SON DAKİKA HAZIR CEVAP HABERLERİ

Son Dakika Hazır Cevap Haberleri

 • 04 Ocak 2019 16:38 Robin Hood Prodüksiyon Notları Robin Hood Prodüksiyon Notları Nefes kesici temposundan uzaklaşmayan ROBIN HOOD, çaresiz ihtiyacı olan çalkantılı bir şehrin karanlık, zorlu kahramanı olan ikonik kanun kaçağını yeniden canlandırıyor.
 • 15 Aralık 2018 11:51 Kdk'nın Uzman Yardımcılığı Adayları, Mülakatlarında Sorulacak Soruları Fanustan Çekerek Belirliyor Kdk'nın Uzman Yardımcılığı Adayları, Mülakatlarında Sorulacak Soruları Fanustan Çekerek Belirliyor KDK'nın uzman yardımcılığı adayları, mülakatlarında sorulacak soruları fanustan çekerek belirliyor Mülakat süreci ise baştan sona kamerayla kayıt altına alınıyor Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç: "Kamuya alımlarda ehliyetin, liyakatın, bilginin düzgün ölçülmesi başarılı insanların çalışan...
 • 15 Aralık 2018 09:56 Kdk'nın Uzman Yardımcılığı Adayları, Mülakatlarında Sorulacak Soruları Fanustan Çekerek Belirliyor Kdk'nın Uzman Yardımcılığı Adayları, Mülakatlarında Sorulacak Soruları Fanustan Çekerek Belirliyor Kamu Denetçiliği Kurumu uzman yardımcılığı sınavına giren adaylar, mülakatlarında sorulacak soruları önceden hazırlanarak fanusa konulan sorular arasından çekerek belirliyor.
 • 31 Ekim 2018 16:48 Erdal İnönü Mezarı Başında Anıldı , ESKİ Başbakan Yardımcısı ve Sosyaldemokrat Halkçı Parti Onursal Genel Başkanı Prof. Dr. Erdal İnönü, ölümün 11'inci yılında Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki kabri başında anıldı.
 • 31 Ekim 2018 15:48 Erdal İnönü Mezarı Başında Anıldı Erdal İnönü Mezarı Başında Anıldı , ESKİ Başbakan Yardımcısı ve Sosyaldemokrat Halkçı Parti Onursal Genel Başkanı Prof. Dr. Erdal İnönü, ölümün 11'inci yılında Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki kabri başında anıldı.
 • 31 Ekim 2018 15:33 Erdal İnönü Mezarı Başında Anıldı , ESKİ Başbakan Yardımcısı ve Sosyaldemokrat Halkçı Parti Onursal Genel Başkanı Prof. Dr. Erdal İnönü, ölümün 11'inci yılında Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki kabri başında anıldı.
 • 31 Ekim 2018 15:32 Erdal İnönü Mezarı Başında Anıldı Erdal İnönü Mezarı Başında Anıldı , ESKİ Başbakan Yardımcısı ve Sosyaldemokrat Halkçı Parti Onursal Genel Başkanı Prof. Dr. Erdal İnönü, ölümün 11'inci yılında Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki kabri başında anıldı.
 • 23 Temmuz 2018 19:30 Sapyoseksüel Misiniz? Sapyoseksüel Misiniz? Sapyoseksüel son zamanlarda en çok merak edilen konulardan bir tanesi haline geldi. Akıllı veya zeki sözcüğünün latincesi olan sapien ile sexualis'in birleşmesinden oluşan sapioseksüalite yani sapyoseksüel nedir, sapyoseksüel olduğunuzu gösteren işaretler nelerdir gibi soruların cevaplarını sizler için araştırıp, derledik. İşte sapyoseksüel nedir, sapyoseksüel kimlere denir sorularının cevapları…
 • 23 Temmuz 2018 12:41 Niğde'den 'Değişim ve Umut Kurultayı'na Destek Niğde'den 'Değişim ve Umut Kurultayı'na Destek Niğde'den 'Değişim ve Umut Kurultayı'na destekNİĞDE - CHP Niğde İl Genel Meclis Üyesi Rasim Yılmaz ve CHP Niğde Kadın Kolları Başkanı ve Kurultay Delegesi Nevriye Sayın CHP'de olağanüstü kongre için imza toplanması sürecinde "Değişim ve Umut Kurultay'na destek verdiklerini açıkladı.
 • 23 Temmuz 2018 12:06 Niğde'den, CHP'de Değişim ve Umut Kurultayına Destek Niğde'den, CHP'de Değişim ve Umut Kurultayına Destek CHP Niğde İl Genel Meclis Üyesi Rasim Yılmaz ve CHP Niğde Kadın Kolları Başkanı ve Kurultay Delegesi Nevriye Sayın CHP’de olağanüstü kongre için imza toplanması sürecinde “Değişim ve Umut Kurultay’na destek verdiklerini açıkladı.
 • 04 Temmuz 2018 15:56 Akşehir Uluslararası Nasreddin Hoca Şenlikleri Başbakan Binali Yıldırım, "Yüzyıllardır nesilden nesile aktarılan Nasreddin Hoca fıkralarındaki güldürü, ince eleştiri, hazır cevaplık, kıvrak zeka ve bilgelik ihtiva eden, aynı zamanda da yol gösteren özlü ve öğretici düşüncelerin bugün de geçerliliğini koruduğu muhakkaktır.
 • 22 Haziran 2018 12:51 Başbakan Yardımcısı Akdağ Aa Editör Masası'nda Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, "Şu anda CHP'li yöneticilerin arkadan arkaya HDP'nin barajı geçmesi için onları desteklediğine inanıyorum.
 • 13 Haziran 2018 21:57 Bakan Arslan: Bakan Arslan: "Amacımız Ülkemizi Lojistik Bir Üst ve Dünyanın Lojistik Merkezi Haline Getirmek" Bakan Arslan: "Amacımız ülkemizi lojistik bir üst ve dünyanın lojistik merkezi haline getirmek" Başbakan Yardımcı Recep Akdağ: "İnce, lafın gelişi bir cumhurbaşkanı adayı" -TCDD Erzurum Palandöken Lojistik Merkezi açıldıERZURUM - Palandöken Lojistik Merkezi, Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ...
 • 20 Nisan 2018 16:34 Hazır Cevaplılığıyla Gerçek Valiyi Bile Şaşırttı Hazır Cevaplılığıyla Gerçek Valiyi Bile Şaşırttı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir günlük vali koltuğunu devralan Fatma Ceyda Yan, kendisine sorulan "Büyüyünce ne olacaksın" sorusuna, "Valiyim ya" cevabını verdi.
 • 19 Mart 2018 16:45 Cesur Davranabiliriz Bugün ne yapılabilir ? Bugün yeni haberler, ilginç gelişmeler var.
 • 20 Temmuz 2017 15:21 İnternet Fenomeni Pamuk Helvacı İnternet Fenomeni Pamuk Helvacı Ege sahillerinde mani söyleyerek satış yapan pamuk helvacının görüntüleri sosyal medyada büyük ilgi görüyor.
 • 20 Temmuz 2017 11:51 Internet Fenomeni Pamuk Helvacı Internet Fenomeni Pamuk Helvacı Ege sahillerinde mani söyleyerek satış yapan pamuk helvacının görüntüleri sosyal medyada büyük ilgi görüyor.
 • 20 Temmuz 2017 10:55 İnternet Fenomeni Pamuk Helvacı İnternet Fenomeni Pamuk Helvacı İnternet fenomeni pamuk helvacı Ege sahillerinde mani söyleyerek satış yapan pamuk helvacı, tatilcileri gülmekten kırıp geçiriyorBALIKESİR - Ege sahillerinde mani söyleyerek satış yapan pamuk helvacının görüntüleri sosyal medyada büyük ilgi görüyor.
 • 20 Temmuz 2017 10:35 İnternet Fenomeni Pamuk Helvacı İnternet Fenomeni Pamuk Helvacı Ege sahillerinde mani söyleyerek satış yapan pamuk helvacının görüntüleri sosyal medyada büyük ilgi görüyor.
 • 04 Temmuz 2017 20:03 Akşehir Uluslararası Nasreddin Hoca Şenlikleri Akşehir Uluslararası Nasreddin Hoca Şenlikleri Başbakan Binali Yıldırım, yüzyıllardır nesilden nesile aktarılan Nasreddin Hoca fıkralarındaki güldürü, hazır cevaplık, kıvrak zeka ve bilgelik ihtiva eden, aynı zamanda yol gösteren özlü ve öğretici düşüncelerin bugün de geçerliliğini koruduğunu bildirdi.
 • 04 Temmuz 2017 19:06 Başbakan Yıldırım'dan Başbakan Yıldırım'dan "Nasreddin Hoca" Mesajı Başbakan Binali Yıldırım, Akşehir Uluslararası Nasreddin Hoca Şenlikleri dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 • 04 Temmuz 2017 19:05 Başbakan Yıldırım'dan "Nasreddin Hoca Şenlikleri" Mesajı Başbakan Binali Yıldırım, Akşehir Uluslararası Nasreddin Hoca Şenlikleri dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 • 30 Haziran 2017 23:53 Cem Yılmaz'ın Hayranına Twitter'da Verdiği Cevap Olay Oldu Cem Yılmaz'ın Hayranına Twitter'da Verdiği Cevap Olay Oldu Ünlü komedyen Cem Yılmaz sosyal medya hesabı Twitter üzerinden kendisine eleştiride bulunan bir hayranına verdiği mesaj ile sosyal medyada olay oldu.
 • 30 Haziran 2017 23:51 Hayranına Verdiği Cevap Olay Oldu Hayranına Verdiği Cevap Olay Oldu Ünlü komedyen Cem Yılmaz sosyal medya hesabı Twitter üzerinden kendisine eleştiride bulunan bir hayranına verdiği mesaj ile sosyal medyada olay oldu.
 • 30 Haziran 2017 11:53 Sivrihisar Uluslararası Nasreddin Hoca Kültür ve Sanat Festivali Başbakan Binali Yıldırım, "Yüzyıllardır nesilden nesile aktarılan Nasreddin Hoca fıkralarındaki güldürü, ince eleştiri, hazır cevaplık, kıvrak zeka ve bilgelik ihtiva eden, aynı zamanda da yol gösteren özlü ve öğretici düşünceler bugün de geçerliliğini koruyor.
 • 30 Haziran 2017 11:48 Sivrihisar Uluslararası Nasreddin Hoca Kültür ve Sanat Festivali Başbakan Binali Yıldırım, Sivrihisar Belediyesi tarafından düzenlenen "Uluslararası Nasreddin Hoca Kültür ve Sanat Festivali" dolayısıyla Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü’ye telgraf gönderdi.
 • 18 Mayıs 2017 19:04 Deli mi Ne? Deli mi Ne? Oyuncu Mine Bıçakçı'nın yazdığı "Deli mi Ne?" adlı stand-up gösterisi, Asmalı Sahne'de izleyicisiyle buluşuyor.
 • 12 Mayıs 2017 12:04 Anda Kalma, Spontanite Atölyesi Yetişemediğimiz dev talep! Müthiş eğitmen! Şahane atölye!"Birden kalakaldım" sözünü bir kenara bırakacağınız, "ya adam tam hazır cevap" dediğiniz adamın bunu nasıl yaptığını deneyimleceğiniz, "ah bak orada şu cevabı yapıştıracaktım" dediğiniz cevabın "o an" nasıl aklınıza geleceğini...
 • 25 Nisan 2017 10:00 Öğrencilere 'Hazır Cevap' Yardım Geliyor Öğrencilere 'Hazır Cevap' Yardım Geliyor ''Hazır Cevap'' adlı proje, öğrencilerin Internet'te aradıkları bilgileri güvenilir kaynaklardan Türkçe dilinde bulmalarını sağlamayı hedefliyor
 • 19 Nisan 2017 13:04 Anda Kalma, Spontanite Atölyesi Yetişemediğimiz dev talep! Müthiş eğitmen! Şahane atölye!"Birden kalakaldım" sözünü bir kenara bırakacağınız, "ya adam tam hazır cevap" dediğiniz adamın bunu nasıl yaptığını deneyimleceğiniz, "ah bak orada şu cevabı yapıştıracaktım" dediğiniz cevabın "o an" nasıl aklınıza geleceğini...
 • 06 Nisan 2017 19:04 Deli mi Ne? Deli mi ne?, Asmalı Sahne'de sevenleriyle buluşuyor.
 • 02 Nisan 2017 18:04 Maltepeli Çocuklar Nasreddin Hoca'yı Çok Sevdi Maltepeli Çocuklar Nasreddin Hoca'yı Çok Sevdi Maltepe Belediyesi, Türk geleneğinin en önemli mizah ustalarından ve bilgelerinden Nasreddin Hoca’yı çocuklarla buluşturan oyuna ev sahipliği yaptı.
 • 22 Mart 2017 14:39 Erzurumlu Pehlivan Duysa CHP'yi Pataklar Erzurumlu Pehlivan Duysa CHP'yi Pataklar Başbakan Binali Yıldırım’ın İstanbul’da Doğu ve Güneydoğu Anadolu kanaat önderlerine hitap ederken konuşmasında “Erzurumlu Teyyo pehlivan duysa CHP’yi pataklar” şeklinde kullandığı cümledeki ‘Teyyo pehlivan’ merak konusu oldu.
 • 21 Mart 2017 10:07 Emre Belözoğlu, Futbol Zirvesi'nde Espriyi Patlattı: Galatasaray'dan Teklif Aldım Emre Belözoğlu, Futbol Zirvesi'nde Espriyi Patlattı: Galatasaray'dan Teklif Aldım Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in verdiği dosyayı alan Emre Belözoğlu, Aziz Yıldırım'ın "Bir de Fenerliyim diyor." sözlerine "Galatasaray'dan transfer teklifi aldım." cevabını verdi.
 • 14 Mart 2017 07:11 Hollanda'da İslam ve Göçmen Karşıtlığının Sembolü: Geert Wilders Hollanda'da İslam ve Göçmen Karşıtlığının Sembolü: Geert Wilders Aşırı sağcı Özgürlük Partisi'nin lideri ülkesinde yarın yapılacak seçimde ilk sırada yer almayı hedefliyor.
 • 07 Mart 2017 14:39 Ferhangi Şeyler 30 Yaşında Ferhangi Şeyler 30 Yaşında Ferhan Şensoy, tek kişilik gösterisi "Ferhangi Şeyler" ile oyunun 30.yılında Bostancı Gösteri Merkezi'nde.
 • 02 Şubat 2017 20:04 Deli mi Ne? Deli mi Ne? Oyuncu Mine Bıçakçı'nın yazdığı "Deli mi Ne?" adlı stand-up gösterisi, Asmalı Sahne'de izleyicisiyle buluşuyor.
 • 17 Ocak 2017 13:22 Türk Bakan, Pakistanlıların Gözünde Kahraman Oldu (1) Türk Bakan, Pakistanlıların Gözünde Kahraman Oldu (1) Avrupa Birliği (AB) Bakan Yardımcısı Ali Şahin, Bulgaristan güvenlik güçleri tarafından sınırı geçmeye çalışırken yakalandıktan sonra ayakkabıları dahi alınarak, ölüme terk edilen Pakistanlı Selman Khan'ın cenazesini ailesine kavuşturdu.
 • 17 Ocak 2017 13:07 Türk Bakan, Pakistanlıların Gözünde Kahraman Oldu (2) Türk Bakan, Pakistanlıların Gözünde Kahraman Oldu (2) Avrupa Birliği (AB) Bakan Yardımcısı Ali Şahin, Bulgaristan güvenlik güçleri tarafından sınırı geçmeye çalışırken yakalandıktan sonra ayakkabıları dahi alınarak, ölüme terk edilen Pakistanlı Selman Khan'ın cenazesini ailesine kavuşturdu.
 • 09 Ocak 2017 10:20 Üstün Zekalı Çocuklar İçin Kış Kampı Başlıyor Botanik atölyesi, oyun ve fiziksel etkinlikler, astronomi atölyesi, hazır cevap tekniği atölyesi, yaratıcılık atölyesi, havacılık ve roket atölyesi, ahşap atölyesi, zeka-akıl oyunları atölyesi, liderlik atölyesi, arkeoloji atölyesi, değerler atölyesi, robotik atölyesi ana konuları oluşturuyor.
 • 05 Ocak 2017 15:04 Deli mi Ne? Deli mi Ne? Oyuncu Mine Bıçakçı'nın yazdığı "Deli mi Ne?" adlı stand-up gösterisi, Asmalı Sahne'de izleyicisiyle buluşuyor.
 • 24 Eylül 2016 16:01 Andy Warhol Sergisi Bir Hafta Uzatıldı Andy Warhol Sergisi Bir Hafta Uzatıldı Antalya'da açılan ve sanatseverlerden büyük ilgi gören "Andy Warhol: Herkes İçin Pop Sanat" sergisinin süresi bir hafta uzatıldı.
 • 09 Temmuz 2016 13:47 Zeynep Mansur: Annem Bir Çocuk Gelindi Zeynep Mansur: Annem Bir Çocuk Gelindi Ünlü şarkıcı Zeynep Mansur, yeni single'i için verdiği röportajda, hayatına dair açıklamalarda bulunurken annesinin çocuk yaşta evlendiğini söyledi.
 • 05 Temmuz 2016 16:28 Uluslararası Nasreddin Hoca Şenlikleri Başbakan Binali Yıldırım, Uluslararası Nasreddin Hoca Şenlikleri'nin, Nasreddin Hoca'nın hoşgörülü ve ümitvar olmayı öğreten nüktelerindeki hikmetin gelecek kuşaklara aktarılmasında ve dünyaya duyurulmasında, önemli rol oynadığını ifade etti.
 • 02 Haziran 2016 00:31 Siirt'te 'Necip Fazıl Kısakürek'i Anma Etkinliği Siirt'te 'Necip Fazıl Kısakürek'i Anma Etkinliği GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Siirt'te 'Necip Fazıl Kısakürek'i anma etkinliği Siirt Üniversitesi Birim Başkanı Bilal Eres, günün anlam ve önemiyle ilgili yaptığı açıklama AK Parti İl Başkanı Fuat Özgür Çalapkulu'nun konuşması Siirt'te 'Necip Fazıl Kısakürek'i anma etkinliği Siirt'te Ak Parti Üniversite birimi tarafından 'Necip Fazıl Kısakürek'i anma etkinliği düzenlendi.
 • 25 Mayıs 2016 11:52 Nasreddin Hoca Bir Gün Nasreddin Hoca Bir Gün" Expo 2016'da Antalya 7. Uluslararası Tiyatro Festivali kapsamında, Ali Meriç’in yazıp yönettiği, ‘Nasreddin Hoca Bir Gün’ adlı oyun EXPO 2016 Antalya Kongre Merkezi’nde sahnelendi.
 • 02 Mayıs 2016 16:34 Necip Fazıl Günleri" Başladı Ünlü yazar, şair ve düşünür Necip Fazıl Kısakürek'i anmak üzere gerçekleştirilen "Necip Fazıl Günleri" başladı.
 • 07 Nisan 2016 11:27 Şair ve Aksiyon Adamı Necip Fazıl Anlatıldı Şair ve Aksiyon Adamı Necip Fazıl Anlatıldı Bursa Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş tarafından İbrahim Paşa Kültür Merkezi’nde düzenlenen söyleşide büyük üstad, şair ve aksiyon adamı Necip Fazıl Kısakürek konuşuldu.
 • 07 Nisan 2016 10:28 Necip Fazıl Kısakürek, Bursa'da Anıldı Necip Fazıl Kısakürek, Bursa'da Anıldı Bursa Büyükşehir Belediyesi, Kültür A.Ş. tarafından İbrahim Paşa Kültür Merkezi’nde düzenlenen söyleşide büyük üstad, şair ve aksiyon adamı Necip Fazıl Kısakürek konuşuldu.
 • 07 Nisan 2016 08:47 Şair ve aksiyon adamı Necip Fazıl Şair ve aksiyon adamı Necip Fazıl Bursa Büyükşehir Belediyesi, Kültür A.Ş. tarafından İbrahim Paşa Kültür Merkezi'nde düzenlenen söyleşide büyük üstad, şair ve aksiyon adamı Necip Fazıl Kısakürek konuşuldu.