SON DAKİKA HARAMİLER HABERLERİ

Son Dakika Haramiler Haberleri

 • 22 Mart 2019 01:03 İzmir Gündoğdu Meydanı'nda Nevruz Kutlaması-1 İzmir Gündoğdu Meydanı'nda Nevruz Kutlaması-1 İzmir Gündoğdu Meydanı'nda nevruz kutlamasıİZMİR'de Nevruz kutlaması HDP'nin organizasyonunda Alsancak Gündoğdu Meydanı'nda yapıldı.
 • 20 Mart 2019 12:42 Büyükşehir'in Parke Taşlarının CHP'li Belediye Başkanının Kardeşlerinin Arazisine Döküldüğü İddiası Büyükşehir'in Parke Taşlarının CHP'li Belediye Başkanının Kardeşlerinin Arazisine Döküldüğü İddiası "Her fırsata 'Haramiler, hırsızlar' diyen Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'a Mudanya kamuoyu adına şu soruları sormak istiyorum" diyen Ünal, şunları söyledi: "Sökülen taşlar nereye döküldü? Eğer iddialar doğru ise, binlerce liralık kamuya ait olan bu taşları neden kardeşinin arazisine döktürdün? ve iddialara cevap verirken gerçekleri yansıtmayan, 'Taşların döküldüğü araziyi büyükşehir müteahhitleri de kullanıyor' diye açıklama yaptın"
 • 10 Mart 2019 12:47 Can Bonomo Hayranlarıyla Buluştu Can Bonomo Hayranlarıyla Buluştu Bonomo, doğumu ve vefatı mart aylarında gerçekleşen usta oyuncu Sadri Alışık'ı unutmadı ve 'Ali Baba ve Kırk Haramiler' şarkısı ile andı
 • 22 Ocak 2019 15:03 Adana'da Kültür Sanat Çocuk oyunu "Ali Baba ve Kırk Haramiler" ise 3 ve 12 Şubat'ta sahnelenecek
 • 17 Aralık 2018 22:42 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İnsani Hasletlerin Her Gün Biraz Daha Örselendiği, Değerler Silsilesinde... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İnsani hasletlerin her gün biraz daha örselendiği, değerler silsilesinde biraz daha gerilere itildiği bir dönem yaşıyoruz"KONYA - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, insani hasletlerin her gün biraz daha örselendiği, değerler silsilesinde biraz daha gerilere itildiği...
 • 17 Aralık 2018 22:21 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şeb-i Arus Programında Konuştu Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şeb-i Arus Programında Konuştu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, insani hasletlerin her gün biraz daha örselendiği, değerler silsilesinde biraz daha gerilere itildiği bir dönem yaşadığımızı belirterek, "İşte komşumuz Suriye'de yaklaşık 8 yıldır devam eden zulüm her gün yeni canlar almaya devam ediyor" dedi.
 • 17 Aralık 2018 22:09 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şeb-i Arus Programına Katıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şeb-i Arus Programına Katıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, insani hasletlerin her gün biraz daha örselendiği, değerler silsilesinde biraz daha gerilere itildiği bir dönem yaşadığımızı belirterek, "İşte komşumuz Suriye'de yaklaşık 8 yıldır devam eden zulüm her gün yeni canlar almaya devam ediyor" dedi.
 • 17 Aralık 2018 21:55 #39;modern Dönem Haramileri Hayat Damarlarımıza Hamle Yapıyor' Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Konya Büyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi'nde Hz. Mevlana'nın 745. Vuslat Yıl Dönümü Şeb-i Arus Programı'nda konuştu.
 • 17 Aralık 2018 21:45 Hazreti Mevlana'nın 745. Vuslat Yıl Dönümü Şeb-i Arus Programı Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Asırlardır bilim aşıklarının mesken tuttuğu İslam şehirlerine bugün DEAŞ, PKK, FETÖ, Boko Haram, Eş Şebab gibi proje örgütler musallat oldu.
 • 17 Aralık 2018 21:04 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Suriye'nin Başındaki Zat Yerini Korumanın Mücadelesini Veriyor, Birileri de... - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşması Konya Büyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi'nde katılımcılardan detaylar KONYA - Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Konya Büyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen Hz. Mevlana'nın 745.
 • 17 Aralık 2018 20:24 Erdoğan: "Asırlardır Bilim Aşıklarının Mesken Tuttuğu İslam Şehirlerine Bugün Deaş, Pkk, Fetö, Boko... Erdoğan: "Asırlardır bilim aşıklarının mesken tuttuğu İslam şehirlerine bugün DEAŞ, PKK, FETÖ, Boko Haram, eş Şebab gibi proje örgütler musallat oldu.
 • 20 Kasım 2018 09:24 İpekyolu'nda İpekyolu'nda "Binbir Gece Masalları" Oyunu Sahnelendi Eray Yasin Işık'ın yazdığı, Çiğdem Tunç'un yönettiği oyunda Çiğdem Tunç, Ergün Demir, Sema Aras, Deniz Salman ve Alper Çorumluoğlu, Soykan Kişioğlu, Ezgi Küçük, Tunahan Çilingir, Gülben Başer, Gökmen Göçbeyli, Derya Yıldız, Savaş Özkartal ve Balca Aydoğdu'nun rol aldığı ve "Simbad", "Alaaddin ve Sihirli Lambası", "Balıkçı ve İfrit", "Ali Baba ve Kırk Haramiler" gibi yıllardır anonim olarak dillendirilen en tanınmış masallardan bir kolaj içeren oyun, izleyicilerden büyük beğeni topladı
 • 09 Kasım 2018 15:38 CHP'li Kaya'dan Öztürk'e Tepki CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, Türkçe ezanla ilgili sözleri nedeniyle disipline sevk edilen Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz'ın bugün Meclis'te yaptığı açıklamaya tepki gösterdi.
 • 09 Kasım 2018 14:37 CHP'li Kaya'dan Öztürk'e Tepki CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, Türkçe ezanla ilgili sözleri nedeniyle disipline sevk edilen Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz'ın bugün Meclis'te yaptığı açıklamaya tepki gösterdi.
 • 09 Kasım 2018 14:36 CHP'li Kaya'dan Öztürk'e Tepki CHP'li Kaya'dan Öztürk'e Tepki CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, Türkçe ezanla ilgili sözleri nedeniyle disipline sevk edilen Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz'ın bugün Meclis'te yaptığı açıklamaya tepki gösterdi.
 • 09 Kasım 2018 13:48 "Defolup Gidecekseniz, İstifa Etmiyorum" Diyen Yılmaz'a CHP'den Cevap: Arkasındakiler Ortaya Çıkacaktır CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, CHP'li Yılmaz'ın "Defolup gideceksiniz, istifa etmiyorum kardeşim" sözlerine "Bu en tehlikeli duruştur, arkasında kimler varsa önümüzdeki günlerde açığa çıkacaktır." diye cevap verdi.
 • 24 Ekim 2018 15:43 CHP'den "2023 Eğitim Vizyonu" Açıklaması CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, Milli Eğitim Bakanlığının 2023 Eğitim Vizyonuna ilişkin, "Adına vizyon belgesi dedikleri belge, AKP'nin 16 yılda yapmadıklarının itirafıdır.
 • 14 Ekim 2018 16:07 Tekkeköy'de Millet Bahçesi Projesi Çalışmaları Burada Dede Korkut, Oğuz Kağan, Keloğlan, Nasrettin Hoca, Ali Baba ve Kırk Haramiler, Karagöz ve Hacivat gibi daha birçok Türk masal kahramanları yer alacak
 • 13 Ekim 2018 14:41 Thk'nin 45. Olağan Büyük Genel Kurulu Türk Hava Kurumu (THK) Başkanı Kürşat Atılgan, "THK'nin bir tek çöpünü dahi haramilere, hırsızlara bırakmadık, bırakmayız, bırakmayacaksınız." ifadesini kullandı.
 • 18 Eylül 2018 20:34 Adt Perdelerini 9 Ekim'de Açıyor Adana Devlet Tiyatrosu (ADT) 2018-2019 sezonunda perdelerini, 9 Ekim'de "Kadın Sığınağı" oyunuyla açacak.
 • 18 Eylül 2018 14:42 Bu Millet Tarihin Bütün Sınavlarından Başarıyla Geçmiştir" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Biz bugün niçin ayakta duruyoruz?
 • 10 Temmuz 2018 19:16 Usta: Usta: "Mudanya Esnafı Belediye Başkanından Öcü Gibi Korkuyor" Esnaf Odaları Başkanı Emir Ali Usta, Mudanya esnafının Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’dan öcü gibi korkup hakkını arayamadığını söyledi.
 • 14 Haziran 2018 09:46 Mudanya'da Ramazan Ayı Etkinliklerine Coşkulu Final Mudanya'da Ramazan Ayı Etkinliklerine Coşkulu Final Haramilerin, hırsızların bir daha Mudanya'da söz sahibi olması mümkün olmayacaktır çünkü Cumhuriyet çocukları burada
 • 05 Haziran 2018 02:04 CHP Isparta Milletvekili Adayı Eyüp Ersoy: CHP Isparta Milletvekili Adayı Eyüp Ersoy: "Halkımızdan Korkunç Bir Teveccüh Var" Haramilerin saltanatını yıkıp, Muharrem İnce'yi Cumhurbaşkanı, Millet İttifakı'nın da hükümeti kuracağı bir ortama doğru gidiyoruz
 • 29 Mayıs 2018 23:24 Kılıçdaroğlu: Yoksul Ailelere, Her Ay Bin Lira Yatıracağız Kılıçdaroğlu: Yoksul Ailelere, Her Ay Bin Lira Yatıracağız CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Kahramanmaraş'ta düzenlenen iftar programında seçim vaatlerini anlatırken, "Her ailenin sigortası olacak, her ailenin aylığı olacak.
 • 29 Mayıs 2018 23:23 Görüntülü ) Kılıçdaroğlu: Yoksul Ailelere, Her Ay Bin Lira Yatıracağız CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Kahramanmaraş'ta düzenlenen iftar programında seçim vaatlerini anlatırken, "Her ailenin sigortası olacak, her ailenin aylığı olacak.
 • 22 Mayıs 2018 19:27 İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener Açıklaması İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener Açıklaması Haramiler gibisin haramiler
 • 13 Mayıs 2018 19:31 Annemin Cennetten Bahçesi Annemin Cennetten Bahçesi Haramilerin çıkınlarında birşeyler vardır
 • 24 Nisan 2018 15:21 Erdoğan: Dün Oradaki Gelişmeler Bir Afet, Felaketti (6) CUMHURBAŞKANI ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün TBMM'de yapılan 23 Nisan törenleri sırasında yaşanan tartışmalara ilişkin, "Hastalıklı siyasetlerini ülkemizin bu milli bayramını zehirlemek için kullananları buradan şiddetle kınıyorum.
 • 24 Nisan 2018 15:20 Erdoğan: Dün Oradaki Gelişmeler Bir Afet, Felaketti (5) CUMHURBAŞKANI ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün TBMM'de yapılan 23 Nisan törenleri sırasında yaşanan tartışmalara ilişkin, "Hastalıklı siyasetlerini ülkemizin bu milli bayramını zehirlemek için kullananları buradan şiddetle kınıyorum.
 • 24 Nisan 2018 15:19 Erdoğan: Dün Oradaki Gelişmeler Bir Afet, Felaketti (3) CUMHURBAŞKANI ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün TBMM'de yapılan 23 Nisan törenleri sırasında yaşanan tartışmalara ilişkin, "Hastalıklı siyasetlerini ülkemizin bu milli bayramını zehirlemek için kullananları buradan şiddetle kınıyorum.
 • 24 Nisan 2018 15:18 Erdoğan: Dün Oradaki Gelişmeler Bir Afet, Felaketti (4) CUMHURBAŞKANI ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün TBMM'de yapılan 23 Nisan törenleri sırasında yaşanan tartışmalara ilişkin, "Hastalıklı siyasetlerini ülkemizin bu milli bayramını zehirlemek için kullananları buradan şiddetle kınıyorum.
 • 24 Nisan 2018 15:00 Erdoğan: Dün Oradaki Gelişmeler Bir Afet, Felaketti (2) CUMHURBAŞKANI ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün TBMM'de yapılan 23 Nisan törenleri sırasında yaşanan tartışmalara ilişkin, "Hastalıklı siyasetlerini ülkemizin bu milli bayramını zehirlemek için kullananları buradan şiddetle kınıyorum.
 • 24 Nisan 2018 15:00 Erdoğan: Dün Oradaki Gelişmeler Bir Afet, Felaketti (1) CUMHURBAŞKANI ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün TBMM'de yapılan 23 Nisan törenleri sırasında yaşanan tartışmalara ilişkin, "Hastalıklı siyasetlerini ülkemizin bu milli bayramını zehirlemek için kullananları buradan şiddetle kınıyorum.
 • 24 Nisan 2018 14:18 AK Parti TBMM Grup Toplantısı Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Milletimizin önüne 2023 hedeflerimizle beraber çıktık. Evlatlarımıza 2053 ve 2071 vizyonlarımızı birlikte armağan ettik. İhracatımıza, istihdamımıza, üretimimize birlikte rekorlar kırdırdık.
 • 24 Nisan 2018 14:16 Erdoğan Dün Oradaki Gelişmeler Bir Afet, Felaketti -1 Erdoğan Dün Oradaki Gelişmeler Bir Afet, Felaketti -1 Dha ANKARA- Erdoğan: Dün oradaki gelişmeler bir afet, felaketti (Geniş haber) Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün TBMM'de yapılan 23 Nisan törenleri sırasında yaşanan tartışmalara ilişkin, "Hastalıklı siyasetlerini ülkemizin bu milli bayramını zehirlemek...
 • 24 Nisan 2018 14:09 Cumhurbaşkanı Erdoğan Seçim Taahhütlerini Açıkladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Yeni dönem daha fazla demokrasi dönemi, daha güçlü hukuk devleti dönemi olacaktır.
 • 24 Nisan 2018 14:01 Erdoğan: Dün Oradaki Gelişmeler Bir Afet, Felaketti (Geniş Haber) CUMHURBAŞKANI ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün TBMM'de yapılan 23 Nisan törenleri sırasında yaşanan tartışmalara ilişkin, "Hastalıklı siyasetlerini ülkemizin bu milli bayramını zehirlemek için kullananları buradan şiddetle kınıyorum.
 • 24 Nisan 2018 13:59 Dha Ankara- Erdoğan: Dün Oradaki Gelişmeler Bir Afet, Felaketti (Geniş Haber) Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün TBMM'de yapılan 23 Nisan törenleri sırasında yaşanan tartışmalara ilişkin, "Hastalıklı siyasetlerini ülkemizin bu milli bayramını zehirlemek için kullananları buradan şiddetle kınıyorum.
 • 15 Nisan 2018 16:27 Batman'da "Hazreti Peygamberi Anlama ve Sünnetini Yaşama" Etkinliği Batman'da Peygamber Sevdalıları Platformu'nca "Hazreti Peygamberi Anlama ve Sünnetini Yaşama" etkinliği gerçekleştirildi.
 • 12 Nisan 2018 10:58 'Yanık Zaman Madımak'a Muhteşem Final Çocuklar için sahnelenen "Ali Baba ve Kırk Haramiler" oyunu ise yine Ziya Gökalp Kültür Merkezi'nde 15 Nisan Pazar saat 14
 • 28 Mart 2018 08:31 Dha Yurt Bülteni - 1 Eskişehir Şehir Tiyatrosu '39 Basamak', Tiyatro Adam 'Kafkas Tebeşir Dairesi', Semaver Kumpanya 'Mağrur Fil Ölüleri', Yolcu Tiyatro 'Joko'nun Doğum Günü', Mam Art 'Kızgın Damdaki Kedi', Çolpan İlhan-Sadri Alışık Tiyatrosu 'Bir Hayvanat Bahçesi Hikayesi', Tiyatro Keyfi 'Çocuk İstiyorum' ve 'Gözlerin Ardında Müzikal', İstanbul Şehir Tiyatroları 'Sızı', Adana Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu 'Boyacı', Seyhan Belediye Tiyatrosu 'Asiye Nasıl Kurtulur', Ankara Devlet Tiyatrosu 'Radyo-yu Hümayun' adlı oyunu, Adana Devlet Tiyatrosu da 'Ali Baba ve Kırk Haramiler' isimli çocuk oyununu tiyatroseverlere sunacak
 • 27 Mart 2018 23:45 Adana'da Tiyatro Meşalesi Yandı Eskişehir Şehir Tiyatrosu '39 Basamak', Tiyatro Adam 'Kafkas Tebeşir Dairesi', Semaver Kumpanya 'Mağrur Fil Ölüleri', Yolcu Tiyatro 'Joko'nun Doğum Günü', Mam Art 'Kızgın Damdaki Kedi', Çolpan İlhan-Sadri Alışık Tiyatrosu 'Bir Hayvanat Bahçesi Hikayesi', Tiyatro Keyfi 'Çocuk İstiyorum' ve 'Gözlerin Ardında Müzikal', İstanbul Şehir Tiyatroları 'Sızı', Adana Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu 'Boyacı', Seyhan Belediye Tiyatrosu 'Asiye Nasıl Kurtulur', Ankara Devlet Tiyatrosu 'Radyo-yu Hümayun' adlı oyunu, Adana Devlet Tiyatrosu da 'Ali Baba ve Kırk Haramiler' isimli çocuk oyununu tiyatroseverlere sunacak
 • 27 Mart 2018 23:02 Dha Yurt Bülteni-21 Eskişehir Şehir Tiyatrosu '39 Basamak', Tiyatro Adam 'Kafkas Tebeşir Dairesi', Semaver Kumpanya 'Mağrur Fil Ölüleri', Yolcu Tiyatro 'Joko'nun Doğum Günü', Mam Art 'Kızgın Damdaki Kedi', Çolpan İlhan-Sadri Alışık Tiyatrosu 'Bir Hayvanat Bahçesi Hikayesi', Tiyatro Keyfi 'Çocuk İstiyorum' ve 'Gözlerin Ardında Müzikal', İstanbul Şehir Tiyatroları 'Sızı', Adana Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu 'Boyacı', Seyhan Belediye Tiyatrosu 'Asiye Nasıl Kurtulur', Ankara Devlet Tiyatrosu 'Radyo-yu Hümayun' adlı oyunu, Adana Devlet Tiyatrosu da 'Ali Baba ve Kırk Haramiler' isimli çocuk oyununu tiyatroseverlere sunacak
 • 27 Mart 2018 22:57 Adana'da Tiyatro Meşalesi Yandı Adana'da Tiyatro Meşalesi Yandı Eskişehir Şehir Tiyatrosu '39 Basamak', Tiyatro Adam 'Kafkas Tebeşir Dairesi', Semaver Kumpanya 'Mağrur Fil Ölüleri', Yolcu Tiyatro 'Joko'nun Doğum Günü', Mam Art 'Kızgın Damdaki Kedi', Çolpan İlhan-Sadri Alışık Tiyatrosu 'Bir Hayvanat Bahçesi Hikayesi', Tiyatro Keyfi 'Çocuk İstiyorum' ve 'Gözlerin Ardında Müzikal', İstanbul Şehir Tiyatroları 'Sızı', Adana Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu 'Boyacı', Seyhan Belediye Tiyatrosu 'Asiye Nasıl Kurtulur', Ankara Devlet Tiyatrosu 'Radyo-yu Hümayun' adlı oyunu, Adana Devlet Tiyatrosu da 'Ali Baba ve Kırk Haramiler' isimli çocuk oyununu tiyatroseverlere sunacak
 • 27 Mart 2018 22:41 20. Sabancı Uluslararası Adana Tiyatro Festivali 20. Sabancı Uluslararası Adana Tiyatro Festivali Eskişehir Şehir Tiyatrosu "39 Basamak", Tiyatro Adam "Kafkas Tebeşir Dairesi", Semaver Kumpanya "Mağrur Fil Ölüleri", Yolcu Tiyatro "Joko'nun Doğum Günü", Mam Art "Kızgın Damdaki Kedi", Çolpan İlhan ve Sadri Alışık Tiyatrosu "Bir Hayvanat Bahçesi Hikayesi", Tiyatro Keyfi "Çocuk İstiyorum" ve "Gözlerin Ardından Müzikal", İstanbul Şehir Tiyatroları "Sızı", Adana Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu "Boyacı", Seyhan Belediye Tiyatrosu "Asiye Nasıl Kurtulur", Ankara Devlet Tiyatrosu "Radyo-yu Hümayun" adlı oyunlarıyla, Adana Devlet Tiyatrosu da "Ali Baba ve Kırk Haramiler" isimli çocuk oyunuyla izleyici karşısına çıkacak
 • 27 Mart 2018 21:50 20. Sabancı Uluslararası Adana Tiyatro Festivali 20. Sabancı Uluslararası Adana Tiyatro Festivali Eskişehir Şehir Tiyatrosu "39 Basamak", Tiyatro Adam "Kafkas Tebeşir Dairesi", Semaver Kumpanya "Mağrur Fil Ölüleri", Yolcu Tiyatro "Joko'nun Doğum Günü", Mam Art "Kızgın Damdaki Kedi", Çolpan İlhan ve Sadri Alışık Tiyatrosu "Bir Hayvanat Bahçesi Hikayesi", Tiyatro Keyfi "Çocuk İstiyorum" ve "Gözlerin Ardından Müzikal", İstanbul Şehir Tiyatroları "Sızı", Adana Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu "Boyacı", Seyhan Belediye Tiyatrosu "Asiye Nasıl Kurtulur", Ankara Devlet Tiyatrosu "Radyo-yu Hümayun" adlı oyunlarıyla, Adana Devlet Tiyatrosu da "Ali Baba ve Kırk Haramiler" isimli çocuk oyunuyla izleyici karşısına çıkacak
 • 27 Mart 2018 21:12 Adana'da Tiyatro Meşalesi Yandı Eskişehir Şehir Tiyatrosu '39 Basamak', Tiyatro Adam 'Kafkas Tebeşir Dairesi', Semaver Kumpanya 'Mağrur Fil Ölüleri', Yolcu Tiyatro 'Joko'nun Doğum Günü', Mam Art 'Kızgın Damdaki Kedi', Çolpan İlhan-Sadri Alışık Tiyatrosu 'Bir Hayvanat Bahçesi Hikayesi', Tiyatro Keyfi 'Çocuk İstiyorum' ve 'Gözlerin Ardında Müzikal', İstanbul Şehir Tiyatroları 'Sızı', Adana Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu 'Boyacı', Seyhan Belediye Tiyatrosu 'Asiye Nasıl Kurtulur', Ankara Devlet Tiyatrosu 'Radyo-yu Hümayun' adlı oyunu, Adana Devlet Tiyatrosu da 'Ali Baba ve Kırk Haramiler' isimli çocuk oyununu tiyatroseverlere sunacak
 • 23 Mart 2018 12:31 Tiyatroseverler Adana'da "Oyuna Doyacak" Türkiye'den Eskişehir Şehir Tiyatrosu "39 Basamak", Tiyatro Adam "Kafkas Tebeşir Dairesi", Semaver Kumpanya "Mağrur Fil Ölüleri", Yolcu Tiyatro "Joko'nun Doğum Günü", Mam Art "Kızgın Damdaki Kedi", Çolpan İlhan ve Sadri Alışık Tiyatrosu "Bir Hayvanat Bahçesi Hikayesi", Tiyatro Keyfi "Çocuk İstiyorum" ve "Gözlerin Ardından Müzikal", İstanbul Şehir Tiyatroları "Sızı", Adana Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu "Boyacı", Seyhan Belediye Tiyatrosu "Asiye Nasıl Kurtulur", Ankara Devlet Tiyatrosu "Radyo-yu Hümayun" adlı oyunlarıyla, Adana Devlet Tiyatrosu da "Ali Baba ve Kırk Haramiler" isimli çocuk oyunuyla izleyici karşısına çıkacak
 • 18 Mart 2018 15:41 Sadri Alışık Mezarı Başında Anıldı - İstanbul Sadri Alışık Mezarı Başında Anıldı - İstanbul Başlıca FilmleriSadri Alışık'ın rol aldığı başlıca filmler şöyle: "Günahsızlar", "Çakırcalı Mehmet Efe", "Vatan ve Namık Kemal", "İstanbul Çiçekleri", "Hürriyet Şarkısı", "Tanrı Şahidimdir", "Yavuz Sultan Selim Ağlıyor", "Battal Gazi Geliyor", "Yalnızlar Rıhtımı", "Hicran Yarası", "Küçük Hanımefendi", "Küçük Hanımın Şoförü", "Ayşecik Yavru Melek", "Küçük Hanım Avrupa'da", "Helal Olsun Ali Abi", "Ayşecik Çıtı Pıtı Kız", "Ayşecik Cimcime Hanım", "Avare", "Turist Ömer", "Turist Ömer Dümenciler Kralı", "Berduş Milyoner", "Ah Güzel İstanbul", "Turist Ömer Almanya'da", "Bitirimsin Abi", "Serseri", "Kız Kolunda Damga Var", "Agora Meyhanesi", "Ağlama Değmez Hayat", "Turist Ömer Arabistan'da", "Altın Kalpler", "Ah Müjgan Ah", "Darıldın mı Cicim Bana", "Turist Ömer Yamyamlar Arasında", "Afacan", "Kavanoz Dipli Dünya", "Ali Baba ve Kırk Haramiler", "Ayıp Ettin Şemsettin", "Turist Ömer Boğa Güreşçisi", "Gelinlik Kızlar", "Afacan Harika Çocuk", "Balıkçı Osman", "Turist Ömer Uzay Yolunda", "Ne Hakem", "Ben Sana Mecburum", "Saffet Beni Affet", "Çapkın Baba", "Kız Babası", "Yengeç Sepeti