Zuckerberg'i de Kızdırdılar! - Son Dakika

Zuckerberg'i de Kızdırdılar!

19.01.2012 20:00
Zuckerberg'i de Kızdırdılar!, System.String[]

Facebook'un kurucusu Zuckerberg, son döneme damgasını vuran bu olaya sert tepki verdi...

ABD'de senatonun onaylaması beklenen SOPA ve PIPA yasa tasarısı ile ABD başta olmak üzere tüm dünyada internet ile ilgili köklü değişiklikler olacak. Telif hakkı gibi konulara odaklanan yasa tasarısının internet özgürlüğünü ihlal ettiğini öne süren Google ve Facebook gibi internet devleri ise tasarıya şiddetle karşı çıkıyor.

Bu bağlamda Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg, "Kara Çarşamba"nın ardından yaptığı açıklamada internetten anlayan, bilinçli liderlere dünyanın ihtiyacı olduğunu kaydederken, Facebook'un internete zarar verecek her yasaya karşı duracağını belirtti.

İnterneti dünyayı birbirine bağlayan çok güçlü bir yapı olarak nitelendiren Zuckerberg, internetin gelişimi üzerine vasat düşüncelerin yasalar yoluyla hayata geçirilmesine engel olmak için elinden geleni yapacaklarını dile getirdi.

Zuckerberg'in açıklaması Facebook'ta yayınlanırken, 317 bin kişi de yazının hemen ardından Zuckerberg'in yazısını "beğen"di.

Zuckerberg'i de Kızdırdılar!
Zuckerberg'i de Kızdırdılar!
Zuckerberg'i de Kızdırdılar!

- Kaynak: Chip.com.tr

Son Dakika Teknoloji Zuckerberg'i de Kızdırdılar! - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Charlie Hebdo'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a alçak saldırı! Ahlaksız karikatüre Türkiye'den tepki yağıyor Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü