SON DAKİKA HAZIR YEMEK HABERLERİ

Son Dakika Hazır Yemek Haberleri

 • 19 Ağustos 2018 10:56 ATO Başkanı Baran, Çikolata Fabrikasını Ziyaret Etti ATO Başkanı Baran, Çikolata Fabrikasını Ziyaret Etti Çikolata fabrikası ziyaretinde ATO Başkanı Baran'a, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Halil İbrahim Yılmaz ve Temel Aktay, Yönetim Kurulu Üyeleri Süleyman Ekinci ve Edip Balcı, ATO Pastacılar, Çikolata ve Tatlıcılar Meslek Komitesi Üyeleri Hamza Daşdan ve Serkan Öz, Hazır Yemek Hizmetleri-Kantin İşletmeciliği Meslek Komitesi Başkanı Muharrem Kılıç, Meclis Üyeleri Abdulbekir Yılmaz, Ayşe Nilay Çelik ve Evren Sarıçiçek eşlik etti
 • 13 Ağustos 2018 15:30 Seyyar Dönercilere Bayram Yasağı Sivas’ta Kurban Bayramı öncesi İstasyon ve Atatürk caddesi üzerinde seyyar döner ve kavurma satışı yapmak yasaklandı.
 • 13 Ağustos 2018 15:22 Sivas'tan Kısa Kısa Sivas'tan Kısa Kısa Doğumsal kalp hastalıkları alanında uzman olan Dr. Öğretim Üyesi Vural Polat, Cumhuriyet Üniversitesinde (CÜ) göreve başladığı bildirildi.
 • 09 Ağustos 2018 10:28 ATO'dan Dev Projeler ATO'dan Dev Projeler Dosyada 1 No'lu Toptan Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Meslek Komitesi, 2 No'lu Konfeksiyon-Hazır Giyim-Triko Meslek Komitesi, 4 No'lu Kuyumcular ve Mücevherat Meslek Komitesi, 5 No'lu Hayvansal Üretim Meslek Komitesi, 7 No'lu Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Perakende Ticareti Meslek Komitesi, 9 No'lu Ayakkabıcılar Meslek Komitesi, 11 No'lu Tarım Ürünleri Meslek Komitesi, 12 No'lu Kozmetik Ürünler İmalat ve Satıcıları Meslek Komitesi, 15 No'lu Sıhhi Tesisat Malzemesi Satıcıları Meslek Komitesi, 16 No'lu Ekmek ve Unlu Mamuller Meslek Komitesi, 17 No'lu Tekstil-Tuhafiye-Mefruşat Meslek Komitesi, 18 No'lu Sebze ve Meyveciler Meslek Komitesi, 28 No'lu Seramik ve Vitrifiye Satıcıları Meslek Komitesi, 30 No'lu Doğaltaş, Mermer ve Hazır Beton İmalatçıları Meslek Komitesi, 33 No'lu Deri, Saraciye, Çanta ve Çadırcılar Meslek Komitesi, 34 No'lu Hurdacılık Geri Dönüşüm ve Atık Yönetimi Meslek Komitesi, 35 No'lu İkamet Amaçlı İnşaat Müteahhitliği Meslek Komitesi, 36 No'lu İnşaat Malzemesi Satıcıları Meslek Komitesi, 37 No'lu Konut Amaçlı Olmayan İnşaat ve Altyapı Müteahhitleri Meslek Komitesi, 40 No'lu Pastacılar, Çikolata ve Tatlıcılar Meslek Komitesi, 41 No'lu İnşaat Tamamlayıcı İşler Meslek Komitesi, 45 No'lu Boya Satıcıları ve İmalatçıları Meslek Komitesi, 48 No'lu Hazır Yemek Hizmetleri Kantin İşletmeciliği Meslek Komitesi, 56 No'lu Sağlık Hizmetleri Meslek Komitesi, 60 No'lu Restoran, Lokanta, Kafe Hizmetleri Meslek Komitesi, 63 No'lu Proje Hizmetleri Meslek Komitesi'nin sorun ve çözüm önerileri yer aldı
 • 08 Ağustos 2018 12:43 Vekaleten Kurban Kampanyasına Destek Çağrısı Vekaleten Kurban Kampanyasına Destek Çağrısı Türk Kızılayı tarafından her yıl olduğu gibi bu yılda, yurt içi ve yurt dışında sürdürülen ‘Vekaleten Kurban’ kampanyasına ilişkin değerlendirmelerde bulunan Türk Kızılayı Muş Şube Başkanı Cengiz Koç, hayırseverlerin kurbanlarını Türk Kızılayı’na bağışlayabileceklerini söyledi.
 • 11 Temmuz 2018 13:06 Spor Salonlarında Yaz Yoğunluğu Spor Salonlarında Yaz Yoğunluğu - Spor salonlarında yaz yoğunluğu Yaz geldi, spor salonlarına akın başladıISPARTA - Isparta'da yaz dönemine girilmesiyle birlikte tatili fırsat bilen ve boş zamanlarını değerlendirmek isteyenler spor salonlarına akın etti.
 • 30 Haziran 2018 01:37 Kanada'nın ABD'ye Misilleme Vergiler Listesi Açıklandı ABD ile Kanada arasında gümrük tarifeleri konusunda bir süredir devam eden gerginlik, Kanada'nın açıkladığı "misilleme listesi" ile yeni bir boyut kazandı.
 • 28 Haziran 2018 13:53 En Fazla Türk Almanya'da Yaşıyor 2018 yılı verilerine göre yurt dışında 6 milyonun üzerinde Türk vatandaşı yaşıyor.
 • 28 Haziran 2018 13:18 İstanbul 170 Ülkede Türk Var İstanbul 170 Ülkede Türk Var ,2018 yılı verilerine göre yurt dışında 6 milyonun üzerinde Türk vatandaşı yaşıyor.
 • 28 Haziran 2018 12:49 170 Ülkede Türk Var EN FAZLA ALMANYA'DA TÜRK YAŞIYORRESMİ KAYITLARA GÖRE; GİNE VE YEŞİL BURUN TAKIM ADALARINDA 1'ER TÜRK YAŞIYORHaber: Gökhan ÇELİK / İSTANBUL ,2018 yılı verilerine göre yurt dışında 6 milyonun üzerinde Türk vatandaşı yaşıyor.
 • 26 Haziran 2018 11:12 Hatice Teyze'den Teknolojiye Sitem: Hatice Teyze'den Teknolojiye Sitem: "Telefonda Çiftlik Oyunu Oynayacaklarına Evlerine Tavuk Horoz... Hatice Teyze'den teknolojiye sitem: "Telefonda çiftlik oyunu oynayacaklarına evlerine tavuk horoz alsınlar" -Yüzlerce hayvanıyla doğal yaşam sürüyorBALIKESİR - Balıkesir'in Ayşebacı mahallesinde yaşayan 64 yaşındaki Hatice İçuz, beslediği yaklaşık 300 kadar kaz, tavuk ve horozla adeta doğal...
 • 26 Haziran 2018 11:07 Yüzlerce Hayvanıyla Doğal Yaşam Sürüyor Yüzlerce Hayvanıyla Doğal Yaşam Sürüyor Balıkesir’de yaşayan 64 yaşındaki Hatice İçuz, beslediği yaklaşık 300 kadar kaz, tavuk ve horozla adeta doğal yaşam sürüyor.
 • 21 Haziran 2018 11:45 Neden Sık Sık Hastalanıyoruz ve İyileşemiyoruz? Neden Sık Sık Hastalanıyoruz ve İyileşemiyoruz? İlaç dışı bitkisel takviye ürünleri markası Plantus için konuşan Uzm. Dr. Ercüment İlgüz, “Hastalıkları bütüncül sağlık felsefesi ile değerlendirmek en doğru tedavi biçimidir“ dedi ve yaşam kalitesini artıracak önerilerde bulundu.
 • 12 Haziran 2018 14:07 Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, ATO'da Sahur Toplantısına Katıldı Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, ATO'da Sahur Toplantısına Katıldı Dosyada, 1 No'lu Toptan Gıda ve İhtiyaç Maddeleri, 3 No'lu İlaç ve Tıbbi Cihaz, 6 No'lu Telekomünikasyon, 7 No'lu Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Perakende Ticareti, 12 No'lu Kozmetik Ürünleri İmalat ve Satıcıları, 15 No'lu Sıhhi Tesisat Malzemesi Satıcıları, 19 No'lu Kırtasiye ve Kitap Dergi Satıcıları ve Kopyalama Merkezleri, 24 No'lu Elektrikli Ev Aletleri, 26 No'lu Hırdavat Satıcıları, 31 No'lu Plastik ve Kimyevi Madde İmalat ve Satıcıları, 34 No'lu Hurdacılık, Geri Dönüşüm ve Atık Yönetimi, 35 No'lu İkamet Amaçlı İnşaat Müteahhitliği, 37 No'lu Konut Amaçlı Olmayan İnşaat ve Altyapı Müteahhitleri, 38 No'lu Nakliyeciler ve Lojistik Hizmetleri, 42 No'lu Enerji Sektörü, 43 No'lu Kuaför ve Güzellik Salonları, 48 No'lu Hazır Yemek Hizmetleri-Kantin İşletmeciliği, 50 No'lu Motorlu Kara Taşıtı Satıcıları, 52 No'lu Şehir İçi Yolcu, Servis Taşımacılığı ve Filo Kiralama Hizmetleri, 56 No'lu Sağlık Hizmetleri Meslek Komitesi, 57 No'lu Seyahat Acentesi, Motorlu Kara Taşıtları Kiralama, Şehirlerarası Yolcu Taşımacılığı Meslek Komitesi, 61 No'lu Özel Eğitim-Öğretim Hizmetleri, 64 No'lu Temizlik ve Özel Güvenlik Hizmetleri, 67 No'lu Sigortacılık Hizmetleri Meslek Komitelerinin sorunları ve çözüm önerilerine ilişkin çalışma yer aldı
 • 05 Haziran 2018 11:30 Multinet Up Kartla Otomatta Alışveriş Dönemi Başlıyor Multinet Up, Türkiye'de her geçen gün daha da yaygınlaşan otomatik satış makinesi (otomat) pazarının önde gelen şirketlerinden Vending Republic ile önemli bir iş birliğine imza attı.
 • 05 Haziran 2018 11:12 Multinet Up'tan Yeni İş Birliği Multinet Up, Türkiye'de her geçen gün daha da yaygınlaşan otomatik satış makinesi (otomat) pazarının önde gelen şirketlerinden Vending Republic ile önemli bir iş birliğine imza attı.
 • 23 Mayıs 2018 18:36 Ramazan'da Gönüller Kazanılmaya Devam Ediliyor Ramazan'da Gönüller Kazanılmaya Devam Ediliyor Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli'nde yaşayan hasta, yaşlı ve engelli olup yemek yapamayacak durumda olan vatandaşlara, Ramazan ayında da günlük iki öğün hazır yemek ulaştırmaya devam ediyor.
 • 04 Mayıs 2018 17:34 Diyabet Oranları Neden Artıyor? Diyabet Oranları Neden Artıyor? DİYABET NEDİR?
 • 24 Nisan 2018 13:02 Operasyondaki Mehmetçik'in Yemeği Anne Eli Değmiş Gibi Operasyondaki Mehmetçik'in Yemeği Anne Eli Değmiş Gibi Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye'nin Afrin bölgesinde yürütülen harekatta görev alan askerlerin günlük besin ihtiyacını karşılayan yüksek kalorili rasyon paketleri, Gebze'de faaliyet gösteren modern tesislerde özenle hazırlanıyor.
 • 24 Nisan 2018 11:53 Operasyondaki Mehmetçik'in Yemeği Anne Eli Değmiş Gibi Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye'nin Afrin bölgesinde yürütülen harekatta görev alan askerlerin günlük besin ihtiyacını karşılayan yüksek kalorili rasyon paketleri, Gebze'de faaliyet gösteren modern tesislerde özenle hazırlanıyor.
 • 17 Nisan 2018 17:47 Trakya'nın Yöresel Yemekleri Yarıştı Trakya'nın Yöresel Yemekleri Yarıştı 42. Turizm Haftası dolasıyla Tekirdağ’da Trakya yöresi geleneksel yemek yarışması yapıldı.
 • 15 Nisan 2018 11:36 Cilas Kauçuk'ta Yeni Yönetim Yeni Vizyon Cilas Kauçuk'ta Yeni Yönetim Yeni Vizyon Cilas Kauçuk San A.Ş, yeni yönetim ve yeni vizyonu ile faaliyetlerine son hızla devam ediyor.
 • 13 Nisan 2018 17:56 Doğu Guta'daki Kimyasal Kriz, İnsanlık Krizine Dönüştü Doğu Guta'daki Kimyasal Kriz, İnsanlık Krizine Dönüştü" Uluslararası sivil toplum kuruluşu Save the Children, Doğu Guta’nın Duma bölgesinde gerçekleşen kimyasal saldırının insani krize dönüştüğünü belirterek, Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyinde onaylanan ateşkes anlaşması Suriye genelinde derhal uygulanması çağrısı yaptı.
 • 11 Nisan 2018 11:32 Kimyasal Saldırı En Çok Çocukları Vurdu" Uluslararası sivil toplum kuruluşu Save the Children Suriye Müdahale Direktörü Sonia Khush, Suriye'nin Doğu Guta bölgesinde hafta sonunda düzenlenen ve çoğunluğu kadın ve çocuk 78 kişinin hayatını kaybetmesine yol açan saldırıyla ilgili, "Pek çok çocuk, ayırım gözetmeyen bir saldırıda...
 • 30 Mart 2018 14:11 Dışarıda Yemek Zararlı Kimyasallara Maruz Bırakabiliyor Bilim adamları, dışarıda yemek yemenin, zararlı kimyasallara maruz kalma ihtimalini artırdığını belirtti.
 • 23 Mart 2018 16:27 Nevruzu Ateş Yakarak ve Demir Döverek Kutladılar Nevruzu Ateş Yakarak ve Demir Döverek Kutladılar Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Fen Edebiyat Fakültesi Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları Bölümü tarafından “Türk Dünyasında Nevruz” paneli düzenlendi.
 • 20 Mart 2018 12:38 Afad, Teröristlerden Temizlenen Afrin'de AFAD Başkanı Dr. Mehmet Güllüoğlu ve insani yardım ekipleri, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Özgür Suriye Ordusu tarafından YPG-PYD terör örgütünden temizlenen Afrin ilçe merkezine gitti.
 • 19 Mart 2018 20:20 Afad ve Türk Kızılayından Afrin Halkına Yardım Afad ve Türk Kızılayından Afrin Halkına Yardım Afet ve Acil Durum Yönetimi (AFAD) Başkanı Mehmet Güllüoğlu ve Türk Kızılayı Genel Müdürü I·brahim Altan'ın katılımıyla terörden temizlenen Afrin ilçe merkezine insani yardım ulaştırıldı.
 • 19 Mart 2018 19:01 Afad ve Türk Kızılayından Afrin Halkına Yardım Afet ve Acil Durum Yönetimi (AFAD) Başkanı Mehmet Güllüoğlu ve Türk Kızılayı Genel Müdürü I·brahim Altan'ın katılımıyla terörden temizlenen Afrin ilçe merkezine insani yardım ulaştırıldı.
 • 16 Mart 2018 15:55 Büyükşehir, İhtiyaçlı Vatandaşlara Yemek Sağlıyor Büyükşehir, İhtiyaçlı Vatandaşlara Yemek Sağlıyor Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli’nde yaşayan hasta, yaşlı ve engelli olup, yemek yapamayacak durumdaki vatandaşlara günlük iki öğün yemek ulaştırıyor.
 • 16 Mart 2018 02:06 Anadolu'nun En Büyük 500 Şirketi Ödül Töreni Araştırmada, "Karını En Çok Artıran Şirket" PMS Metal Profil, "Cirosunu En Çok Artıran Şirket" Köfteci Yusuf Hazır Yemek, "İstihdamını En Çok Artıran Şirket" Sanko İş ve Tarım Makineleri, "İhracatını En Çok Artıran Şirket" Pamukkale Kablo, "İhracatı En Yüksek Şirket" Tiryaki Agro Gıda Sanayi, "İstihdamı En Yüksek Şirket" Sanko Tekstil İşletmeleri Sanayi, "Vergi Öncesi Karı En Yüksek Şirket" ise Bereket Enerji oldu
 • 02 Mart 2018 11:27 Obeziteye Karşı Savaş Açtılar Bursa'nın merkez Nilüfer ilçesinde Abdurrahman Vardar İlkokulunda müdür ve yardımcıları, öğretmenler, öğrenci ve veliler ile diğer çalışanlar, obeziteye karşı farkındalık oluşturma adına her salı sabahı spor yapıyor, sağlıklı gıdalar tüketiyorlar.
 • 24 Şubat 2018 11:32 Hazır Gıdaya Talebin Artması İşletmeleri Yeni Yatırımlara Yöneltti Şenpiliç AŞ kurucusu ve Onursal Başkanı Haşim Gürdamar, son yıllarda hazır gıdaya yönelik talebin artmasıyla farklı yatırımlar yapmaya yöneldiklerini belirterek, "Bu talebi karşılamak için ileri işlem fabrikası yaptık. Bu fabrikanın aylık üretim kapasitesi 3 bin ton.
 • 23 Şubat 2018 13:53 2. Çukurova Hepatoselüler Karsinoma Kongresi Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hikmet Akkız, "Dünya Sağlık Örgütü'nün verilerine göre her yıl dünyada 850 bin yeni karaciğer kanseri gelişiyor ve bunların yaklaşık 800 bini karaciğer kanseri nedeniyle hayatlarını kaybediyor.
 • 15 Ocak 2018 17:59 Kdk'ye Çocuk Menülerindeki Oyuncaklarla İlgil Başvuru Kamu Denetçiliği Kurumu (KDK), hazır yemek (fast food) restoranlarında ürünlerin yanında verilen promosyonların çocukların yiyecek içecek tercihlerini etkilediğini savunan vatandaşın başvurusunu inceleyecek.
 • 14 Ocak 2018 15:02 Geleneksel Türk Mutfağı İçin Havran Kaymakamı Aydın Mutfağa Girdi Geleneksel Türk Mutfağı İçin Havran Kaymakamı Aydın Mutfağa Girdi Geleneksel Türk Mutfağı için Havran Kaymakamı Aydın mutfağa girdiBALIKESİR - Balıkesir'in Havran ilçesinin başarılı kaymakamı Şeref Aydın;
 • 11 Ocak 2018 18:30 Daha Az Plastik Kullanımı İçin İpuçları Daha Az Plastik Kullanımı İçin İpuçları Plastik, doğada bin yıla kadar bozulmadan kalabilen bir madde. Günümüzde, dünya genelinde her yıl üretilen plastik torba sayısı yaklaşık 1 trilyon civarında. Ne yazık ki bu durum, 700'e yakın canlı türünün yok olmasıyla yakından ilişkili. Özellikle de deniz canlıları, okyanusta her mil karede 46 bin plastik atıklara rastladıkları için plastik kirliliğinden son derece kötü etkileniyorlar. Bu durumda bizlerinde plastik kullanımına yönelik önlemler almamız şart. İşte bu konuda derlediğimiz daha az plastik kullanımına yönelik ipuçları...
 • 09 Ocak 2018 11:50 Türk Mutfağını Tanıtmak İçin Yola Çıkan Kaymakamlar Yemek Pişirmeye Devam Ediyor Türk Mutfağını Tanıtmak İçin Yola Çıkan Kaymakamlar Yemek Pişirmeye Devam Ediyor Türk mutfağını tanıtmak için yola çıkan kaymakamlar yemek pişirmeye devam ediyor Türk mutfağına dikkat çekiyorlar Kaymakam, usta aşçıları aratmadıBALIKESİR - Adil Sosyal Tüm Engelli Dostları Grubu tarafından düzenlenen etkinlikte mutfağa girerek 6 çeşit yemek yapan Balıkesir'in Burhaniye...
 • 09 Ocak 2018 09:26 Kaymakam Öner 6 Çeşit Yemek Pişirdi Kaymakam Öner 6 Çeşit Yemek Pişirdi Adil Sosyal Tüm Engelli Dostları Grubu (ASTED) tarafından düzenlenen etkinlikte mutfağa girerek 6 çeşit yemek yapan Balıkesir’in Burhaniye Kaymakamı Hüseyin Öner, becerisiyle usta aşçıları aratmadı.
 • 24 Aralık 2017 12:05 Antalya Manavgat'ta Kaza 1 Yaralı Antalya Manavgat'ta Kaza 1 Yaralı Manavgat'ta kaza 1 yaralıANTALYA'nın Manavgat ilçesinde otomobille çarpışan motosiklet sürücüsü yaralandı.
 • 24 Aralık 2017 12:05 Manavgat'ta Kaza 1 Yaralı ANTALYA'nın Manavgat ilçesinde otomobille çarpışan motosiklet sürücüsü yaralandı.
 • 24 Aralık 2017 11:42 Dha Yurt Bülteni-3 Yozgat'ta yolcu otobüsü devrildi: 1 ölü 20 yaralıYOZGAT'ın Akdağmadeni ilçesinde yolda oluşan buzlanma dolayısıyla kontrolden çıkan otobüs devrildi.
 • 18 Aralık 2017 11:11 İhracatın Parlayanları - Dünyanın Döneri Türkiye'den Ticari faaliyetlerine İstanbul Beyoğlu'nda küçük bir işletme olarak başlayan ve bugün 120 şubeye ulaşan Bereket Döner, Türk dönerini 13 ülkeye ihraç ediyor.
 • 15 Aralık 2017 10:08 Kışın Vazgeçilmezi Kavurma İçin Kazanlar Kuruldu Türkiye'nin canlı hayvan deposu olarak bilinen Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde imkanı olan her hanede, soğuk kış günlerinin en pratik yemekleri arasında yer alan kavurma hazırlanıyor.
 • 12 Aralık 2017 14:00 Kadınların Yoksullukla Mücadelesini Destekleyin Kadınların Yoksullukla Mücadelesini Destekleyin Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV) tam 30 yıldır yoksul kadınların ekonomik ve sosyal güçlenmeleri için çalışıyor.
 • 27 Kasım 2017 14:18 İşte İyi Dönerin Püf Noktaları! İşte İyi Dönerin Püf Noktaları! KasapDöner markasıyla tüm Türkiye'nin damak zevkini değiştiren Global Restoran Yatırımları A.Ş.'nin Genel Müdürü Bahar Özürün, iyi dönerin püf noktalarını anlattı.
 • 13 Kasım 2017 11:10 İşte İyi Dönerin Püf Noktaları! İyi dönerin ancak iyi etten yapılabileceğini kaydeden Özürün, "Dönerin iyisi ince açılmış yaprak etten yapılır" dedi.
 • 07 Kasım 2017 11:52 Diyabet Nedeniyle 6 Saniyede 1 Kişi Hayatını Kaybediyor" Türkiye Diyabet Vakfı Başkanı Prof. Dr. Temel Yılmaz, kontrol altına alınmadığında körlük, böbrek yetmezliği, diyabetik ayak, kalp hastalığı ve inme gibi ciddi sorunlara yol açabilen diyabet hastalığına bağlı komplikasyonlar nedeniyle dünyada her 6 saniyede 1 kişinin hayatını kaybettiğini söyledi.
 • 06 Kasım 2017 23:24 5 Yıldızlı Cezaevi! Gözaltındaki Suudi Prenslerin Tutulduğu Otelden İlk Görüntüler Sızdı 5 Yıldızlı Cezaevi! Gözaltındaki Suudi Prenslerin Tutulduğu Otelden İlk Görüntüler Sızdı Suudi Arabistan'da gözaltına alınan prens ve bakanların tutulduğu otelden çekilen ilk görüntüler sosyal medyada paylaşıldı. Dünyanın en zengin adamlarının yerdeki sünger yataklarda yattığı görülüyor.
 • 25 Ekim 2017 09:06 Yeme Bozukluğuna Karşı 5 Etkili Öneri Yeme Bozukluğuna Karşı 5 Etkili Öneri Ya aşırı kilolu gençler ya da bilinçsiz rejimler yaparak zayıf olma tutkusunun esiri olanlar! Hiç kuşkusuz bu iki durum da farklı sağlık sorunlarını beraberinde getiriyor.