SON DAKİKA İDEAL HABERLERİ

Son Dakika İdeal Haberleri

 • 16 Kasım 2018 20:19 Çiçek Ekmek İçin En Doğru Zaman Hangisidir? Çiçek Ekmek İçin En Doğru Zaman Hangisidir? Mükemmel görünümlü ve rengarenk çiçeklerin olduğu bir bahçeye sahip olmak doğru yöntemleri bildikten sonra aslında epeyce kolaydır. Çiçek ekmek için öncelikle onları tanımanız, ne istediklerini bilmeniz ve içinde bulunduğunuz mevsime hangilerinin ayak uydurabildiğini keşfetmeniz gerekir. İşte mevsimine göre bahçenizi renklendirecek çiçekler ve mevsimleri… Kış mevsiminin soğukluğunu unutturacak çiçekler Birçoğumuz için çiçekler yaz ve baharı anımsatsa da aslında kış mevsiminde de evinize ya da bahçenize renk katacak birçok çiçek çeşidi bulunuyor.
 • 16 Kasım 2018 20:19 Dekorasyonda Şimdi Hayvan Deseni Moda! Dekorasyonda Şimdi Hayvan Deseni Moda! Leopar, zebra, çita ya da Dalmaçyalı desenlerin hakim olduğu dekoratif öğeler bu sene en popüler dönemlerini yaşıyor. Vahşi doğadan ilham alan desenler kimimiz için zaten en sevilen parçalar olarak evlerimizi süslüyor. Kimimizin ise hayvan desenlerini kullanma konusunda cesarete ihtiyacı var. Hayvan desenleri oldukça dikkat çekici görüntüye sahip olmakla birlikte bulundukları ortama farklı hava katıyorlar. İddialı görünümleri nedeniyle seçilecek parçaların titizlikle belirlenmesi ve doğru parçaların doğru yerde ev dekorasyonuna dahil edilmesi gerekiyor. Dönemin dekorasyon
 • 16 Kasım 2018 19:46 Londra'da Cemal Kaşıkçı İçin Gıyabi Cenaze Namazı Londra'da Cemal Kaşıkçı İçin Gıyabi Cenaze Namazı Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğunda öldürülen gazeteci Cemal Kaşıkçı için Londra'nın kuzeyindeki Finsbury Camisi'nde yüzlerce kişinin katılımıyla gıyabi cenaze namazı kılındı.
 • 16 Kasım 2018 19:24 Londra'da Cemal Kaşıkçı İçin Gıyabi Cenaze Namazı Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğunda öldürülen gazeteci Cemal Kaşıkçı için Londra'nın kuzeyindeki Finsbury Camisi'nde yüzlerce kişinin katılımıyla gıyabi cenaze namazı kılındı.
 • 16 Kasım 2018 14:07 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Mükemmellik Yolculuğuna 4 Yıldız Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, kurumsal mükemmellik yolculuğunda büyük bir başarıya imza atarak EFQM Mükemmellikte Yetkinlik kategorisinde 4 yıldız belgesini almaya hak kazandı.
 • 16 Kasım 2018 13:26 Bakan Selçuk: İleri Hedeflere İhtiyacımız Var MİLLİ Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, eğitim anlamında dünya ile rekabet etmek istediklerini belirterek, "Çok daha ileri hedeflere ihtiyacımız var. Bunu yapabilmek için ideallerimizin, inancımızın, hayallerimizin olması lazım. Eğer bunlar varsa, çok daha ileri noktalara ulaşmak zor değil" dedi.
 • 16 Kasım 2018 12:38 Bakan Selçuk: İleri Hedeflere İhtiyacımız Var Bakan Selçuk: İleri Hedeflere İhtiyacımız Var MİLLİ Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, eğitim anlamında dünya ile rekabet etmek istediklerini belirterek, "Çok daha ileri hedeflere ihtiyacımız var. Bunu yapabilmek için ideallerimizin, inancımızın, hayallerimizin olması lazım. Eğer bunlar varsa, çok daha ileri noktalara ulaşmak zor değil" dedi.
 • 16 Kasım 2018 12:37 Bakan Ziya Selçuk'tan "Öğrenciler Üşür" Hassasiyeti Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, çok daha ileri hedeflere ihtiyaç olduğunu belirterek, "Ama bunu yapabilmek için önce ideallerimizin, hayallerimizin, inancımızın, cesaretimizin olması lazım. Eğer bunlar varsa emin olun çok daha ileri noktalara ulaşmak çok da zor değil." dedi.
 • 16 Kasım 2018 12:36 Kış Kapıda, Faturalara Dikkat Kış Kapıda, Faturalara Dikkat İdeal buzdolabı sıcaklığı 4 veya 5 santigrat derecedir
 • 16 Kasım 2018 11:42 Bu Yöntemler Fatura Düşürüyor Bu Yöntemler Fatura Düşürüyor İdeal buzdolabı sıcaklığı 4 veya 5 santigrat derecedir
 • 16 Kasım 2018 10:48 Gaziantep'te KKTC'nin 35. Yılı Resepsiyonu Gaziantep'te KKTC'nin 35. Yılı Resepsiyonu Gaziantep'te KKTC'nin 35. yılı resepsiyonuGAZİANTEP - Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Gaziantep Başkonsolosu tarafından Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin 35. yıl dönümü dolayısıyla resepsiyon düzenlendi.
 • 16 Kasım 2018 10:27 Obeziteye Meydan Okumada Yeni Yol! Obeziteye Meydan Okumada Yeni Yol! Gastrobotoks... Gastrobotoks yöntemi ile sadece 15 dakikalık bir işlem ile 15 kilo vermek mümkün.Konu ile ilgili merak edilenleri Prof.Dr.Ahmet Karamercan açıkladı.
 • 16 Kasım 2018 10:24 Gaziantep'te KKTC'nin 35. Yılı Resepsiyonu Gaziantep'te KKTC'nin 35. Yılı Resepsiyonu Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Gaziantep Başkonsolosu tarafından Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin 35. yıl dönümü dolayısıyla resepsiyon düzenlendi.
 • 16 Kasım 2018 10:22 Kahramanmaraş'a Toplu Taşımada Ödül Kahramanmaraş'a Toplu Taşımada Ödül Dolmuşları otobüse çevirip otobüs filosunu güçlendirerek toplu taşıma sorununu çözen Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ödüllendirildi.
 • 15 Kasım 2018 23:07 Alkü'nün İlk Fahri Doktorası Çavuşoğlu'na Alkü'nün İlk Fahri Doktorası Çavuşoğlu'na ALKÜ'nün ilk fahri doktorası Çavuşoğlu'naANTALYA - Alaaddin Keykubat Üniversitesi'ndeki Türk Dış Politikası ve Uluslararası İlişkiler Kongresi'ne katılan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Bizler Türk dış politikamız için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz.
 • 15 Kasım 2018 22:48 Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Türkiye Güçlü Olacak" AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayeti soruşturmasında Suudi Arabistan Başsavcılığından yapılan açıklamaya ilişkin, "Sadece 'birkaç kişiye idam cezası verdik, tamam bunun üstünü örtelim' denilecek bir durum değildir.
 • 15 Kasım 2018 22:32 Kurtulmuş: Kurtulmuş: "(Kaşıkçı Cinayeti) Emri Kim Verdi, Bunların Ortaya Çıkartılması Lazım" AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayeti soruşturmasında Suudi Arabistan Başsavcılığından yapılan açıklamaya ilişkin, "Sadece 'birkaç kişiye idam cezası verdik, tamam bunun üstünü örtelim' denilecek bir durum değildir.
 • 15 Kasım 2018 20:02 Emri Kim Verdi, Bunların Ortaya Çıkartılması Lazım" AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayeti soruşturmasında Suudi Arabistan Başsavcılığından yapılan açıklamaya ilişkin, "Sadece 'birkaç kişiye idam cezası verdik, tamam bunun üstünü örtelim' denilecek bir durum değildir.
 • 15 Kasım 2018 19:15 Antalya Çavuşoğlu: Kaşıkçı'nın Cesedinin Parçalanması İçin Cihazlar Getirilmiş Antalya Çavuşoğlu: Kaşıkçı'nın Cesedinin Parçalanması İçin Cihazlar Getirilmiş Çavuşoğlu: Kaşıkçı'nın cesedinin parçalanması için cihazlar getirilmiş (2)FAHRİ DOKTORA UNVANI VERİLDİDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi'ndeki (ALKÜ) Türk Dış Politikası ve Uluslararası İlişkiler Kongresi'ne katıldı.
 • 15 Kasım 2018 19:10 Çavuşoğlu: Kaşıkçı'nın Cesedinin Parçalanması İçin Cihazlar Getirilmiş (3) FAHRİ DOKTORA UNVANI VERİLDİDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi'ndeki (ALKÜ) Türk Dış Politikası ve Uluslararası İlişkiler Kongresi'ne katıldı.
 • 15 Kasım 2018 19:06 Doğan Pasinler'e Aday Adayı Oldu Doğan Pasinler'e Aday Adayı Oldu Erzurum Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Şube Müdürü Şeref Doğan, AK Parti’den Pasinler Belediye Başkan Aday Adaylığı için AK Parti Pasinler İlçe Başkanlığı’na müracaatta bulundu.
 • 15 Kasım 2018 18:37 Çavuşoğlu: Kaşıkçı'nın Cesedinin Parçalanması İçin Cihazlar Getirilmiş (2) Çavuşoğlu: Kaşıkçı'nın Cesedinin Parçalanması İçin Cihazlar Getirilmiş (2) FAHRİ DOKTORA UNVANI VERİLDİDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi'ndeki (ALKÜ) Türk Dış Politikası ve Uluslararası İlişkiler Kongresi'ne katıldı.
 • 15 Kasım 2018 17:47 Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: " Bizler Türk Dış Politikamız İçin Elimizden Gelen Her Şeyi... Alaaddin Keykubat Üniversitesi’ndeki (ALKÜ) Türk Dış Politikası ve Uluslararası İlişkiler Kongresi’ne katılan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ”Bizler Türk dış politikamız için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz.
 • 15 Kasım 2018 09:09 Aday Adayı Hakan Çağlar Erürker, Hedeflerini Açıkladı Aday Adayı Hakan Çağlar Erürker, Hedeflerini Açıkladı Ak Parti’den Aydın Büyükşehir Belediye başkanlığı için aday adayı olan Hakan Çağlar Erürker hedeflerini açıkladı.
 • 14 Kasım 2018 20:19 Endüstriyel Mutfak Dekorasyonu ile Mutfağınızı Yenileyin Endüstriyel Mutfak Dekorasyonu ile Mutfağınızı Yenileyin Son yıllarda adını sıkça duyuran ve aslında temelleri 1950’li yıllarına kadar dayanan endüstriyel dekorasyon stili, ilk olarak depolar ve fabrikaların dönüştürülmesiyle kendini gösterdi. Şimdilerde ise özellikle üçüncü nesil kahvecilerin de sıkça ilham aldığı, sosyal mekanlarda bu tarz dekorasyona rastlamak mümkün. Popülaritesi arttıkça, sadelik ve kullanışlılık insanlar için en önemli kriter halini almaya başladıkça evlerde de sıklıkla uygulanır bir hale gelen, farklı bir stile sahip endüstriyel mutfak dekorasyonunu mutfağınızda uygulamak için bilmeniz gerekenler…
 • 14 Kasım 2018 18:56 Diyanet İşleri Başkanı Erbaş Aile Yapısına Vurgu Yaptı Diyanet İşleri Başkanı Erbaş Aile Yapısına Vurgu Yaptı Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Türkiye Diyanet Vakfı Kadın Aile ve Gençlik Merkezi'nin (KAGEM) 2018-2019 Faaliyet Yılı Açılış Konferansı'nda yaptığı konuşmada, "İdeal aile yapısı olmadan ideal bir toplumdan söz etmek mümkün değildir" dedi.
 • 14 Kasım 2018 18:44 Erbaş: "Kadın ve Gençliğe Yönelik Eğitimin Hayati Bir Öneme Sahip Olduğu Açıktır" "İdeal aile yapısı olmadan ideal toplumdan söz etmek mümkün değil"Erbaş, eğitim, sorumluluk ve gelecek söz konusu olunca gündeme gelen en önemli alanlardan birinin de aile olduğunu söyledi
 • 14 Kasım 2018 18:17 Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: "İdeal Aile Yapısı Olmadan İdeal Bir Toplumdan Söz Etmek Mümkün Değil" Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Türkiye Diyanet Vakfı Kadın Aile ve Gençlik Merkezi’nin (KAGEM) 2018-2019 Faaliyet Yılı Açılış Konferansı’nda yaptığı konuşmada, “İdeal aile yapısı olmadan ideal bir toplumdan söz etmek mümkün değildir” dedi.
 • 14 Kasım 2018 16:18 Toplumun Yücelmesi Kadınlar ve Gençler Eliyle Gerçekleştirilecektir" "İdeal aile yapısı olmadan ideal toplumdan söz etmek mümkün değil"Erbaş, eğitim, sorumluluk ve gelecek söz konusu olunca gündeme gelen en önemli alanlardan birinin de aile olduğunu söyledi
 • 14 Kasım 2018 12:08 Yüzme Kış Spor Okullarına İlgi Artıyor Trabzon'da kış spor okullarına ilginin arttığı bildirildi.
 • 13 Kasım 2018 15:13 Okuduğu Sınıfı Kiralayıp Mantar Yetiştiriyor Okuduğu Sınıfı Kiralayıp Mantar Yetiştiriyor Okuduğu sınıfı kiralayıp mantar yetiştiriyorSİNOP - Sinop'ta yaşayan bir vatandaş, yıllar önce okuduğu sınıfta şimdi mantar yetiştiriyor.
 • 13 Kasım 2018 14:17 Şenocak: Şenocak: "Bafra İçin Projelerimiz, İdeallerimiz, Hayallerimiz Var" AK Parti’den Bafra Belediye Başkan aday adayı olan Avukat Kemal Şenoçak, “Bizim Bafra için projelerimiz, ideallerimiz, hayallerimiz var” dedi.
 • 13 Kasım 2018 08:16 Dijital Pazarlama Nedir? Dijital Pazarlama Nedir? 2 Saatte A'dan Z'ye Dijital Pazarlama kitabı yazarı Olgu Şengül 25 Ekim tarihinde Bahar İlik'le Haber Editörü TV Programı'na konuk oldu ve programda dijital pazarlamayı konuştular.
 • 12 Kasım 2018 16:38 Adli ve İdari Yargı Hakimleri ile Cumhuriyet Savcılarının Kura Töreni Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Kararlarını akıl ve vicdan yerine ideolojik bağnazlığa dayanarak alanlar ve bağımsız olmak yerine FETÖ, PKK ve diğer terör örgütlerinden talimat alanların ne adalet teşkilatımızda ne de devlet teşkilatımızın herhangi bir noktasında barınmasına müsaade...
 • 12 Kasım 2018 16:38 İhtiyatı Elden Bırakmadan Mücadeleye Devam Edeceğiz" Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, FETÖ ile mücadele konusunda, "Devletin ve yargının bir ölümcül virüsten temizlenmesi yolunda ne büyük mesafe almış olursak olalım, dikkat ve ihtiyatı elden bırakmadan mücadeleye devam edeceğimizi de önemle vurgulamak isterim." değerlendirmesinde bulundu.
 • 12 Kasım 2018 16:28 Mahmut Polat, Yeşilyurt İçin Aday Adaylığını Açıkladı Mahmut Polat, Yeşilyurt İçin Aday Adaylığını Açıkladı Yerel seçimler öncesi yoğunluğun yaşandığı AK Parti’de, Mahmut Polat, Yeşilyurt Belediyesi için aday adaylığı başvurusunda bulundu.
 • 12 Kasım 2018 15:43 AK Parti'de Aday Adaylık Başvuruları Rıdvan Duran, AK Parti'den Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan aday adaylığı için başvuruda bulundu.
 • 12 Kasım 2018 15:04 Kamyon Hırsızlığına İndirimsiz 8 Yıl Hapis Cezası Tuzla'da park halindeki kamyonu çaldığı gerekçesiyle yargılanan sanık, 8 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
 • 12 Kasım 2018 12:56 Kamuda Enerji Verimliliği İçin 200 Milyon Dolarlık Finansman Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, verimliliğin en temiz ve milli enerji kaynağı olduğunu belirterek, "Önümüzdeki dönemde kamuda yapılacak enerji verimliliği yatırımları için Dünya Bankası ile 200 milyon dolarlık bir kaynak anlaşmasına vardık.
 • 12 Kasım 2018 12:07 AK Parti İzmir'in '10 Kasım' Filmi, 10 Milyon İzleyiciye Ulaştı AK Parti İzmir'in '10 Kasım' Filmi, 10 Milyon İzleyiciye Ulaştı AK Parti İzmir İl Başkanlığı’nın, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 80’inci ölüm yıl dönümünde hazırladığı film, büyük ilgi görerek yaklaşık 10 milyon izleyiciye ulaştı.
 • 12 Kasım 2018 10:07 Şeker Hastaları Dikkat! Şeker Hastaları Dikkat! VM Medical Park Pendik Hastanesi Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı Dr. Tayfun Garip, "Soframızdan eksik etmediğimiz, ekmek, pirinç, kızarmış patates gibi yiyecekler kan şekerini dalgalandırıyor. İnsülin fonksiyonlarının bozulması diyabete yol açıyor.
 • 12 Kasım 2018 09:22 Diyabet Tedavisinde Çığır Açan 6 Yenilik! Diyabet Tedavisinde Çığır Açan 6 Yenilik! Acıbadem Kadıköy Hastanesi İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Öğretim Üyesi Özlem Sezgin Meriçliler, 14 Kasım Dünya Diyabet Günü kapsamında diyabet tedavisinde çığır açan 6 yeni yöntem hakkında önemli bilgiler verdi.
 • 11 Kasım 2018 16:11 Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin: Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin: "Herkesi Samimi Olmaya Davet Ediyorum" İdeallerimizden hiç vazgeçmedik
 • 11 Kasım 2018 16:02 Başkan Şahin: Başkan Şahin: "Herkesi Samimi Olmaya Davet Ediyorum" Karaaslan: "İdeallerimizden hiç vazgeçmedik" Kırcalı'nın ardından kürsüye çıkan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, "3 Kasım seçimleri, AK Parti'nin milletin teveccühüne mazhar olduğu bir tarihtir
 • 11 Kasım 2018 14:57 TBMM Başkanvekili Mustafa Şentop: TBMM Başkanvekili Mustafa Şentop: "Abd Tek Başına Rolü Elinde Bulundurmak İstiyor" TBMM Başkanvekili Mustafa Şentop: "ABD tek başına rolü elinde bulundurmak istiyor"TEKİRDAĞ - Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde düzenlenen kahvaltılı basın toplantısında, konuşan TBMM Başkanvekili Mustafa Şentop, "Bu değişiklik Türkiye'yi daha hızlı hareket edebilen, daha kolay kararlar alabilen...
 • 11 Kasım 2018 14:51 Yenice Ormanlarında Sonbahar Güzelliği Yenice Ormanlarında Sonbahar Güzelliği Türkiye'nin en büyük blok ormanlarını içinde barındıran ve Avrupa'nın 100 sıcak noktasından biri olan Yenice Ormanları, sonbaharın gelişiyle yaprakları sararan ağaçlarla ayrı bir güzelliğe büründü.
 • 11 Kasım 2018 12:51 Bursa'ya 100 Dönümlük Millet Bahçesi Bursa'ya 100 Dönümlük Millet Bahçesi - Bursa'ya 100 dönümlük millet bahçesiBURSA - Osmangazi Belediyesi, tutan Soğanlı kentsel dönüşüm projesini "millet bahçesi" ile taçlandırıyor.
 • 11 Kasım 2018 05:36 Bilgi Bankası! Bilgi Bankası! Galatasaray ve Anderlecht maçlarıyla dikkat çeken Erwin Koeman, özel bir yönüyle de fark yaratıyor.
 • 10 Kasım 2018 20:05 Kartal: Kartal: "Bizim Tek Bir Hedefimiz Var, Ligde Kalıcı Olmak" MKE Ankaragücü Teknik Direktörü İsmail Kartal, Atiker Konyaspor mağlubiyetinin ardından yaptığı açıklamada, "Bizim tek bir hedefimiz var, iyi futbol oynayıp ligde kalıcı olmak" dedi.
 • 10 Kasım 2018 18:47 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu: AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu: "Ak Parti Olarak Vatandaşın Gönlüne Dokunacak... AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu: "AK Parti olarak vatandaşın gönlüne dokunacak adaylar arıyoruz" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sarıeroğlu Çorum'da STK temsilcileri ile biraraya geldiÇORUM - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, AK Parti Çorumİl...