşi ile uzun süredir çocuklarının olmadığını ve tüp bebek tedavisi gördüğünü ve son dönemde de eşinin hamile kalması üzerine çocuğun Burhan Karakuş'tan olduğunu tahmin ettiğinden DNA testi istediğini söyledi.

DİĞER ŞÜPHELİLER SUÇLAMALARI KABUL ETMEDİ

Öte yandan cinayet suçlaması ile tutuklanan diğer şüpheliler E.K. ve K.O. da ifadelerinde suçlamaları kabul etmeyerek, olay saatinde Burhan Karakuş ile birlikte olmadıklarını öne sürdükleri öğrenildi.

Zonguldak'taki cinayette yasak aşk şüphesi
İntihar süsü verilen cinayette yasak aşk şüphesi: Eşimin mesajlaştığını gördüm
İntihar süsü verilen cinayette yasak aşk şüphesi: Eşimin mesajlaştığını gördüm

- Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa İntihar süsü verilen cinayette yasak aşk şüphesi: Eşimin mesajlaştığını gördüm - Son Dakika

YORUMLAR (3)
  • Kadın da ceza alsın..: Evli bir kadın başka erkekle kocasını aldatıyorsa CEZA ALMALI..Cinayetlerin birçoğuda bu yüzden...KADINA DA CEZA OLMALI... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Yuh Yani: Biz Ne zaman bu hale geldik. Bu Millet Canakkalede ,Sakaryada,dumlupinarda 7 düvelle karsi savasan bir ejdatin torunlari.Allah böyle milletin torunlarini utanc verici durumlardan korusun. Cevap Yaz 27 2 Yayından Kaldır

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan üniversite öğrencilerine müjde: Stajyer Araştırmacı Burs Programını başlatıyoruz Son Dakika: Türkiye'de 20 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 74 can kaybı, 1894 yeni vaka tespit edildi Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde olacağı bilim-kurgu dizisi çekecek Hayırsız evlat, yanında getirdiği silahla annesini ayaklarından vurdu İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Bu görüntüler bugün çekildi! Alanya'da sahiller yaz aylarını aratmadı Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti