SON DAKİKA KEMAL KILIÇDAROĞLU HABERLERİ

Son Dakika Kemal Kılıçdaroğlu Haberleri

 • 19 Eylül 2018 16:29 Kılıçdaroğlu: Devletin Kaynakları Gazi ve Şehit Yakınlarımızın Huzuru İçin Seferber Edilmeli CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gaziler Günü nedeniyle kendisini ziyarete gelen gazileri kabulünde, "Ülkesi için, vatanı için bedel ödeyip, hayatını şehit olarak o topraklarda bırakmış olanlar veya bedeninin bir parçasını bırakmış olanlar, gazilerimiz bizim baş tacımızdır.
 • 19 Eylül 2018 16:22 Kılıçdaroğlu'nun Kabulü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti.
 • 19 Eylül 2018 12:24 Kılıçdaroğlu'ndan "Gaziler Günü" Paylaşımı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gaziler Günü'nü kutladı.
 • 19 Eylül 2018 09:57 Batuhan Yaşar: "Kredi Almak İsteyen Kılıçdaroğlu'na mı Gidiyor?" İhlas Medya Ankara Temsilcisi Batuhan Yaşar, İş Bankası’ndaki CHP’li 4 üyenin ne iş yaptığını köşesine taşıyarak, "CHP veya Kemal Kılıçdaroğlu’na yakın iş adamlarına kredi verildi mi?" sorusuna cevap aradı.
 • 19 Eylül 2018 09:54 CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Kızgın Olan Seçmenin Haklı Olduğu Söyledi CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Kızgın Olan Seçmenin Haklı Olduğu Söyledi " diyen konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bir kızgınlık var, doğru
 • 18 Eylül 2018 16:10 Kılıçdaroğlu Babaeski'ye Geliyor Kılıçdaroğlu Babaeski'ye Geliyor CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, 20 Eylül Perşembe günü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Babaeski’de olacağını söyledi.
 • 18 Eylül 2018 15:27 Dha İstanbul Bülteni - 4 10 Haber Kodu : 180918117==============7- ERDOĞAN'IN KILIÇDAROĞLU'NA AÇTIĞI 500 BİN LİRALIK TAZMİNAT DAVASINA BAŞLANDIHaber: Yüksel KOÇ / İstanbul DHACumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Man Adası belgeleri"ne ilişkin olarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu aleyhine açtığı 500 bin liralık manevi tazminat davasına başlandı
 • 18 Eylül 2018 15:23 Erdoğan'ın Kılıçdaroğlu'na Açtığı 500 Bin Liralık Tazminat Davasına Başlandı Yüksel KOÇ / İstanbul DHA - CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın "Man Adası belgeleri"ne ilişkin olarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu aleyhine açtığı 500 bin liralık manevi tazminat davasına başlandı.
 • 18 Eylül 2018 15:22 Dha İstanbul - Erdoğan'ın Kılıçdaroğlu'na Açtığı 500 Bin Liralık Tazminat Davasına Başlandı Haber: Yüksel KOÇ / İstanbul DHACumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Man Adası belgeleri"ne ilişkin olarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu aleyhine açtığı 500 bin liralık manevi tazminat davasına başlandı.
 • 18 Eylül 2018 15:22 Erdoğan'ın Kılıçdaroğlu'na Açtığı 500 Bin Liralık Tazminat Davası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, partisinin 13 Şubat'taki grup toplantısında Man Adası'na para transferi yaptıklarına ilişkin iddialarda bulunduğu gerekçesiyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu aleyhine açtığı 500 bin liralık manevi tazminat davasının görülmesine başlandı.
 • 17 Eylül 2018 16:43 Öztrak: Öztrak: "Bu Havaalanının Açılışı Galiba 29 Ekim'e Yetişmeyecek" - CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak'ın açıklamaları ANKARA - CHP Merkez Yönetim Kurulu'nun (MYK), Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplanmasının ardından CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak basın toplantısı düzenledi.
 • 17 Eylül 2018 15:24 CHP Sözcüsü Faik Öztrak: CHP Sözcüsü Faik Öztrak: "Ekonomide Tüm Göstergeler Hızla Kötüye Gidiyor" CHP Merkez Yönetim Kurulu'nun (MYK), Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplanmasının ardından CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak basın toplantısı düzenledi.
 • 17 Eylül 2018 13:03 Kılıçdaroğlu: İş Bankası'ndan Para Almıyoruz, Ortağı da Değiliz (Aktüel) 3-(Okul Ziyareti) - CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'nın İş Bankası'na ilişkin yaptığı açıklamalarla ilgili, "Sayın Erdoğan'ın CHP'nin İş Bankası'ndan para almadığını söylemesi güzel bir olay. Çünkü biz para almıyorduk ama bir türlü anlatamıyorduk.
 • 17 Eylül 2018 12:55 Kılıçdaroğlu İş Bankası'ndan Hiçbir Para Almıyoruz Ortağı da Değiliz - Ek Kılıçdaroğlu İş Bankası'ndan Hiçbir Para Almıyoruz Ortağı da Değiliz - Ek Kılıçdaroğlu İş Bankası'ndan hiçbir para almıyoruz ortağı da değiliz (okul ziyareti) - Ek(Tür: Ankara)
 • 17 Eylül 2018 12:31 Kılıçdaroğlu'ndan İş Bankası Açıklaması Kılıçdaroğlu'ndan İş Bankası Açıklaması CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP'nin Türkiye İş Bankası'ndaki hisseleriyle ilgili, "Biz 5 kuruş para almayız. O para Türk Dil Kurumuna ve Türk Tarih Kurumuna gider. Çünkü Atatürk'ün vasiyeti böyle" dedi.
 • 17 Eylül 2018 12:28 Kılıçdaroğlu'ndan İş Bankası Açıklaması Kılıçdaroğlu'ndan İş Bankası Açıklaması CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Atatürk’ün CHP tarafından temsil edilen Türkiye İş Bankası’ndaki hisselerinin Hazine’ye devriyle ilgili açıklamasına ilişkin, "Biz hiçbir para almıyoruz, İş Bankası’nın ortağı da değiliz.
 • 17 Eylül 2018 12:16 Kılıçdaroğlu: İş Bankası'ndan Para Almıyoruz, Ortağı da Değiliz (Aktüel) CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'nın İş Bankası'na ilişkin yaptığı açıklamalarla ilgili, "Sayın Erdoğan'ın CHP'nin İş Bankası'ndan para almadığını söylemesi güzel bir olay. Çünkü biz para almıyorduk ama bir türlü anlatamıyorduk.
 • 17 Eylül 2018 12:08 Kılıçdaroğlu İş Bankası'ndan Hiçbir Para Almıyoruz Ortağı da Değiliz- Aktuel Kılıçdaroğlu İş Bankası'ndan Hiçbir Para Almıyoruz Ortağı da Değiliz- Aktuel Kılıçdaroğlu İş Bankası'ndan hiçbir para almıyoruz ortağı da değiliz- Aktuel(Tür: Ankara)
 • 17 Eylül 2018 12:06 Kılıçdaroğlu: İş Bankası'ndan Para Almıyoruz, Ortağı da Değiliz Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'nın İş Bankası'na ilişkin yaptığı açıklamalarla ilgili, "Sayın Erdoğan'ın CHP'nin İş Bankası'ndan para almadığını söylemesi güzel bir olay. Çünkü biz para almıyorduk ama bir türlü anlatamıyorduk.
 • 17 Eylül 2018 12:05 Kılıçdaroğlu: İş Bankası'ndan Para Almıyoruz, Ortağı da Değiliz Kılıçdaroğlu: İş Bankası'ndan Para Almıyoruz, Ortağı da Değiliz CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'nın İş Bankası'na ilişkin yaptığı açıklamalarla ilgili, "Sayın Erdoğan'ın CHP'nin İş Bankası'ndan para almadığını söylemesi güzel bir olay. Çünkü biz para almıyorduk ama bir türlü anlatamıyorduk.
 • 17 Eylül 2018 11:52 Kılıçdaroğlu İş Bankası'ndan Hiçbir Para Almıyoruz Ortağı da Değiliz Kılıçdaroğlu İş Bankası'ndan Hiçbir Para Almıyoruz Ortağı da Değiliz Kılıçdaroğlu: İş Bankası'ndan hiçbir para almıyoruz ortağı da değiliz (1) CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'nın İş Bankası'na ilişkin yaptığı açıklamaların sorulması üzerine "Sayın Erdoğan'ın CHP'nin İş Bankası'ndan para almadığını söylemesi güzle bir olay.
 • 17 Eylül 2018 11:52 Sadece Atatürk'ün Hisselerinin Temsilcisiyiz" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Biz İş Bankasının ortağı da değiliz. Biz, sadece ve sadece Mustafa Kemal Atatürk'ün hisselerinin temsilcisiyiz o kadar ve biz, 5 kuruş para almayız, o para Türk Dil Kurumuna, Türk Tarih Kurumuna gider. Çünkü Atatürk'ün vasiyeti böyle." dedi.
 • 17 Eylül 2018 11:50 Kılıçdaroğlu: İş Bankası'ndan Hiçbir Para Almıyoruz Ortağı da Değiliz (1) CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'nın İş Bankası'na ilişkin yaptığı açıklamaların sorulması üzerine "Sayın Erdoğan'ın CHP'nin İş Bankası'ndan para almadığını söylemesi güzle bir olay. Biz para almıyorduk ama bir türlü anlatamıyorduk.
 • 17 Eylül 2018 11:37 Kılıçdaroğlu: "(İş Bankası) Biz Gerçekten Hiçbir Para Almıyoruz" - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun sorular yanıtlaması ANKARA - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
 • 17 Eylül 2018 11:25 Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu: "Hibe Uçakla Türkiye Cumhuriyeti'nin Cumhurbaşkanı Gezer Mi" - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun soruları yanıtlaması ANKARA - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
 • 17 Eylül 2018 11:11 Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a Hediye Uçak Çıkışı: Derhal İade Edin Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a Hediye Uçak Çıkışı: Derhal İade Edin Son dönemlerde parti içerisinde Muharrem İnce ile yaşadığı polemikle gündeme gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başkan Erdoğan'a Katar Şeyhi'nin hediye ettiği uçakla ilgili çağrıda bulundu
 • 17 Eylül 2018 11:06 Kılıçdaroğlu: İş Bankası'ndan Hiçbir Para Almıyoruz Ortağı da Değiliz (1) CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'nın İş Bankası'na ilişkin yaptığı açıklamaların sorulması üzerine "Sayın Erdoğan'ın CHP'nin İş Bankası'ndan para almadığını söylemesi güzle bir olay. Biz para almıyorduk ama bir türlü anlatamıyorduk.
 • 17 Eylül 2018 11:05 Kılıçdaroğlu: İş Bankası'ndan Hiçbir Para Almıyoruz Ortağı da Değiliz (1) CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'nın İş Bankası'na ilişkin yaptığı açıklamaların sorulması üzerine "Sayın Erdoğan'ın CHP'nin İş Bankası'ndan para almadığını söylemesi güzle bir olay. Biz para almıyorduk ama bir türlü anlatamıyorduk.
 • 17 Eylül 2018 11:02 Kılıçdaroğlu'ndan 'İş Bankası' Açıklaması Kılıçdaroğlu'ndan 'İş Bankası' Açıklaması CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, "İş Bankası'nın ortağı değiliz, para almıyoruz.
 • 16 Eylül 2018 19:45 Kılıçdaroğlu'ndan Tarık Akan Mesajı Kılıçdaroğlu'ndan Tarık Akan Mesajı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sanatçı Tarık Akan'ın ölüm yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 • 16 Eylül 2018 19:43 Kılıçdaroğlu'ndan Tarık Akan Mesajı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sanatçı Tarık Akan'ın ölüm yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 • 16 Eylül 2018 18:26 Kılıçdaroğlu'ndan 'Eğitim-öğretim Yılı' Mesajı Kılıçdaroğlu'ndan 'Eğitim-öğretim Yılı' Mesajı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Türkiye, vakit geçirmeksizin eğitim politikalarını Atatürk ilke ve devrimleri, cumhuriyet değerleri ışığında çağdaş, demokratik, laik, bilimsel ve eşitlik ilkesine dayalı bir anlayışla yeniden yapılandırmalıdır" dedi.
 • 16 Eylül 2018 18:16 CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'ndan Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ”Türkiye, vakit geçirmeksizin eğitim politikalarını Atatürk ilke ve devrimleri, cumhuriyet değerleri ışığında çağdaş, demokratik, laik, bilimsel ve eşitlik ilkesine dayalı bir anlayışla yeniden yapılandırmalıdır” dedi.
 • 16 Eylül 2018 18:07 Kılıçdaroğlu'dan 'Yeni Eğitim Öğretim Yılı' Mesajı Kılıçdaroğlu'dan 'Yeni Eğitim Öğretim Yılı' Mesajı CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, "Türkiye, vakit geçirmeksizin eğitim politikalarını demokratik, laik, bilimsel ve eşitlik ilkesine dayalı bir anlayışla yeniden yapılandırmalıdır.
 • 16 Eylül 2018 17:34 Kılıçdaroğlu'ndan "Tarık Akan" Paylaşımı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türk sinemasının usta isimlerinden Tarık Akan'ı vefatının ikinci yılında, saygı ve özlemle andığını bildirdi.
 • 16 Eylül 2018 17:29 Kılıçdaroğlu'dan "Yeni Eğitim Öğretim Yılı" Mesajı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Türkiye, vakit geçirmeksizin eğitim politikalarını Atatürk ilke ve devrimleri, cumhuriyet değerleri ışığında çağdaş, demokratik, laik, bilimsel ve eşitlik ilkesine dayalı bir anlayışla yeniden yapılandırmalıdır.
 • 16 Eylül 2018 08:36 Dha Yurt Bülteni 1 GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ---------------------------Kılıçdaroğlu'nun Celal Bayar'ın mezarını ziyareti-Kılıçdaroğlu'nun köylülerle sohbet etmesi-Kılıçdaroğlu'nun bişi pişirmesi-Ziyaretlerden detaylarHaber-Kamera: Osman ŞİŞKO-Enver Fatih TIKIR/GEMLİK,(BURSA),GÖRÜNTÜ GEÇİLDİ=================================KILIÇDAROĞLU, DÜĞÜN TÖRENİNE KATILDIGemlik'te 3'üncü Cumhurbaşkanı Celal Bayar'ın anıt mezarını ziyaret eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ardından TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'in kızı Side Bozbey ile Mert Can Gürer'in düğün törenine katıldı
 • 16 Eylül 2018 00:10 CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Bursa'da (Ek 2) DÜĞÜN TÖRENİNE KATILDIGemlik'te 3'üncü Cumhurbaşkanı Celal Bayar'ın anıt mezarını ziyaret eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ardından TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'in kızı Side Bozbey ile Mert Can Gürer'in düğün törenine katıldı.
 • 16 Eylül 2018 00:09 Dha Yurt Bülteni 17 Görüntü Dökümü-----------------------Kaza sonrası kaldırıma dökülen taşların görüntüsüKafede oturan insanlarSÜRE: 00'22"     BOYUT: 22,4 MBHaber-Kamera: Can ÇELİK / ADANA ===========================KILIÇDAROĞLU, DÜĞÜN TÖRENİNE KATILDIGemlik'te 3'üncü Cumhurbaşkanı Celal Bayar'ın anıt mezarını ziyaret eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ardından TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'in kızı Side Bozbey ile Mert Can Gürer'in düğün törenine katıldı
 • 16 Eylül 2018 00:07 Bursa Kılıçdaroğlu, Düğün Törenine Katıldı Bursa Kılıçdaroğlu, Düğün Törenine Katıldı Gemlik'te 3'üncü Cumhurbaşkanı Celal Bayar'ın anıt mezarını ziyaret eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ardından TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'in kızı Side Bozbey ile Mert Can Gürer'in düğün törenine katıldı.
 • 15 Eylül 2018 23:45 Kılıçdaroğlu, Nikah Şahidi Oldu Kılıçdaroğlu, Nikah Şahidi Oldu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bursa'nın Nilüfer İlçesi Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'in kızı Side Bozbey ile Mert Can Gürer'in düğün törenine katılarak, nikah şahidi oldu.
 • 15 Eylül 2018 23:41 CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Bursa'da (5) CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Bursa'da (5) DÜĞÜN TÖRENİNE KATILDIGemlik'te 3'üncü Cumhurbaşkanı Celal Bayar'ın anıt mezarını ziyaret eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ardından TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'in kızı Side Bozbey ile Mert Can Gürer'in düğün törenine katıldı.
 • 15 Eylül 2018 23:32 Bursa CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Orhangazi'de Konuştu -3 Bursa CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Orhangazi'de Konuştu -3 Bursa CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Orhangazi'de konuştu -3(Tür: Yurt)
 • 15 Eylül 2018 23:31 Kılıçdaroğlu ve İnce Nikahta Buluştu Kılıçdaroğlu ve İnce Nikahta Buluştu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve eski Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'in kızının nikahında buluştu.
 • 15 Eylül 2018 23:04 Bursa CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Orhangazi'de Konuştu -4 Bursa CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Orhangazi'de Konuştu -4 Bursa CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Orhangazi'de konuştu -4(Tür: Yurt)
 • 15 Eylül 2018 22:55 Kılıçdaroğlu ve İnce Nikahta Buluştu Kılıçdaroğlu ve İnce Nikahta Buluştu Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve eski Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in kızının nikahında buluştu.
 • 15 Eylül 2018 22:44 Kılıçdaroğlu, Nikah Şahidi Oldu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bursa'nın Nilüfer İlçesi Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'in kızı Side Bozbey ile Mert Can Gürer'in düğün törenine katılarak, nikah şahidi oldu.
 • 15 Eylül 2018 22:02 CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Bursa'da (Ek) KILIÇDAROĞLU, CELAL BAYAR'IN MEZARINI ZİYARET ETTİCHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Bursa programı kapsamında İznik ve Orhangazi ilçelerinin ardından Gemlik ilçesine geçti.
 • 15 Eylül 2018 21:28 Kılıçdaroğlu'ndan Celal Bayar'ın Mezarına Ziyaret CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bursa'nın Gemlik ilçesinde bulunan Türkiye Cumhuriyeti'nin 3. Cumhurbaşkanı Celal Bayar'ın anıt mezarını ziyaret etti.
 • 15 Eylül 2018 21:15 Bursa CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Bursa'da-6 Bursa CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Bursa'da-6 Bursa CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Bursa'da-6(Tür: Yurt)