Zuhal Olcay sevgilisi Malzum Çimen ile gerin anları... - Son Dakika

Zuhal Olcay sevgilisi Malzum Çimen ile gerin anları...

29.09.2019 08:41
Zuhal Olcay sevgilisi Malzum Çimen ile gerin anları..., System.String[]

Festival için Adana'ya bir süredir beraber olduğu Mazlum Çimen'le birlikte giden ünlü sanatçı, konakladıkları otelin barında sevgilisiyle tartışma yaşadı.

Festival için Adana'ya bir süredir beraber olduğu Mazlum Çimen'le birlikte giden ünlü sanatçı, konakladıkları otelin barında sevgilisiyle tartışma yaşadı. Sesler giderek yükselince tartışma bardakilerin de dikkatini çekti. Sinirle mekanı terk eden Olcay, asansöre binerek odasına çıktı.

Zuhal Olcay sevgilisi Malzum Çimen ile gerin anları...
Zuhal Olcay sevgilisi Malzum Çimen ile gerin anları...

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Zuhal Olcay sevgilisi Malzum Çimen ile gerin anları... - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Güne yükselişle başlayan dolar, 8,56 ile yeni zirveyi gördü Koronaya kafa tutup piskoposun naaşını öpmüşlerdi! Birer birer virüse yakalanıyorlar Sibel Can'ın bir erkekle aynı araçta görüntülenen kızı, ne yapacağını bilemedi Seyir halinde cep telefonundan canlı yayın yaparken otomobili devirdi: 8 yaralı RTÜK'ten, evlilik dışı ilişkiyi normal gösteren Sadakatsiz dizisine ceza F.Bahçe, Ziraat Türkiye Kupası'nda Sivas Belediyespor ile eşleşti 4-5 kişilik grup cadde ortasında yakaladıkları genci tekme tokat dövdü! O anlar kamerada Rahmetli Murat Göğebakan'ın eski eşi Sema Bekmez hayatını kaybetti