Zonguldak ve Bartın'da Kültür Sanat - Son Dakika

Zonguldak ve Bartın'da Kültür Sanat

19.01.2012 09:20
Zonguldak ve Bartın'da Kültür Sanat, System.String[]

Zonguldak ve Bartın'da kültür sanat etkinlikleri kapsamında "Gus ile Yemek Saati' adlı tiyatro oyunu sergilenecek."

Zonguldak ve Bartın'da kültür sanat etkinlikleri kapsamında "Gus ile Yemek Saati' adlı tiyatro oyunu sergilenecek.

Sivas Devlet Tiyatrosu, Jim Brochu'nun yazdığı, Ekin Tunçay Turan'ın çevirdiği ve Abdullah Ceran'ın yönettiği "Gus ile Yemek Saati" adlı 2 perdelik oyunu 19-20 Ocak tarihlerinde Atatürk Kültür Merkezi'nde izleyenlerle buluşturacak.

Fulya Ülvan, Ömer Eryiğit, Ozan Kalkan ve Filiz Uysal'ın rol aldığı ve bir Amerikan komedisi olan oyun, mutfak programlarına mizah yönüyle yaklaşan bir içerik taşıyor.

Öte yandan, Sivas Devlet Tiyatrosu "Gus ile Yemek Saati' adlı tiyatro oyununu 21 Ocak'ta Bartın Kültür Merkezi'nde de izleyenleriyle buluşturacak.

- ZONGULDAK

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Zonguldak ve Bartın'da Kültür Sanat - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Milyonları ilgilendiren borç yapılandırmasının detayları belli oldu! Peşin ödeyen büyük indirimi kapar Türkiye'nin Libya'ya verdiği sahil güvenlik eğitimine İtalyan basınından ilginç yorum: Anahtar Erdoğan'ın elinde Dert dinleme başı 10 TL alan genç gezgin, derdiyle kendisini ağlatana da 100 TL veriyor Görevini kötüye kullanan doktor, 17 yaşındaki öğrencisiyle cinsel ilişkiye girip çıplak fotoğraflarını istedi Paraları Türk lirası karşısında değer kazanınca Bulgarlar Edirne'ye akın etti 20 metrelik ağaçlara tırmanıp meyve silkeleyerek günlük 400 lira kazanıyor Elini kıyma makinesine kaptıran asker, 2 saatlik operasyonla kurtarıldı Durak dışında olduğu için kendisini almayan şoföre kızan kadın taksiyle takip ettiği otobüsü kırmızıya boyadı