Zonguldak Vergi Dairesi Başkanı Karaca'dan Ziyaret - Son Dakika

Zonguldak Vergi Dairesi Başkanı Karaca'dan Ziyaret

24.02.2015 16:05
Zonguldak Vergi Dairesi Başkanı Karaca'dan Ziyaret, System.String[]

Zonguldak Vergi Dairesi Başkanı Kazım Karaca, Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti'ni (ZGC) ziyaret etti.

Zonguldak Vergi Dairesi Başkanı Kazım Karaca, Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti'ni (ZGC) ziyaret etti.

Karaca, yaptığı açıklamada, Vergi Haftası'nın amacının kamuoyunda vergi bilincini oluşturmak olduğunu belirterek "Bu kapsamda mükellef ve mükellef temsilcisi olan kurumlarla samimi şekilde ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Vergisini ödeyen mükelleflerimizi ziyaretlerimizle onura etmeye çalışacağız" diye konuştu.

ZGC Başkanı Derya Akbıyık da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Kentimizdeki vatandaşlarımızın vergi konusunda duyarlı olması çok önemli. Bizler de, cemiyet olarak üzerimize düşen bir görev varsa her zaman katkı vereceğiz" dedi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Zonguldak Vergi Dairesi Başkanı Karaca'dan Ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan'dan "Artan korona vakaları sonrası yeni tedbirler gelecek mi?" sorusuna yanıt FIFA'daki dosyaları nedeniyle Beşiktaş ocak ayında transfer yapamayabilir Çiftçi ve hayvancılık destek ödemeleri bugün hesaplarda olacak 3 gün zorlama hapis cezası alan fenomen Sinem Umaş, emniyete teslim oldu Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca: Salgın tüm Türkiye'de yeniden tırmanışa geçmiş durumda Eşi için aldığı cipin hasar kayıtlı olduğunu öğrenince aracı bayi önünde yakmaya kalktı Bakan Koca'nın açıklamalarının ardından İstanbul'da uzun test kuyrukları oluştu Kemar Roofe, orta sahadan attığı golle Avrupa Ligi'ne damga vurdu