Zübeyde Hanım Anılıyor - Son Dakika

Zübeyde Hanım Anılıyor

13.01.2012 10:01
Zübeyde Hanım Anılıyor, System.String[]

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım, 89'uncu ölüm yıldönümü olan 14 Ocak 2012 Cumartesi günü Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Cumhuriyet Kadınları Derneği Antalya Şubesi'nin ortaklaşa düzenlediği bir dizi etkinlikle anılacak.14 Ocak Cumartesi günü saat 11.00'de önce Atatürk Evi yanındaki Zübeyde Hanım'ın büstü önünde bir anma töreni gerçekleştirilecek.

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım, 89'uncu ölüm yıldönümü olan 14 Ocak 2012 Cumartesi günü Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Cumhuriyet Kadınları Derneği Antalya Şubesi'nin ortaklaşa düzenlediği bir dizi etkinlikle anılacak.

14 Ocak Cumartesi günü saat 11.00'de önce Atatürk Evi yanındaki Zübeyde Hanım'ın büstü önünde bir anma töreni gerçekleştirilecek. Daha sonra Antalya Kültür Merkezi (AKM) Perge Salonu'nda 'Adaleti Arıyorum' konulu bir konferans düzenlenecek.

Konferansa Cumhuriyet Kadınları Derneği Genel Başkanı Şenal Sarıhan, Cumhuriyet Kadınları Derneği Genel Sekreteri Meral Özaygen ve CHP Antalya Milletvekili Gürkut Acar konuşmacı olarak katılacak. Anma töreni ve konferansa tüm Antalyalılar davetli. - ANTALYA

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Zübeyde Hanım Anılıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Derbi maçı sonrası Fenerbahçe taraftarının coşkusu stat çevresine taştı Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Fenerbahçe taraftarından rakibi kızdıracak tezahürat: Trabzon kümeye Evde çıkan yangında dumandan zehirlenen 2 çocuk hayatını kaybetti Aşk iddialarını yalanlayan Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile birlikte ev kiraladı Cristiano Ronaldo'nun üçüncü koronavirüs testi de pozitif sonuçlandı Ermenistan, Dağlık Karabağ'a getirdiği PKK'lı teröristlere Azerbaycan askeri üniforması giydirdi Meteoroloji'den 4 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı