Joan As Polıce Woman 19 Mart Cumartesi Akşamı Salon’da! - Son Dakika

Joan As Polıce Woman 19 Mart Cumartesi Akşamı Salon’da!

16.03.2011 15:18
Joan As Polıce Woman 19 Mart Cumartesi Akşamı Salon’da!

Şarkıcı-Söz Yazarı Joan Wasser, Namı Diğer Joan As Police Woman, Garanti Caz Yeşili Kapsamında 19 Mart C.tesi Akşamı Saat 22.30'da Salon'da Hayranlarıyla Buluşacak.

Indie rock alemlerinde kadife sesli kadın olarak tanınan Joan as Police Woman'ın konseri, Mart ayının kaçırılmayacak gecelerinden olacak.

Konser ve albümlerinde Lou Reed, Sherly Crow, Dave Gahan, Elton John, Antony and the Johnsons, Rufus Wainright gibi isimlerle iş birliği yapan Joan Wasser, henüz ilkokul yıllarında piyano ve keman çalarak başladığı müzik hayatına, genç yaşta evden kaçışıyla birlikte profesyonel olarak devam etti. Erkek arkadaşı Jeff Buckley'nin trajik ölümünün ardından, Buckley'nin müzisyen arkadaşlarıyla bir araya gelerek Black Beetle'ı kurdu. Erkek arkadaşının anısına kurduğu bu toplulukla, ilk defa kendi şarkılarını yazmaya başladı.

Joan Wasser, solo projesi olan Joan As Police Woman ismiyle ilk albümünü 2006 yılında yayımladı. Müzik otoriteleri tarafından çok beğenilen Real Life'ın ardından, 2008 yılında ikinci albümü To Survive'la, 30'lu yaşlarının sonunda kazandığı şöhreti pekiştirdi. Henüz 24 Ocak'ta yayımlanan son albümü The Deep Field ise sanatçının tartışmasız en iyi ve en önemli albümü olarak kabul ediliyor.

Joan as Police Woman konserinin biletleri 35 TL ve 25 TL (öğrenci) üzerinden temin edilebilir. Salon biletleri, Biletix satış kanalları ve Salon gişesinden temin edilebilir. Tüm bilet alımlarında kredi kartı geçerlidir. Lale Kart sahipleri bilet alımlarında %25'e varan özel indirimlerden yararlanabilirler. Salon programı hakkında ayrıntılı bilgi için www.saloniksv.com adresi ziyaret edilebilir.

SALON

İstanbul Kültür Sanat Vakfı

Nejat Eczacıbaşı Binası

Sadi Konuralp Caddesi No: 5, Şişhane

YORUMLAR
500
Komandolar çamurun altında buldukları Türk bayrağı ile Atatürk posterini yıkayıp öperek yeniden astı Komandolar çamurun altında buldukları Türk bayrağı ile Atatürk posterini yıkayıp öperek yeniden astı Komandolar çamurun altında buldukları Türk bayrağı ile Atatürk posterini yıkayıp öperek yeniden astı Komandolar çamurun altında buldukları Türk bayrağı ile Atatürk posterini yıkayıp öperek yeniden astı Varank: 'Biz çalışanlarımızın enflasyon karşısında ezilmelerine asla müsade etmeyiz' Varank: 'Biz çalışanlarımızın enflasyon karşısında ezilmelerine asla müsade etmeyiz'
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat Joan As Polıce Woman 19 Mart Cumartesi Akşamı Salon’da! - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement