SON DAKİKA HUZUR HABERLERİ

Son Dakika Huzur Haberleri

 • 13 Kasım 2018 18:43 Vali Çakacak, İl Genelindeki Asayişi Değerlendirdi Vali Çakacak, İl Genelindeki Asayişi Değerlendirdi Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, il ve ilçelerde bulunan, insanların can ve mal güvenliğin tehdit eden, çevre kirliliğine yol açan ve kent estetiğine uygun olmayan metruk binaların yıkımıyla ilgili çalışmaların devam ettiğini belirtti.
 • 13 Kasım 2018 18:39 Pazarlar'daki Tekstil Fabrikası, 100 Kişiye İş İmkanı Sağlıyor Pazarlar'daki Tekstil Fabrikası, 100 Kişiye İş İmkanı Sağlıyor Kütahya’nın Pazarlar ilçesindeki tekstil fabrikası 100 kişiye iş imkanı sağlıyor.
 • 13 Kasım 2018 18:27 Vali Gül'den Sanayicilere Moral Vali Davut Gül, Gaziantep Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, Meclis Başkanı Adil Sani Konukoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerini misafir etti.
 • 13 Kasım 2018 17:55 Bakan Çavuşoğlu: Bakan Çavuşoğlu: "Bu Kadar Güzel Tunceli ile Karşılaşacağımı Beklemiyordum" Tunceli’nin geldiği noktada devletle vatandaşın kucaklaşmasının suni bir şey olmadığının vatandaşların gönülden tepki verdiğini belirten Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ”Böyle güzel bir Tunceli ile karşılaşacağımı ben de beklemiyordum, olumlu anlamda benim için de güzel oldu, çok mutlu bir...
 • 13 Kasım 2018 17:53 Devrim Muhafızları İran İç ve Dış Politikasına Daha Fazla Müdahil Olabilir Devrim Muhafızları İran İç ve Dış Politikasına Daha Fazla Müdahil Olabilir" (1) MUHAMMET İKBAL ARSLAN/TAYFUR BAYRAKLI - Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nden Dr. Öğretim Üyesi Bayram Sinkaya, nükleer anlaşmanın sona ermesi halinde İran'ın politikalarının güvenlikleşeceğini ve Devrim Muhafızlarının iç ve dış meselelerde daha fazla rol üstleneceğini söyledi.
 • 13 Kasım 2018 17:51 Fark Yaratan Öğretmenler, Öğrencilerle Buluştu Fark Yaratan Öğretmenler, Öğrencilerle Buluştu 'HASTALARLA ÖĞRENCİLER BULUŞTU'Karabağlar Yunusemre Anadolu ve İmamhatip Lisesi din öğretmeni Esma Beyza Arslan, öğrencilerle yapmış olduğu 'Yüzünüz Gülsün, Gönlünüz Huzur Bulsun Projesi'ni anlatarak "Hastanelerde ailesinden uzak hastaları, evlerinde yatalak hastaları ve huzur evlerini ziyaret ettik ve gördük ki tanımadığımız insanlarla bir gönül bağımız var
 • 13 Kasım 2018 17:44 Devrim Muhafızları İran İç ve Dış Politikasına Daha Fazla Müdahil Olabilir Devrim Muhafızları İran İç ve Dış Politikasına Daha Fazla Müdahil Olabilir" (2) MUHAMMET İKBAL ARSLAN/TAYFUR BAYRAKLI - Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nden Dr. Öğretim Üyesi Bayram Sinkaya, nükleer anlaşmanın sona ermesi halinde İran'ın politikalarının güvenlikleşeceğini ve Devrim Muhafızlarının iç ve dış meselelerde daha fazla rol üstleneceğini söyledi.
 • 13 Kasım 2018 17:20 Uluslararası Libya Konferansı Tobruk merkezli Temsilciler Meclisi tarafından desteklenen General Halife Hafter, İtalya'da düzenlenen Uluslararası Libya Konferansı'nda, Ulusal Mutabakat Hükümeti (UMH) Başkanlık Konseyi Başkanı Fayiz es-Serrac ve diğer bazı liderlerin katıldığı gayriresmi toplantının ardından, ana...
 • 13 Kasım 2018 17:09 İsrail'e Sert Yaptırımlar Uygulamaya Konulmalı" TBMM İdare Amiri ve Türkiye-Filistin Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı, AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, İsrail'in dün akşam Gazze'ye yönelik saldırısına ilişkin Birleşmiş Milletlerin (BM) kınama açıklamasının İsrail üzerinde hiçbir etkisi olmadığını belirterek, "BM başta...
 • 13 Kasım 2018 16:25 Aksinne Evleri İçin Kuralar Çekildi Aksinne Evleri İçin Kuralar Çekildi Konya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi öncülüğünde hayata geçirilecek olan Aksinne Evleri Konut Yapı Kooperatifi’ne ön başvuruda bulunanlar arasından kura çekildi.
 • 13 Kasım 2018 16:25 Jandarma Kaçak Avcılara Göz Açtırmıyor Jandarma Kaçak Avcılara Göz Açtırmıyor Adıyaman’da İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler kaçak avcılık yapan şahıs ile birlikte 2 adet kınalı keklik ele geçirdi.
 • 13 Kasım 2018 16:15 Atatürk'e Hakarete Tutuklama Atatürk'e Hakarete Tutuklama Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) İstanbul İl Başkanı Erdal Elibüyük, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e hakaret ettiği iddiasıyla Edirne'de tutuklanan Emine Ş'ye ilişkin, "Ülkenin birliğine, bütünlüğüne zarar vermediği sürece yapılan bütün düşüncelerin ve ifadelerin bir...
 • 13 Kasım 2018 15:50 Abonelik Sözleşmesinden Kaynaklanan Para Alacaklarına İlişkin Takip Konkordato şartlarını yeniden düzenleyen, ticari alacak davalarında arabulucuya başvurma şartı getiren, abonelik sözleşmelerinden ve tüketiciye sunulup bedeli faturaya yansıtılan hizmetten kaynaklanan para alacaklarına ilişkin ilamsız icra takiplerinin elektronik ortamda başlatılması...
 • 13 Kasım 2018 15:37 Eyüpsultan'da Belediye Ekipleri Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor Belediye ekipleri, ilçe sakinlerinin yaşam standardını yükseltmek, daha huzurlu, daha konforlu bir yaşam sürmelerini sağlamak için çalışmalarını sürdürüyor.
 • 13 Kasım 2018 15:31 Atlı Birlikler" Sultanahmet'te Devriyeye Başladı İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nce Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü bünyesinde kurulan Atlı Birlik Grup Amirliği, ilk görevini Sultanahmet Meydanı'nda gerçekleştirdi.
 • 13 Kasım 2018 15:19 Bakan Selçuk: Bakan Selçuk: "81 Milyon Ülke Nüfusumuzun Neredeyse Tamamı Sosyal Güvenceye Sahip" Bakan Selçuk: "81 milyon ülke nüfusumuzun neredeyse tamamı sosyal güvenceye sahip"ANKARA - Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Ülkemiz son 16 yılda Cumhurbaşkanımızın liderliğinde sosyal devlet anlayışı ile bugün gelinen noktada 81 milyon ülke nüfusumuzun neredeyse...
 • 13 Kasım 2018 15:19 Vali Doruk'a Ziyaretler İsmail Yılmaz Huzurevi sakinlerinden 89 yaşındaki Nuri Aydın, bir süre önce Artvin Valiliği görevine başlayan Yılmaz Doruk'u makamında ziyaret etti.
 • 13 Kasım 2018 15:08 Çöpten Enerji Üretimi Tesisi Çöpten Enerji Üretimi Tesisi Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy yıllardır Erzincan'ın kanayan yarası olan çöp toplama alanına giderek burada yapılan çalışmaları inceledi.
 • 13 Kasım 2018 15:05 İzmir İzban İşçisi Greve Hazırlanıyor İzmir İzban İşçisi Greve Hazırlanıyor İzban işçisi greve hazırlanıyorİZMİR'in şehir içi trafiğinde önemli bir yeri olan İZBAN'da, işveren ile sendika arasında süren toplu iş sözleşmesinin (TİS) tıkanmasının ardından grev ilanı asıldı.
 • 13 Kasım 2018 14:54 Çebioğlu Gruptan 25 Konutluk Yeni Proje Start Aldı Çebioğlu Gruptan 25 Konutluk Yeni Proje Start Aldı Karabük’te yaptığı projelerle dikkatleri üzerine çeken Çebioğlu Grup 5000 evler bölgesinde 25 konutluk projenin startını verdi.
 • 13 Kasım 2018 14:51 Sarıgöl'de Hasta ve Yaşlı Bakım Kursu Açıldı Sarıgöl İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından hasta ve yaşlı bakım kursu açıldı.
 • 13 Kasım 2018 14:47 Ankara Din Görevlileri Bilgilendirme Faaliyeti Toplantısı Huzurun, mutluluğun, barışın ve kardeşliğin yolunun, iş ve çalışma hayatında da İslam'ın üzerinde hassasiyetle durduğu hukuki ve ahlaki kuralların çalışan ve çalıştıran taraflarca bilinmesi ve uygulanmasından geçtiğini belirten Erbaş, bunun için gerekli ilkelerin samimiyet, dürüstlük, adalet, ahde ve akde vefa olduğunu ifade etti
 • 13 Kasım 2018 14:38 Bakan Pekcan Cumhuriyet Tarihinin İhracat Rekorunu Kırdık_aktuel Bakan Pekcan: Cumhuriyet tarihinin ihracat rekorunu kırdıkTicaret Bakanı Ruhsar Pekcan, "Ekim ayı ihracatımız 166.8 milyar dolara ulaştı.
 • 13 Kasım 2018 14:31 Ereğli Belediyesinden Okul Çevrelerindeki İş Yerlerine Denetim Ereğli Belediyesinden Okul Çevrelerindeki İş Yerlerine Denetim Konya’nın Ereğli İlçe Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve İlçe Tarım Müdürlüğü Gıda Birimi ekipleri okul çevrelerindeki gıda işletmelerini ve seyyar satıcıları denetledi.
 • 13 Kasım 2018 14:20 Bilgi Kültür ve Tanıtım Merkezi 4 Ayda 11 Bin Ziyaretçi Ağırladı Bilgi Kültür ve Tanıtım Merkezi 4 Ayda 11 Bin Ziyaretçi Ağırladı Mardin Büyükşehir Belediyesi şehrin kültür ve turizmini daha iyi anlatmak ve tanıtmak için de farkındalık ortaya koyacak çalışmalar yapıyor.
 • 13 Kasım 2018 14:18 Bakan Pekcan: Cumhuriyet Tarihinin İhracat Rekorunu Kırdık TİCARET Bakanı Ruhsar Pekcan, "Ekim ayı ihracatımız 166.8 milyar dolara ulaştı.
 • 13 Kasım 2018 14:15 Tümgeneral Hacıoğlu'dan Başkan Bulutlar'a Ziyaret Erzurum Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Ahmet Hacıoğlu, Paladöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar'ı ziyaret etti.
 • 13 Kasım 2018 14:08 Bakan Pekcan: Cumhuriyet Tarihinin İhracat Rekorunu Kırdık Bakan Pekcan: Cumhuriyet Tarihinin İhracat Rekorunu Kırdık TİCARET Bakanı Ruhsar Pekcan, "Ekim ayı ihracatımız 166.8 milyar dolara ulaştı.
 • 13 Kasım 2018 13:52 Evlilik Teklifi Girişimi Ceza ile Bitti -2 ERZURUM'da polis, evlilik teklifinde bulunacak arkadaşları için araçlarıyla toplanıp, aşırı ses çıkardıkları öne sürülen 9 sürücüye 'huzuru bozmak'tan ceza yazdı.
 • 13 Kasım 2018 13:29 Halk Eğitim Merkezleri İstihdama Katkı Sağlıyor Halk Eğitim Merkezleri İstihdama Katkı Sağlıyor Halk eğitim merkezleri istihdama katkı sağlıyor Sarıgöl'de ilk kez açılan 'Hasta ve yaşlı bakımı' kursu büyük ilgi gördüMANİSA - Son zamanlarda büyük rağbet gören hasta ve yaşlı bakım kursları istihdam sağlamasıyla da en gözde kurslar arasında yer alıyor.
 • 13 Kasım 2018 13:21 Hakkari Valisi Akbıyık'ın İlçe Ziyaretleri Son yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle Hakkari Valiliğine atanan İdris Akbıyık, Şemdinli ve Derecik ilçelerini ziyaret etti.
 • 13 Kasım 2018 13:19 İtalya'da Uluslararası Libya Konferansı Libya'da Birleşmiş Milletler (BM) destekli Uluslararası Mutabakat Hükümeti (UMH) Başkanlık Konseyi Başkanı Fayiz es-Serrac, Tobruk merkezli Temsilciler Meclisi tarafından desteklenen General Halife Hafter ile bir araya geldi.
 • 13 Kasım 2018 13:14 Eski Bakan Vuralhan'ın Öldürülmesine İlişkin Davada Mütalaa Huzurdaki sanığı maktulün yanında sürekli görüyordum
 • 13 Kasım 2018 13:08 Akşener: Diyanet İşleri Başkanı'nı Görevden Alın İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın 9 Kasım günü Kadir Mısıroğlu'nu ziyaretine tepki göstererek, "Dikkat Sayın Cumhurbaşkanı dikkat. Bu adamın ayağına giden Diyanet İşleri Başkanı'nı görevden alın.
 • 13 Kasım 2018 12:59 Akşener: Diyanet İşleri Başkanı'nı Görevden Alın İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın 9 Kasım günü Kadir Mısıroğlu'nu ziyaretine tepki göstererek, "Dikkat Sayın Cumhurbaşkanı dikkat. Bu adamın ayağına giden Diyanet İşleri Başkanı'nı görevden alın.
 • 13 Kasım 2018 12:56 Bakan Selçuk: "81 Milyon Ülke Nüfusumuzun Neredeyse Tamamı Sosyal Güvenceye Sahip" Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Ülkemiz son 16 yılda Cumhurbaşkanımızın liderliğinde sosyal devlet anlayışı ile bugün gelinen noktada 81 milyon ülke nüfusumuzun neredeyse tamamı sosyal güvenceye sahip.
 • 13 Kasım 2018 11:56 Bahçeli'den ABD'ye Sert Tepki Bahçeli'den ABD'ye Sert Tepki MHP lideri Bahçeli, "ABD kara mizaha dönen politikalarını revize etmedikçe, terörle arasına mesafe koymadıkça, bilinmelidir ki, YPG demek hem PKK hem de ABD demek olacaktır" MHP Genel Başkanı Bahçeli, ABD'nin, terör örgütü PKK'nın 3 yöneticisi Murat Karayılan, Cemil Bayık ve Duran...
 • 13 Kasım 2018 11:53 Başkan Ali Deniz Güven Tazeledi Başkan Ali Deniz Güven Tazeledi Eğitim-Bir-Sen Adıyaman Şubesinin 6. Olağan Genel Kurulunda mevcut Başkan Ali Deniz yeniden başkanlığa seçildi.
 • 13 Kasım 2018 11:35 Vali Kamçı'dan Hacılar'a Veda Ziyareti Vali Kamçı'dan Hacılar'a Veda Ziyareti Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişliğine atanan Vali Süleyman Kamçı, Hacılar Kaymakamı Haluk Sezen ve Hacılar Belediye Başkan Vekili Bilal Özdoğan’ı makamında ziyaret ederek, veda etti.
 • 13 Kasım 2018 11:23 Evlilik Teklifi Girişimi Ceza ile Bitti Evlilik Teklifi Girişimi Ceza ile Bitti Evlilik teklifi girişimi ceza ile bittiERZURUM - Erzurum'da polis, evlilik teklifinde bulunacak arkadaşları için araçlarıyla toplanıp, aşırı ses çıkardıkları öne sürülen 9 sürücüye 'huzuru bozmak'tan ceza yazdı.
 • 13 Kasım 2018 11:05 Yenidoğan Sarılığına Tulumla Tedavi Yenidoğan Sarılığına Tulumla Tedavi Yenidoğan sarılığına tulumla tedavi Konya'da Selçuk Üniversitesi Teknoloji Fakültesi öğrencisi Yasin Doğanşah'ın tasarladığı bebek tulumuyla yenidoğan sarılığının evde tedavisi yapabilecekKONYA - Konya'da Selçuk Üniversitesi Teknoloji Fakültesi öğrencisinin tasarladığı fototerapili bebek...
 • 13 Kasım 2018 10:07 Evlilik Teklifi Girişimi Ceza ile Bitti ERZURUM'da polis, evlilik teklifinde bulunacak arkadaşları için araçlarıyla toplanıp, aşırı ses çıkardıkları öne sürülen 9 sürücüye 'huzuru bozmak'tan ceza yazdı.
 • 13 Kasım 2018 10:02 Vali Ata'dan Genel Müdür Çaparali'ye Veda Ziyareti Vali Ata'dan Genel Müdür Çaparali'ye Veda Ziyareti Cumhurbaşkanlığı 2018/202 sayılı atama kararı ile Mülkiye Başmüfettişi olarak atanan Hatay Valisi Erdal Ata, Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Mehmet Çaparali'ye veda ziyaretinde bulundu.
 • 13 Kasım 2018 09:53 Trafik Polisi, Evlilik Teklifi İçin Toplanan Gençlere Ceza Yağdırdı Trafik Polisi, Evlilik Teklifi İçin Toplanan Gençlere Ceza Yağdırdı Erzurum'da evlilik teklifinde bulunacak arkadaşları için toplanan gençlere, şikayet üzerine bölgeye gelen trafik ekipleri ceza yağdırdı.
 • 13 Kasım 2018 09:27 Evlilik Teklifi Girişimi Ceza ile Bitti Evlilik Teklifi Girişimi Ceza ile Bitti ERZURUM'da polis, evlilik teklifinde bulunacak arkadaşları için araçlarıyla toplanıp, aşırı ses çıkardıkları öne sürülen 9 sürücüye 'huzuru bozmak'tan ceza yazdı.
 • 13 Kasım 2018 09:26 Öğrenci Toplulukları Etkinliklerine Devam Ediyor Öğrenci Toplulukları Etkinliklerine Devam Ediyor AYDIN (İHA) –Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) öğrenci toplulukları, düzenledikleri etkinliklerle yeni eğitim öğretim yılına hızlı bir başlangıç yaptı.
 • 13 Kasım 2018 09:24 2. Organize Sanayi Bölgesi Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı 2. Organize Sanayi Bölgesi Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı Erzurum Valisi Okay Memiş Başkanlığında 2. Organize Sanayi Bölgesi (OSB) ile ilgili bir brifing toplantısı gerçekleştirildi.
 • 13 Kasım 2018 09:05 Tekirdağ'ın Kurtuluşunun 96. Yıl Dönümü Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Tekirdağ'ın kurtuluşunun 96. yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 13 Kasım 2018 08:45 Fatih Altaylı: İlginçtir, CHP'de Muharrem İnce'nin Adı Ankara İçin Geçiyor Fatih Altaylı: İlginçtir, CHP'de Muharrem İnce'nin Adı Ankara İçin Geçiyor Huzursuzluğun nedeni ise Tuncay Özkan
 • 12 Kasım 2018 22:44 BM Genel Sekreteri Guterres'ten Gazze Açıklaması Birleşmiş Milletler(BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres, Gazze'deki gerilimin bir an önce engellenmesi gerektiğini belirterek, aksi takdirde devasa bir trajediye dönüşecek bir savaşın başlayabileceği uyarısında bulundu.