Son Dakika Haberleri: Zülfikar Kılıcı ve Tekbirlerle Öğrencileri Selamlayan Kırşehir Valisi, Emekliye Ayrıldı

Zülfikar Kılıcı ve Tekbirlerle Öğrencileri Selamlayan Kırşehir Valisi, Emekliye Ayrıldı

11 ay önce

18 Mart Çanakkale Zaferi yıl dönümünde, 1000 öğrenci ile Çanakkale'ye giden ve Zülfikar Kılıcı ve tekbirlerle öğrencileri karşılayan Kırşehir Valisi Necati Şentürk, yaş haddi nedeniyle emekliye ayrıldı.

Kırşehir Valisi Necati Şentürk, cumartesi akşamı şehitleri anma günü için Çanakkale'ye giden bir grup genci uğurlamak için valilik binasına çıktı, onları tekbir ve Zülfikar'la uğurladı. Şentürk yaş haddi nedeniyle dün emekliye ayrıldı.

18 MART'TA 1000 ÖĞRENCİYLE ÇANAKKALE'YE GİTTİ

Geçen cumartesi günü 18 Mart Çanakkale Zaferi etkinlikleri kapsamında Kırşehir'den 20 otobüsle birlikte 1000 öğrenci Çanakkale'ye hareket etti.

Kanal D'nin haberine göre Kırşehir Valiliği önünde gerçekleştirilen uğurlama töreninde Kırşehir Valisi Necati Şentürk, valilikte bulunan balkondan öğrencilere hitapta bulundu.

ÖĞRENCİLERİ ZÜLFİKAR KILICI İLE SELAMLAMIŞTI

Başında ay-yıldız motifli kalpak bulunan Şentürk'ün Zülfikar Kılıcı ve tekbirlerle öğrencileri selamlaması dikkat çekti.

YAŞ HADDİ NEDENİYLE EMEKLİYE AYRILDI

Kırşehir Valisi Şentürk, yaş haddi nedeniyle emekliye ayrılma talebinde bulundu. Talebi kabul edilen Şentürk, dün emekliye ayrıldı.
Apartman Bahçesinde Cesedi Bulunan Kadının, Kanser Olduğunu Öğrenince İntihar Ettiği Ortaya Çıktı Tesettüre Giren Ünlü Türkücü Güler Işık: Kadın Sesi Günah Diye Şarkı Söylemeyi Bıraktım

HDP'li Celal Doğan, İYİ Parti ve CHP'nin Ortak Adayı Oluyor