SON DAKİKA KİLİS HABERLERİ

Son Dakika Kilis Haberleri

 • 18 Mart 2018 12:40 Çanakkale Zaferi'nin Yıl Dönümünde Gelen Afrin Zaferi Kilislileri Sokağa Döktü Çanakkale Zaferi'nin Yıl Dönümünde Gelen Afrin Zaferi Kilislileri Sokağa Döktü Kilis’te Çanakkale Zaferi’nin 103. yıl dönümü törenleri, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin’de yürüttüğü harekatın zaferle sonuçlanması nedeniyle coşkuyla gerçekleşti.
 • 18 Mart 2018 10:40 Afrin'de Kontrol Sağlandı, Kilis Kahramanlık Türküleri ile Yankılandı Afrin'de Kontrol Sağlandı, Kilis Kahramanlık Türküleri ile Yankılandı Suriye’de Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) destekli Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) askerlerinin Afrin kent merkezine girmesi üzerine Kilis’te belediye hoparlöründen kahramanlık türküleri çalınmaya başlandı.
 • 18 Mart 2018 10:10 Suriye Sınırındaki Camilerde Mehmetçik İçin Fetih Suresi Suriye Sınırındaki Camilerde Mehmetçik İçin Fetih Suresi Kilis - Suriye sınırındaki camilerde Mehmetçik için Fetih Suresi(Tür: Yurt)
 • 18 Mart 2018 09:44 Zeytin Dalı Harekatına Destek Zeytin Dalı Harekatına Destek Kilis'te 18 Mart şehitleri ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Afrin'de yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'nda görev alan Mehmetçik için sabah namazı vakti tüm camilerde Kur'an-ı Kerim okunup, dualar edildi.
 • 18 Mart 2018 08:25 Zeytin Dalı Harekatına Destek Kilis'te 18 Mart şehitleri ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Afrin'de yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'nda görev alan Mehmetçik için sabah namazı vakti tüm camilerde Kur'an-ı Kerim okunup, dualar edildi.
 • 18 Mart 2018 02:53 Dünyanın En Yardımsever Milletiyiz" Avcı, sözlerine şöyle devam etti: "Alman komşularınızla konuştuğunuzda onlara anlatın ki bizim Kilis diye bir vilayetimiz var
 • 17 Mart 2018 16:22 Birecik' Te Şehit Yakınlari ve Gazilerden Mehmetçiğe Destek Birecik' Te Şehit Yakınlari ve Gazilerden Mehmetçiğe Destek Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde şehit yakınları ve gazilerden Mehmetçiğe destek için Kilis’e gidecek.
 • 17 Mart 2018 14:12 Başkan Kara'dan 18 Mart Çanakkale Mesajı Başkan Kara'dan 18 Mart Çanakkale Mesajı Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara, Çanakkale Zaferinin 103. Yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
 • 17 Mart 2018 13:03 Kaymakam Avcı'dan 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü Mesajı Kaymakam Avcı'dan 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü Mesajı Kilis’in Musabeyli ilçe Kaymakamı Ertuğrul Avcı, “18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü” nedeniyle bir mesaj yayımladı.
 • 17 Mart 2018 13:02 Sınır Hattında Hareketlilik Sürüyor Sınır Hattında Hareketlilik Sürüyor Suriye sınırında bulunan Kilis’te hareketlilik sürüyor.
 • 17 Mart 2018 13:01 Musabeyli'de Fakir Ailelerin Barınma Problemleri Çözülüyor Musabeyli'de Fakir Ailelerin Barınma Problemleri Çözülüyor Kilis’in Musabeyli ilçesinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından muhtaç ailelerin barınma problemini çözmeye devam ediyor.
 • 17 Mart 2018 10:32 Kmtso Başkanı Zabun'dan Afrin'de Görev Yapan Mehmetçiğe Destek Kmtso Başkanı Zabun'dan Afrin'de Görev Yapan Mehmetçiğe Destek Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Serdar Zabun, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Cafer Öz ve İl Emniyet Müdürü Doğan İnci ile birlikte Afrin’de görev yapan Mehmetçik’e destek için Kilis’e gitti.
 • 16 Mart 2018 22:14 Destek İçin Kilis'teyiz Destek İçin Kilis'teyiz" Etkinliği Elazığ Belediyesi'nden bir grup, Zeytin Dalı Harekatı dolayısıyla düzenlenen "Destek için Kilis'teyiz" etkinliği kapsamında Kilis'e geldi.
 • 16 Mart 2018 19:39 Emekli Pöh'lerden Suriye Sınırına Destek Ziyareti TÜM Emekli Polis Özel Harekatçılar Derneği (TEMPÖHDER) üyeleri, Suriye sınırında Kilis ve Gaziantep'in İslahiye ilçesindeki İçişleri Bakanlığı Müşterek Görev Merkezi'nde bulunan jandarma ve polis özel harekatçıları ziyaret edip, destek verdi.
 • 16 Mart 2018 19:29 Destek İçin Kilis'teyiz" Etkinliği Elazığ Belediyesi'nden bir grup, Zeytin Dalı Harekatı dolayısıyla düzenlenen "Destek için Kilis'teyiz" etkinliği kapsamında Kilis'e geldi.
 • 16 Mart 2018 19:23 Gaziantep Emekli Pöh'lerden Suriye Sınırına Destek Ziyareti Gaziantep Emekli Pöh'lerden Suriye Sınırına Destek Ziyareti Emekli PÖH'lerden Suriye sınırına destek ziyaretiTÜM Emekli Polis Özel Harekatçılar Derneği (TEMPÖHDER) üyeleri, Suriye sınırında Kilis ve Gaziantep'in İslahiye ilçesindeki İçişleri Bakanlığı Müşterek Görev Merkezi'nde bulunan jandarma ve polis özel harekatçıları ziyaret edip, destek verdi.
 • 16 Mart 2018 19:23 Dha Yurt Bülteni-15 Emekli PÖH'lerden Suriye sınırına destek ziyaretiTÜM Emekli Polis Özel Harekatçılar Derneği (TEMPÖHDER) üyeleri, Suriye sınırında Kilis ve Gaziantep'in İslahiye ilçesindeki İçişleri Bakanlığı Müşterek Görev Merkezi'nde bulunan jandarma ve polis özel harekatçıları ziyaret edip, destek verdi.
 • 16 Mart 2018 18:59 Emekli Pöh'lerden Suriye Sınırına Destek Ziyareti TÜM Emekli Polis Özel Harekatçılar Derneği (TEMPÖHDER) üyeleri, Suriye sınırında Kilis ve Gaziantep'in İslahiye ilçesindeki İçişleri Bakanlığı Müşterek Görev Merkezi'nde bulunan jandarma ve polis özel harekatçıları ziyaret edip, destek verdi.
 • 16 Mart 2018 17:34 Afrin'de Teröristlerden Temizlenen Köylere Dönüş Sürüyor Kilis’in karşısında bulunan Afrin’in Şilteh köyünün YPG’den temizlenmesinden sonra vatandaşlar köylerine dönmeye başladı.
 • 16 Mart 2018 16:09 Elazığ Belediye Başkanı Yanılmaz'dan Mehmetçik ile Kilislilere Destek Elazığ Belediye Başkanı Yanılmaz'dan Mehmetçik ile Kilislilere Destek Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ile beraberindeki heyet Zeytin Dalı Harekatına destek vermek ve Kilislilerin yanında olmak üzere kente geldi.
 • 16 Mart 2018 12:56 Emekli Özel Harekatçı Polisler Kilis'te Tüm Emekli Polis Özel Harekatçılar Derneği (TEMPÖHDER), Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Afrin'de başlattığı Zeytin Dalı Harekatı'na katılan güvenlik güçlerine destek vermek amacıyla Kilis'e geldi.
 • 16 Mart 2018 12:32 Başkan Yanılmaz ve Meclis Üyeleri Destek İçin Kilis'e Gitti Başkan Yanılmaz ve Meclis Üyeleri Destek İçin Kilis'e Gitti Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Afrin’de teröristlere yönelik başlatılan Zeytin Dalı Harekatında görev alan Mehmetçiğe ve Kilis halkına destek amaçlı meclis üyeleri ile birlikte sınıra gitti.
 • 16 Mart 2018 11:57 Elazığ'dan Kilis'e Destek Ziyareti Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, belediye meclis üyeleri ve iş adamlarından oluşan heyet, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Afrin'de yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'na ve bölge halkına destek amacıyla Kilis'e uğurlandı.
 • 16 Mart 2018 11:42 Harekata Destek İçin Kilis'e Gelenler Esnafa "Can Suyu" Oluyor Türkiye'nin dört bir tarafından Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Afrin'de yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'na destek amacıyla Kilis'e gelen vatandaşlar, esnafa da alışverişleriyle adeta "can suyu" oluyor.
 • 16 Mart 2018 10:30 Kosgeb Kredilerinin Ödemeleri 1 Yıl Ertelendi Kosgeb Kredilerinin Ödemeleri 1 Yıl Ertelendi Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ile görüştüklerini Acil Destek Kredisi kapsamında KOSGEP aracılığıyla verilen kredilerin bir yıl ertelendiğini söyledi.
 • 16 Mart 2018 10:02 Tarihi Akpınar Mesire Alanı Yeniden Yapılıyor Tarihi Akpınar Mesire Alanı Yeniden Yapılıyor Kilis Belediye tarafından tarihi Akpınar Mesire alanı yeniden yapılmaya başlandı.
 • 15 Mart 2018 22:12 Özel Harekatçılar Şehit Ailelerini Duygulandırdı Özel Harekatçılar Şehit Ailelerini Duygulandırdı Zeytin Dalı Harekatı'na katılan asker ve polislere destek vermek için Kilis'e gitmek üzere Ankara'dan yola çıkan şehit aileleri, gaziler ve emekli özel harekat polisleri, Kırşehir Polis Meslek Eğitim Merkezi'ndeki (POMEM) özel harekat polis adaylarıyla bir araya geldi.
 • 15 Mart 2018 20:05 Özel Harekatçılar Şehit Ailelerini Duygulandırdı Zeytin Dalı Harekatı'na katılan asker ve polislere destek vermek için Kilis'e gitmek üzere Ankara'dan yola çıkan şehit aileleri, gaziler ve emekli özel harekat polisleri, Kırşehir Polis Meslek Eğitim Merkezi'ndeki (POMEM) özel harekat polis adaylarıyla bir araya geldi.
 • 15 Mart 2018 20:03 Yarar: Yarar: "Darbe Başarılı Olsaydı Hatay, Kilis, Gaziantep Haritamızda Olmayacaktı" Gelinen noktada Hatay, Gaziantep, Kilis ve daha sonrası birçok yer haritamızda olmayacaktı" dedi
 • 15 Mart 2018 18:19 Vali Tekinarslan Restore Edilen Eski Okul Binasını İnceleri Vali Tekinarslan Restore Edilen Eski Okul Binasını İnceleri Kilis Valisi Mehmet Tekinarslan, Musabeyli ilçesine bağlı Karbeyaz köyündeki restorasyonu yapılan tarihi eski okulda incelemelerde bulundu.
 • 15 Mart 2018 18:14 Kredi Ödemelerine Erteleme Desteği Denizbank, Zeytin Dalı Harekatına destek kapsamında Kilis'teki müşterilerinin tamamının borcuna bir yıl erteleme kolaylığı sağladığını duyurdu.
 • 15 Mart 2018 17:00 Kilis'e Getirilen Yaralılardan Biri Hayatını Kaybetti Kilis'e Getirilen Yaralılardan Biri Hayatını Kaybetti Suriye’nin Afrin kırsalında el yapımı patlayıcı (EYP) patlaması sonucu 1’i kadın 4’ü çocuk, 15’i ise Özgür Suriye Ordusu askeri olmak üzere Kilis’e getirilen 20 yaralıdan biri hayatını kaybetti.
 • 15 Mart 2018 16:07 Adana'da Terör Örgütü Deaş Hükümlüsü Yakalandı İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Suriye'de DEAŞ'a katılıp Türkiye'ye giriş yaparken yakalanan ve Kilis'te "silahlı terör örgütüne üye olma" suçundan tutuksuz yargılandığı davada 6 yıl 3 ay hapis cezası verilen Kerim Söylemez'in kentte olduğu bilgisini aldı
 • 15 Mart 2018 15:25 Zeytin Dalı Harekatı'na Destek Gaziantep'te faaliyet gösteren bir grup esnaf, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Afrin'de yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'na destek olmak için Kilis'e geldi.
 • 15 Mart 2018 15:22 Kilis'te Kredi Ödemelerine Erteleme Desteği Denizbank, Zeytin Dalı Harekatına destek kapsamında Kilis'teki müşterilerinin tamamının borcuna bir yıl erteleme kolaylığı sağladığını duyurdu.
 • 15 Mart 2018 13:48 Çorum Belediyesi Afrin'e Park Yapacak Çorum Belediyesi Afrin'e Park Yapacak Gül, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Mehmetçik'e destek olmak amacıyla Çorum'dan AK Parti'li milletvekilleri, belediye başkanları ve teşkilat mensuplarından oluşan yaklaşık 100 kişilik heyetle bir süre önce Kilis'i ziyaret ettiklerini söyledi
 • 15 Mart 2018 12:35 Çorum Belediyesi Afrin'e Park Yapacak Gül, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Mehmetçik'e destek olmak amacıyla Çorum'dan AK Parti'li milletvekilleri, belediye başkanları ve teşkilat mensuplarından oluşan yaklaşık 100 kişilik heyetle bir süre önce Kilis'i ziyaret ettiklerini söyledi
 • 15 Mart 2018 12:14 Kars Umke Ekipleri Kilis'e Gitti Kars Umke Ekipleri Kilis'e Gitti Kars Ulusal Medikal Kurtarma ekibi (UMKE) Zeytin Dalı Harekatına destek için Kilis’e gitti.
 • 15 Mart 2018 12:08 Son Teknoloji Akıllı Kavşaklar Trafiği Rahatlattı Son Teknoloji Akıllı Kavşaklar Trafiği Rahatlattı Kilis belediyesi tarafından ilk kez uygulamaya geçirilen Akıllı kavşaklar sayesinde kent merkezindeki trafiği rahatlattı.
 • 15 Mart 2018 11:11 Başkan Fatih Çalışkan, Mehmetçik ve Kilisliler'e Destek Gezisine Katıldı Başkan Fatih Çalışkan, Mehmetçik ve Kilisliler'e Destek Gezisine Katıldı Hisarcık Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, Afrin Operasyonu’na katılan Mehmetçik ile Kilisliler’e destek vermek amacıyla Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu Başkanlığındaki heyet ile birlikte Kilis’e gitti.
 • 14 Mart 2018 22:05 14 Mart Tıp Bayramı Programın açılış konuşmasını yapan Kilis İl Sağlık Müdür Vekili Onur Şimşek Yakar, kentin yaklaşık 5 yıldır Suriye'deki sağlık hizmetlerini yılmadan yerine getirdiğini ifade etti
 • 14 Mart 2018 21:14 Üniversitelilerden Mehmetçiğe Koreografili Destek Suriye sınırındaki Kilis'te üniversite öğrencileri, Zeytin Dalı Harekatı'nda görev yapan askerlere destek amacıyla ay-yıldızlı figür ve Afrin yazılı koreografi hazırladı.
 • 14 Mart 2018 17:15 7 Aralık Üniversitesi'de Malzeme Şenliği 7 Aralık Üniversitesi'de Malzeme Şenliği 7 Aralık Üniversitesi Yapı Topluluğu'nun organizasyonu ile rektörlük konferans salonunda yapılan etkinliğe Türkiye'deki 36 farklı üniversiteden gelen öğrencilerin yanı sıra, Kilis'ten sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri de katıldı
 • 14 Mart 2018 16:32 Afrin ve Çevresindeki Ypg Hedefleri Top Atışına Tutuldu Afrin ve Çevresindeki Ypg Hedefleri Top Atışına Tutuldu Kilis Gülbaba Hudut Taburu ve çevresindeki karakollarda konuşlu bulunan fırtına obüs, tank ve ateş destek vasıtalarıyla Afrin ve çevresindeki YPG'nin barınak, sığınak ve mevzileri bugün öğle saatlerinden itibaren yoğun ateş altına alındı
 • 14 Mart 2018 16:21 14 Mart Tıp Bayramı 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Gaziantep, Şanlıurfa ve Kilis'te çeşitli etkinlikler düzenlendi
 • 14 Mart 2018 16:20 Beşiktaş Kulübü, Kilisli Çocukları Ağırladı Beşiktaş Kulübü, Kilisli Çocukları Ağırladı Beşiktaş Kulübünün UEFA Şampiyonlar Ligi son 16 turunda Bayern Münih maçına davet ettiği Kilisli çocuklar, İstanbul'a geldi.
 • 14 Mart 2018 15:50 Kırşehirlilerden Mehmetçiğe 550 Kurban Kırşehirlilerden Mehmetçiğe 550 Kurban Kırşehir Valiliğince başlatılan "Afrin Kahramanlarına Kurban Bağışı Kampanyası" ile toplanarak kesilen 550 kurbanlık hayvanın eti, soğuk zincir ile Kilis'e getirildi
 • 14 Mart 2018 15:50 Zeytin Ağaçları Yüz Yıllarca Meyve Verebiliyor Zeytin Ağaçları Yüz Yıllarca Meyve Verebiliyor Kilis’in önde gelen zeytin üreticilerinden Şerif Mercimek, Yüzlerce yıl meyve veren zeytin ağaçları bulunduğunu söyledi.
 • 14 Mart 2018 15:47 Birlikler, Afrin Tepelerine Konuşlandı (Yeniden) Harekat kapsamında Kilis ve Hatay sınırından Suriye'ye geçen TSK birlikleri, Özgür Suriye Ordusu güçleri ile birlikte birbiri ardına Afrin kırsalındaki köyleri terör örgütlerinden arındırdı
 • 14 Mart 2018 15:34 Eyp Patlaması Sonucu Yaralanan 10 Öso Askeri Kilis'e Getirildi Afrin kırsalında yaşanan çatışmalarda ve EYP patlaması sırasında yaralanan 10 Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) askeri Kilis’e getirildi.