Son dakika Ludogorets haberleri, Ludogorets son dakika, son dakika Ludogorets

Son Dakika Ludogorets Haberleri

Son dakika Ludogorets haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son ludogorets haberleri anında burada.

  • 08.11.2018 09:09 8 Kasım Perşembe Dha Spor Gündemi

    00 Ludogorets - Ae Kition23

  • 07.11.2018 09:51 UEFA Avrupa Ligi'nde 4. Hafta Heyecanı

    00 Ludogorets (Bulgaristan) - AEK Larnaka (Kıbrıs Rum Kesimi)23

  • 06.11.2018 16:05 Cem Yılmaz: Ligin Sondan 4. Takımına Marka Hoca Gelmez Cem Yılmaz: Ligin Sondan 4. Takımına Marka Hoca Gelmez

    Ludogorets, Hoffenheim maçlarına nasıl rotasyonla çıkarsın diye

  • 26.10.2018 00:28 UEFA Avrupa Ligi 3. Haftasında Türk Takımları Kazanamadı

    UEFA Avrupa Ligi'nde oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle: A GrubuZürich: 3 - Bayer Leverkusen: 2AEK Larnaca: 1 - Ludogorets Razgrad: 1B GrubuRB Leipzig: 2 - Celtic: 0Salzburg: 3 - Rosenborg: 0C GrubuFC Copenhagen: 0 - Slavia Prag: 1Zenit: 2 - Bordeaux: 1D GrubuAnderlecht: 2 - FENERBAHÇE: 2Spartak Trnava: 1 - Dinamo Zagreb: 2E GrubuQarabağ: 0 - Vorskla Poltava: 1Sporting Lisbon: 0 - Arsenal: 1F GrubuDudelange: 0 - Olympiakos: 2Milan: 1 - Real Betis: 2G GrubuRangers: 0 - Spartak Moskova: 0Villarreal: 5 - Rapid Wien: 0H GrubuE

  • 26.10.2018 00:00 Avrupa Ligi'nde 3'üncü Hafta Tamamlandı

    UEFA Avrupa Ligi'nde günün sonuçları şu şöyle: -A GRUBU-AEK Larnaca - Ludogorets Razgrad: 1-1Zürich - Bayer Leverkusen: 3-2-B GRUBU-RB Leipzig - Celtic: 2-0Salzburg - Rosenborg: 3-0-C GRUBU-FC Copenhagen - Slavia Prag: 0-1Zenit - Bordeaux: 2-1-D GRUBU-Anderlecht - Fenerbahçe: 2-2Spartak Trnava - Dinamo Zagreb: 1-2-E GRUBU-Qarabağ - Vorskla Poltava: 0-1Sporting Lisbon - Arsenal: 0-1   -F GRUBU-Dudelange - Olympiakos: 0-2Milan - Real Betis: 1-2-G GRUBU-Rangers - Spartak Moscow: 0-0Villarreal - Rapid Wien: 5-0-H GRUBU-Eintracht Frankfurt - Apollon Limassol: 2-0Marsilya - Lazio: 1-3-I GRUBU-Beşiktaş - Genk: 2-4Sarpsborg 08 - Malmö: 1-1-J GRUBU-Sevilla - Akhisarspor: 6-0Standard Liege - Krasnodar: 2-1-K GRUBU-Jablonec - FC Astana: 1-1Rennes - Dynamo Kiev: 1-2-L GRUBU-Chelsea - BATE Borisov: 3-1PAOK - Mol Vidi: 0-2

  • 25.10.2018 22:03 Futbol: UEFA Avrupa Ligi

    Alınan sonuçlar şöyle: A GrubuAEK Larnaka (Kıbrıs Rum Kesimi) - Ludogorets (Bulgaristan): 1-1Zürih (İsviçre) - Bayer Leverkusen (Almanya): 3-2B GrubuLeipzig (Almanya) - Celtic (İskoçya): 2-0Salzburg (Avusturya) - Rosenborg (Norveç): 3-0C GrubuKopenhag (Danimarka) - Slavia Prag (Çekya): 0-1Zenit (Rusya) - Bordeaux (Fransa): 2-1D GrubuAnderlecht (Belçika) - Fenerbahçe: 2-2Spartak Trnava (Slovakya) - Dinamo Zagreb (Hırvatistan): 1-2E GrubuKarabağ (Azerbaycan) - Vorskla Poltava (Ukrayna): 0-1Sporting Lizbon (Portekiz) - Arsenal (İngiltere): 0-1F GrubuDudelange (Lüksemburg) - Olympiakos (Yunanistan): 0-2Milan (İtalya) - Real Betis (İspanya): 1-2

  • 24.10.2018 09:56 UEFA Avrupa Ligi'nde Üçüncü Hafta Heyecanı

    55 AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi) - Ludogorets (Bulgaristan)19

  • 15.10.2018 15:30 Uefa, Mesut Özil'in Doğum Gününü Video ile Kutladı Uefa, Mesut Özil'in Doğum Gününü Video ile Kutladı

    UEFA'nın Twitter'daki "EuropaLeague" adresinden paylaşılan mesajda,  Mesut Özil'in 2016-2017 sezonu UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Ludogorets'e, kaleci ve  savunma oyuncularını çalımlayarak attığı galibiyet golünün videosuna yer  verilerek, "Kaç oyuncu bunu yapabilecek yetenekte?" ifadesi kullanıldı

  • 15.10.2018 12:21 Uefa, Mesut Özil'in Doğum Gününü Kutladı

    UEFA'nın Twitter'daki "EuropaLeague" adresinden paylaşılan mesajda, Mesut Özil'in 2016-2017 sezonu UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Ludogorets'e, kaleci ve savunma oyuncularını çalımlayarak attığı galibiyet golünün videosuna yer verilerek, "Kaç oyuncu bunu yapabilecek yetenekte?" ifadesi kullanıldı

  • 05.10.2018 08:46 Avrupa Ligi'nde Bir Sevinç, İki Hüzün Avrupa Ligi'nde Bir Sevinç, İki Hüzün

    haftasında alınan sonuçlar şöyle: A Grubu Bayer Leverkusen: 4 - AEK Larnaka: 2 Zürih: 1 - Ludogorets: 1-0B Grubu Rosenborg: 1 - Leipzig: 3 Salzburg: 3 - Celtic: 1C Grubu Zenit: 1 - Slavia Prag: 0 Bordeaux: 1 - Kopenhag: 2D Grubu Fenerbahçe: 2 - Spartak Trnava: 0 Anderlecht: 0 - Dinamo Zagreb: 2E Grubu Karabağ: 0 - Arsenal: 3 Vorskla Poltava: 1 - Sporting Lizbon: 2F Grubu Milan: 3 - Olympiakos: 1 Real Betis: 3 - Dudelange: 0G Grubu Rangers: 3 - Rapid Wien: 1 Spartak Moskova: 3 - Villarreal: 3H Grubu E

  • 05.10.2018 02:45 Dinamo Zagreb'ten Anderlecht'e 2 Gol! Dinamo Zagreb'ten Anderlecht'e 2 Gol!

    Alınan sonuçlar şöyle: A Grubu: Zürih (İsviçre) - Ludogorets (Bulgaristan): 1-0Bayer Leverkusen (Almanya) - AEK Larnaka (Kıbrıs Rum Kesimi): 4-2B Grubu: Salzburg (Avusturya) - Celtic (İskoçya): 3-1Rosenborg (Norveç) - Leipzig (Almanya): 1-3C Grubu: Zenit (Rusya) - Slavia Prag (Çekya): 1-0Bordeaux (Fransa) - Kopenhag (Danimarka): 1-2D Grubu: Anderlecht (Belçika) - Dinamo Zagreb (Hırvatistan): 0-2Fenerbahçe - Spartak Trnava (Slovakya): 2-0E Grubu: Karabağ (Azerbaycan) - Arsenal (İngiltere): 0-3Vorskla Poltava (Ukrayna) - Sporting Lizbon (Portekiz): 1-2F Grubu: Milan (İtalya) - Olympiakos (Yunanistan): 3-1Real Betis (İspanya) - Dudelange (Lüksemburg): 3-0

  • 05.10.2018 01:08 UEFA Avrupa Ligi'nde Bir Sevinç, İki Hüzün

    haftasında alınan sonuçlar şöyle: A GrubuBayer Leverkusen: 4 - AEK Larnaka: 2Zürih: 1 - Ludogorets: 1-0B GrubuRosenborg: 1 - Leipzig: 3Salzburg: 3 - Celtic: 1C GrubuZenit: 1 - Slavia Prag: 0Bordeaux: 1 - Kopenhag: 2D GrubuFenerbahçe: 2 - Spartak Trnava: 0Anderlecht: 0 - Dinamo Zagreb: 2E GrubuKarabağ: 0 - Arsenal: 3Vorskla Poltava: 1 - Sporting Lizbon: 2F GrubuMilan: 3 - Olympiakos: 1Real Betis: 3 - Dudelange: 0G GrubuRangers: 3 - Rapid Wien: 1Spartak Moskova: 3 - Villarreal: 3H GrubuE

  • 04.10.2018 22:25 Futbol: UEFA Avrupa Ligi

    Alınan sonuçlar şöyle: A Grubu: Zürih (İsviçre) - Ludogorets (Bulgaristan): 1-0Bayer Leverkusen (Almanya) - AEK Larnaka (Kıbrıs Rum Kesimi): 4-2B Grubu: Salzburg (Avusturya) - Celtic (İskoçya): 3-1Rosenborg (Norveç) - Leipzig (Almanya): 1-3C Grubu: Zenit (Rusya) - Slavia Prag (Çekya): 1-0Bordeaux (Fransa) - Kopenhag (Danimarka): 1-2D Grubu: Anderlecht (Belçika) - Dinamo Zagreb (Hırvatistan): 0-2Fenerbahçe - Spartak Trnava (Slovakya): 2-0E Grubu: Karabağ (Azerbaycan) - Arsenal (İngiltere): 0-3Vorskla Poltava (Ukrayna) - Sporting Lizbon (Portekiz): 1-2F Grubu: Milan (İtalya) - Olympiakos (Yunanistan): 3-1Real Betis (İspanya) - Dudelange (Lüksemburg): 3-0

  • 04.10.2018 09:40 4 Ekim Perşembe Dha Spor Gündemi

    55 Zürih (İsviçre) - Ludogorets (Bulgaristan)19

  • 03.10.2018 10:21 UEFA Avrupa Ligi'nde İkinci Hafta Heyecanı Başlıyor

    55 Zürih (İsviçre) - Ludogorets (Bulgaristan)19

  • 21.09.2018 09:16 UEFA Avrupa Ligi'nde İlk Hafta Sonuçları UEFA Avrupa Ligi'nde İlk Hafta Sonuçları

    UEFA Avrupa Ligi'nde bu akşam oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle: A Grubu: AEK Larnaca: 0 - Zürih: 1 Ludogorets: 2 - Bayer Leverkusen: 3B Grubu: Celtic: 1 - Rosenborg: 0 Leipzig: 2 - Salzburg: 3C Grubu: Slavia Prag: 1 - Bordeaux: 0 Kopenhag: 1 - Zenit: 1D Grubu: Dinamo Zagreb: 4 - Fenerbahçe: 1 Spartak Trnava: 1 - Anderlecht: 0E Grubu: Arsenal: 4 - Vorskla Poltava: 2 Sporting Lizbon: 2 - Karabağ: 0F Grubu: Olympiakos: 0 - Real Betis: 0 Dudelange: 0 - Milan: 1G Grubu: Rapid Wien: 2 - Spartak Moskova: 0 Villarreal: 2 - Glasgow Rangers: 2H Grubu: Lazio: 2 - Apollon: 1 O

  • 21.09.2018 02:40 Spartak Trnava - Anderlecht: 1-0 Spartak Trnava - Anderlecht: 1-0

    00'de başlayan maçlarda alınan sonuçlar şöyle: A Grubu: Ludogorets (Bulgaristan)-Bayer Leverkusen (Almanya): 2-3AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi)-Zürih (İsviçre): 0-1B Grubu: Celtic (İskoçya)-Rosenborg (Norveç): 1-0Leipzig (Almanya)-Salzburg (Avusturya): 2-3C Grubu: Slavia Prag (Çekya)-Bordeaux (Fransa): 1-0Kopenhag (Danimarka)-Zenit (Rusya): 1-1D Grubu: Dinamo Zagreb (Hırvatistan)-Fenerbahçe: 4-1Spartak Trnava (Slovakya)-Anderlecht (Belçika): 1-0E Grubu: Arsenal (İngiltere)-Vorskla Poltava (Ukrayna): 4-2Sporting Lizbon (Portekiz)-Karabağ (Azerbaycan): 2-0F Grubu: Olympiakos (Yunanistan)-Real Betis (İspanya): 0-0Dudelange (Lüksemburg)-Milan (İtalya): 0-1

  • 21.09.2018 01:16 UEFA Avrupa Ligi'nde İlk Hafta Sonuçları

    UEFA Avrupa Ligi'nde bu akşam oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle: A Grubu: AEK Larnaca: 0 - Zürih: 1Ludogorets: 2 - Bayer Leverkusen: 3B Grubu: Celtic: 1 - Rosenborg: 0Leipzig: 2 - Salzburg: 3C Grubu: Slavia Prag: 1 - Bordeaux: 0Kopenhag: 1 - Zenit: 1D Grubu: Dinamo Zagreb: 4 - Fenerbahçe: 1Spartak Trnava: 1 - Anderlecht: 0E Grubu: Arsenal: 4 - Vorskla Poltava: 2Sporting Lizbon: 2 - Karabağ: 0F Grubu: Olympiakos: 0 - Real Betis: 0Dudelange: 0 - Milan: 1G Grubu: Rapid Wien: 2 - Spartak Moskova: 0Villarreal: 2 - Glasgow Rangers: 2H Grubu: Lazio: 2 - Apollon: 1O

  • 21.09.2018 00:17 Futbol: UEFA Avrupa Ligi

    00'de başlayan maçlarda alınan sonuçlar şöyle: A Grubu: Ludogorets (Bulgaristan)-Bayer Leverkusen (Almanya): 2-3AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi)-Zürih (İsviçre): 0-1B Grubu: Celtic (İskoçya)-Rosenborg (Norveç): 1-0Leipzig (Almanya)-Salzburg (Avusturya): 2-3C Grubu: Slavia Prag (Çekya)-Bordeaux (Fransa): 1-0Kopenhag (Danimarka)-Zenit (Rusya): 1-1D Grubu: Dinamo Zagreb (Hırvatistan)-Fenerbahçe: 4-1Spartak Trnava (Slovakya)-Anderlecht (Belçika): 1-0E Grubu: Arsenal (İngiltere)-Vorskla Poltava (Ukrayna): 4-2Sporting Lizbon (Portekiz)-Karabağ (Azerbaycan): 2-0F Grubu: Olympiakos (Yunanistan)-Real Betis (İspanya): 0-0Dudelange (Lüksemburg)-Milan (İtalya): 0-1

  • 19.09.2018 13:45 UEFA Avrupa Ligi'nde Perde Açılıyor UEFA Avrupa Ligi'nde Perde Açılıyor

    00 Ludogorets (Bulgaristan) - Bayer Leverkusen (Almanya)22

  • 19.09.2018 10:38 UEFA Avrupa Ligi'nde Perde Açılıyor

    00 Ludogorets (Bulgaristan) - Bayer Leverkusen (Almanya)22

  • 10.09.2018 05:35 Mucizevi Direniş! Mucizevi Direniş!

    Arsenal forması giyerken Ekim 2016'da Ludogorets ile oynanan Şampiyonlar Ligi maçında sağ ayak bileğinden sakatlanan ve hayatı neredeyse kabusa dönen Cazorla, Villarreal formasıyla adeta bir peri masalına imza attı

  • 03.09.2018 05:35 Büyük Maçların Golcüsü Büyük Maçların Golcüsü

    Trabzonspor’un yeni transferi Nwakaeme, uzun yıllar forma giydiği İsrail Ligi’nde kritik maçlarda, büyük takımları devirdi. Avrupa kulvarında da coşan Nijeryalı oyuncu, Inter, Beşiktaş, Honved, Ludogorets, Maribor, Viktoria Plzen’i avlayan isim oldu.

  • 02.09.2018 00:09 UEFA Avrupa Ligi'nde Rakipler Belli Oldu UEFA Avrupa Ligi'nde Rakipler Belli Oldu

    UEFA Avrupa Ligi'ndeki tüm gruplar şöyle: A Grubu: Bayer Leverkusen (Almanya), Ludogorets (Bulgaristan), Zürih (İsviçre), AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi)B Grubu: Salzburg (Avusturya), Celtic (İskoçya), Leipzig (Almanya), Rosenborg (Norveç)C Grubu: Zenit (Rusya), Kopenhag (Danimarka), Bordeaux (Fransa), Slavia Prag (Çekya)D Grubu: Anderlecht (Belçika), Fenerbahçe, Dinamo Zagreb (Hırvatistan), Spartak Trnava (Slovakya)E Grubu: Arsenal (İngiltere), Sporting Lizbon (Portekiz), Karabağ (Azerbaycan), Vorskla Poltava (Ukrayna)F Grubu: Olympiakos (Yunanistan), Milan (İtalya), Real Betis (İspanya), Dudelange (Lüksemburg)G Grubu: Villarreal (İspanya), Rapid Wien (Avusturya), Spartak Moskova (Rusya), Glasgow Rangers (İskoçya)H Grubu: Lazio (İtalya), Olympique Marsilya (Fransa), Eintracht Frankfurt (Almanya), Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi)I Grubu: Beşiktaş, Genk (Belçika), Malmö (İsveç), Sarpsborg (Norveç)J Grubu: Sevilla (İspanya), Krasnodar (Rusya), Standard Liege (Belçika), AkhisarsporK Grubu: Dinamo Kiev (Ukrayna), Astana (Kazakistan), Rennes (Fransa), Jablonec (Çekya)L Grubu: Chelsea (İngiltere), PAOK (Yunanistan), BATE Borisov (Belarus), Vidi (Macaristan)Grup maçları statüsüUEFA Avrupa Ligi'nin 12 grubunda, deplasmalı lig usulüne göre oynanacak maçların ardından ilk iki sırayı alan takımlar, adlarını son 32 turuna yazdıracak

  • 31.08.2018 15:02 Fenerbahçe, Beşiktaş ve Akhisarspor'un Rakipleri Belli Oldu

    Kura çekiminin ardından oluşan gruplar şöyle: A GrubuLeverkusenLudogoretsZürichAEK LarnacaB GrubuSalzburgCelticLeipzigRosenborgC GrubuZenitKopenhagBordeauxSlavia PragD GrubuAnderlechtFENERBAHÇEDinamo ZagrebSpartak TrnavaE GrubuArsenalSporting LizbonKarabağVorsklaF GrubuOlympiakosMilanReal BetisDudelangeG GrubuVillarrealRapid WienS

  • 31.08.2018 14:52 UEFA Avrupa Ligi'nde Gruplar Belli Oldu

    UEFA Avrupa Ligi'nde gruplar şöyle oluştu: A Grubu: Leverkusen, Ludogorets, Zürih, AEK LarnacaB Grubu: Salzburg, Celtic, Leipzig, RosenborgC Grubu: Zenit, Kobenhavn, Bordeaux, Slavia PragD Grubu: Anderlecht, Fenerbahçe, Dinamo Zagreb, Spartak TrnavaE Grubu: Arsenal, Sporting Lizbon, Karabağ, VorsklaF Grubu: Olimpiyakos, Milan, Real Betis, DudelangeG Grubu: Villareal, Rapid Wien, Spartak Moskova, RangersH Grubu: Lazio, Marsilya, Frankfurt, ApollonI Grubu: Beşiktaş, Genk, Malmö, SarpsborgJ Grubu: Sevilla, Krasnodar, Standard Liege, AkhisarsporK Grubu: Dinamo Kiev, Astana, Rennes, JablonecL Grubu: Chelsea, PAOK, BATE, Vidi

  • 31.08.2018 01:02 UEFA Avrupa Ligi'nde Gruplara Kalan Takımlar Belli Oldu

    Partizan ile 1-1 berabere sonuçlanan ilk maçın rövanşını 3-0 kazanarak gruplara kalan Beşiktaş'ın yanı sıra Astana, Rangers, AEK Larnaca, Kopenhag, Leipzig, Limassol, Dudelange, Ludogorets, Sarpsborg, Zenit, Karabağ, Malmö, Rosenborg, Genk, Rapid Wien, Trnava, Bordeaux, Olympiakos, Celtic ve Sevilla takımları gruplara katılmaya hak kazandı

  • 30.08.2018 23:26 Futbol: UEFA Avrupa Ligi

    Partizan ile 1-1 berabere biten ilk maçın rövanşını 3-0 kazanan Beşiktaş'ın yanı sıra Astana, Rangers, AEK Larnaca, Kopenhag, Leipzig, Apollon, Dudelange, Ludogorets, Sarpsborg, Zenit, Karabağ ve Malmö takımları gruplara katılmaya hak kazandı

  • 29.08.2018 19:25 UEFA'dan Murat Ilgaz ve Dilan Deniz Gökçek İşcan'a Görev UEFA'dan Murat Ilgaz ve Dilan Deniz Gökçek İşcan'a Görev

    UEFA gözlemcisi Murat Ilgaz, Bulgaristan'ın Ludogorets ile Gürcistan'ın Torpedo Kutaisi takımları arasında yarın oynanacak UEFA Avrupa Ligi play-off rövanş maçında görevlendirildi.

  • 24.08.2018 03:25 UEFA Avrupa Ligi'nde Gecenin Sonuçları! UEFA Avrupa Ligi'nde Gecenin Sonuçları!

    Türk hakem Hüseyin Göçek'in yönettiği müsabakada ise Bulgar ekibi  Ludogorets, Gürcistan'ın Torpedo Kutaisi takımını deplasmanda 1-0 yendi

  • 24.08.2018 00:03 Avrupa Ligi Play-off Turunda İlk Maçlar Oynandı

    Öte yandan FIFA kokartlı Türk hakem Hüseyin Göçek'in yönettiği ve yardımcılıklarını Mustafa Emre Eyisoy ve Kemal Yılmaz'ın üstlendiği maçta Bulgaristan'ın Ludogorets Razgrad takımı, deplasmanda Torpedo Kutasi'yi 1-0 yendi

  • 23.08.2018 23:49 Futbol: UEFA Avrupa Ligi

    Türk hakem Hüseyin Göçek'in yönettiği müsabakada ise Bulgar ekibi Ludogorets, Gürcistan'ın Torpedo Kutaisi takımını deplasmanda 1-0 yendi

  • 23.08.2018 09:33 23 Ağustos Perşembe Dha Spor Gündemi

    00 Torpedo Kutaisi - Ludogorets Razgrad (Hüseyin Göçek)

  • 22.08.2018 15:05 UEFA'dan Hüseyin Göçek'e Görev UEFA'dan Hüseyin Göçek'e Görev

    FIFA kokartlı Türk hakem Hüseyin Göçek, UEFA Avrupa Ligi play-off turunda Gürcistan'ın Torpedo Kutaisi ile Bulgaristan'ın Ludogorets takımları arasında yarın oynanacak karşılaşmayı yönetecek.

  • 22.08.2018 13:07 UEFA'dan Göçek'e Görev

    FIFA kokartlı hakem Hüseyin Göçek, Gürcistan’ın Torpedo Kutaisi ile Bulgaristan’ın Ludogorets takımları arasında oynanacak UEFA Avrupa Ligi Play-Off maçını yönetecek.

  • 22.08.2018 12:59 FIFA Kokartlı Hakemimiz Hüseyin Göçek, UEFA Avrupa Liginde Düdük Çalacak FIFA Kokartlı Hakemimiz Hüseyin Göçek, UEFA Avrupa Liginde Düdük Çalacak

    FIFA kokartlı hakemimiz Hüseyin Göçek, UEFA Avrupa Ligi play-off turunda Gürcistan'ın Torpedo Kutaisi ile Bulgaristan'ın Ludogorets takımları arasında oynanacak karşılaşmayı yönetecek.

  • 22.08.2018 11:56 UEFA'dan Hüseyin Göçek'e Görev

    FIFA kokartlı Türk hakem Hüseyin Göçek, UEFA Avrupa Ligi play-off turunda Gürcistan'ın Torpedo Kutaisi ile Bulgaristan'ın Ludogorets takımları arasında yarın oynanacak karşılaşmayı yönetecek.

  • 17.08.2018 09:38 UEFA Avrupa Liginde Play-Off Turu Eşleşmeleri Belli Oldu UEFA Avrupa Liginde Play-Off Turu Eşleşmeleri Belli Oldu

    Beşiktaş'ın Sırbistan temsilcisi Partizan ile karşılaşacağı, maçların ise 23 ve 30 Ağustos'ta oynanacağı play-off turunda eşleşmeler şu şekilde:Olimpija Ljubljana (Slovenya) - Spartak Trnava (Slovakya)APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) - Astana (Kazakistan)Rosenborg (Norveç) - Shkendija (Makedonya)Dudelange (Lüksemburg) - Cluj (Romanya)Suduva (Litvanya) - Celtic (İskoçya)Sheriff (Moldova) - Karabağ (Azerbaycan)Vidi (Macaristan) - Midtjylland (Danimarka)Torpedo Kutaisi (Gürcistan) - Ludogorets (Bulgaristan)Sigma (Çekya) - Sevilla (İspanya)Sarpsborg (Norveç) - Maccabi Tel Aviv (İsrail)Gent (Belçika) - Bordeaux (Fransa)Partizan (Sırbistan) - BeşiktaşRapid Wien (Avusturya) - FCSB (Romanya)Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi) - Basel (İsviçre)Rangers (İskoçya) - Ufa (Rusya)Atalanta (İtalya) - Kopenhag (Danimarka)Zenit (Rusya) - Molde (Norveç)Trencin (Slovakya) - AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi)Genk (Belçika) - Brondby (Danimarka)Olympiakos (Yunanistan) - Burnley (İngiltere)Zorya (Ukrayna) - Leipzig (Almanya)

  • 17.08.2018 02:35 UEFA Avrupa Ligi'nde Gecenin Sonuçları! UEFA Avrupa Ligi'nde Gecenin Sonuçları!

    ön eleme turu rövanşlarında biten  36 karşılaşma sonucu Sigma, Ufa, AEK Larnaca, Olimpija Ljubljana, Leipzig, Kopenhag, Midtjylland, Sevilla, Torpedo Kutaisi, Molde, Cluj, Suduva, APOEL, FCSB,  Trencin, Gent, Partizan, Rapid Wien, Bordeaux, Rosenborg, Sarpsborg, Sheriff,  Burnley, Zorya,Olympiakos, Zenit, Maccabi Tel Aviv, Beşiktaş, Apollon, Atalanta, Brondby, Dudelange, Ludogorets, Basel, Rangers ve Genk adlarını play-off turuna yazdırdı

  • 17.08.2018 01:01 Futbol: UEFA Avrupa Ligi

    Beşiktaş'ın Sırbistan temsilcisi Partizan ile karşılaşacağı, maçların ise 23 ve 30 Ağustos'ta oynanacağı play-off turunda eşleşmeler şu şekilde: Olimpija Ljubljana (Slovenya) - Spartak Trnava (Slovakya)APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) - Astana (Kazakistan)Rosenborg (Norveç) - Shkendija (Makedonya)Dudelange (Lüksemburg) - Cluj (Romanya)Suduva (Litvanya) - Celtic (İskoçya)Sheriff (Moldova) - Karabağ (Azerbaycan)Vidi (Macaristan) - Midtjylland (Danimarka)Torpedo Kutaisi (Gürcistan) - Ludogorets (Bulgaristan)Sigma (Çekya) - Sevilla (İspanya)Sarpsborg (Norveç) - Maccabi Tel Aviv (İsrail)Gent (Belçika) - Bordeaux (Fransa)Partizan (Sırbistan) - BeşiktaşRapid Wien (Avusturya) - FCSB (Romanya)Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi) - Basel (İsviçre)Rangers (İskoçya) - Ufa (Rusya)Atalanta (İtalya) - Kopenhag (Danimarka)Zenit (Rusya) - Molde (Norveç)Trencin (Slovakya) - AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi)Genk (Belçika) - Brondby (Danimarka)Olympiakos (Yunanistan) - Burnley (İngiltere)Zorya (Ukrayna) - Leipzig (Almanya)

  • 16.08.2018 23:21 Futbol: UEFA Avrupa Ligi

    ön eleme turu rövanşlarında yapılan 11 maçın ardından Zenit, Maccabi Tel Aviv, Beşiktaş, Apollon, Atalanta, Brondby, Dudelange, Ludogorets, Basel, Rangers ve Genk play-off turuna kaldı

  • 15.08.2018 14:15 Başakşehir, Avrupa Kupalarındaki 18. Maçında Başakşehir, Avrupa Kupalarındaki 18. Maçında

    Medipol Başakşehir, Avrupa kupalarında deplasmandaki ilk ve tek galibiyetini, geçtiğimiz sezon UEFA Avrupa Ligi grup maçında Bulgaristan temsilcisi Ludogorets karşısında 2-1'lik skorla elde etti

  • 15.08.2018 11:46 Başakşehir Tur Peşinde Başakşehir Tur Peşinde

    C Grubu'nda Braga, Ludogorets ve Hoffenheim ile mücadele eden İstanbul ekibi, 2 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 yenilgi sonrası topladığı 8 puanla 3

  • 15.08.2018 11:42 Medipol Başakşehir Tur Peşinde Medipol Başakşehir Tur Peşinde

    C Grubu'nda Braga, Ludogorets ve Hoffenheim ile mücadele eden İstanbul ekibi, 2 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 yenilgi sonrası topladığı 8 puanla 3

  • 13.08.2018 15:30 Altay Eskilerle Güldü Altay Eskilerle Güldü

    Bulgaristan Ligi'nin son şampiyonu olan Ludogorets'in Atakan'la ilgilendiği öğrenildi

  • 13.08.2018 11:44 Altay Eskilerle Güldü

    Bulgaristan Ligi'nin son şampiyonu olan Ludogorets'in Atakan'la ilgilendiği öğrenildi

  • 10.08.2018 04:25 Feyenoord'a Deplasmanda Şok Skor! Feyenoord'a Deplasmanda Şok Skor!

    Alınan sonuçlar şöyle: Ufa (Rusya)-Progres Niederkorn (Lüksemburg): 2-1Spartaks Jurmala (Letonya)-Suduva (Litvanya): 0-1Alashkert (Ermenistan)-Cluj (Romanya): 0-2Hapoel Haifa (İsrail)-Atalanta (İtalya): 1-4Leipzig (Almanya)-Universitatea Craiova (Romanya): 3-1Torpedo Kutaisi (Gürcistan)-Kukesi (Arnavutluk): 5-2Hapoel Beer Sheva (İsrail)-APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi): 2-2Sheriff (Moldova)-Valur (İzlanda): 1-0Ludogorets (Bulgaristan)-Zrinjski (Bosna Hersek): 1-0Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi)-Dinamo Brest (Belarus): 4-0Trencin (Slovakya)-Feyenoord (Hollanda): 4-0Mariupol (Ukrayna)-Bordeaux (Fransa): 1-3Sigma (Çekya)-Kairat (Kazakistan): 2-0Sturm Graz (Avusturya)-AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi): 0-2Dinamo Minsk (Belarus)-Zenit (Rusya): 4-0Jagiellonia (Polonya)-Gent (Belçika): 0-1CSKA Sofya (Bulgaristan)-Kopenhag (Danimarka): 1-2Nordsjaelland (Danimarka)-Partizan (Sırbistan): 1-2Olimpija Ljubljana (Slovenya)-Helsinki (Finlandiya): 3-0Beşiktaş-LASK Linz (Avusturya): 1-0Olympiakos (Yunanistan)-Luzern (İsviçre): 4-0Vitesse (Hollanda)-Basel (İsviçre): 0-1Genk (Belçika)-Lech Poznan (Polonya): 2-0Medipol Başakşehir-Burnley (İngiltere): 0-0Zorya (Ukrayna)-Braga (Portekiz): 1-1The New Saints (Galler)-Midtjylland (Danimarka): 0-2Cork City (İrlanda)-Rosenborg (Norveç): 0-2Spartak Subotica (Sırbistan)-Brondby (Danimarka): 0-2Glasgow Rangers (İskoçya)-Maribor (Slovenya): 3-1Hajduk Split (Hırvatistan)-FCSB (Romanya): 0-0Hibernian (İskoçya)-Molde (Norveç): 0-0Sarpsborg (Norveç)-Rijeka (Hırvatistan): 1-1Legia Varşova (Polonya)-Dudelange (Lüksemburg): 1-2Slovan Bratislava (Slovakya)-Rapid Wien (Avusturya): 2-1Sevilla (İspanya)-Zalgiris (Litvanya): 1-0 ] ] ]

  • 10.08.2018 00:56 Futbol: UEFA Avrupa Ligi

    Alınan sonuçlar şöyle: Ufa (Rusya)-Progres Niederkorn (Lüksemburg): 2-1Spartaks Jurmala (Letonya)-Suduva (Litvanya): 0-1Alashkert (Ermenistan)-Cluj (Romanya): 0-2Hapoel Haifa (İsrail)-Atalanta (İtalya): 1-4Leipzig (Almanya)-Universitatea Craiova (Romanya): 3-1Torpedo Kutaisi (Gürcistan)-Kukesi (Arnavutluk): 5-2Hapoel Beer Sheva (İsrail)-APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi): 2-2Sheriff (Moldova)-Valur (İzlanda): 1-0Ludogorets (Bulgaristan)-Zrinjski (Bosna Hersek): 1-0Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi)-Dinamo Brest (Belarus): 4-0Trencin (Slovakya)-Feyenoord (Hollanda): 4-0Mariupol (Ukrayna)-Bordeaux (Fransa): 1-3Sigma (Çekya)-Kairat (Kazakistan): 2-0Sturm Graz (Avusturya)-AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi): 0-2Dinamo Minsk (Belarus)-Zenit (Rusya): 4-0Jagiellonia (Polonya)-Gent (Belçika): 0-1CSKA Sofya (Bulgaristan)-Kopenhag (Danimarka): 1-2Nordsjaelland (Danimarka)-Partizan (Sırbistan): 1-2Olimpija Ljubljana (Slovenya)-Helsinki (Finlandiya): 3-0Beşiktaş-LASK Linz (Avusturya): 1-0Olympiakos (Yunanistan)-Luzern (İsviçre): 4-0Vitesse (Hollanda)-Basel (İsviçre): 0-1Genk (Belçika)-Lech Poznan (Polonya): 2-0Medipol Başakşehir-Burnley (İngiltere): 0-0Zorya (Ukrayna)-Braga (Portekiz): 1-1The New Saints (Galler)-Midtjylland (Danimarka): 0-2Cork City (İrlanda)-Rosenborg (Norveç): 0-2Spartak Subotica (Sırbistan)-Brondby (Danimarka): 0-2Glasgow Rangers (İskoçya)-Maribor (Slovenya): 3-1Hajduk Split (Hırvatistan)-FCSB (Romanya): 0-0Hibernian (İskoçya)-Molde (Norveç): 0-0Sarpsborg (Norveç)-Rijeka (Hırvatistan): 1-1Legia Varşova (Polonya)-Dudelange (Lüksemburg): 1-2Slovan Bratislava (Slovakya)-Rapid Wien (Avusturya): 2-1Sevilla (İspanya)-Zalgiris (Litvanya): 1-0

  • 08.08.2018 14:35 Medipol Başakşehir, Avrupa Kupalarındaki 17. Maçında Medipol Başakşehir, Avrupa Kupalarındaki 17. Maçında

    İstanbul ekibi, gruptaki ilk maçında, sahasında Bulgaristan temsilcisi Ludogorets ile 0-0 berabere kaldı

  • 06.08.2018 17:55 İşte Beşiktaş ve Başakşehir'in Play-off'taki Muhtemel Rakipleri! İşte Beşiktaş ve Başakşehir'in Play-off'taki Muhtemel Rakipleri!

    Eşleşmeler şöyle: Şampiyonlar rotası: Olimpija Ljubljana (Slovenya)-Helsinki (Finlandiya) / Kızılyıldız  (Sırbistan)-Spartak Trnava (Slovakya)Hapoel Beer Sheva (İsrail)-APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) / Astana  (Kazakistan)-Dinamo Zagreb (Hırvatistan)Cork City (İrlanda)-Rosenborg (Norveç) / Salzburg  (Avusturya)-Shkendija (Makedonya)Legia Varşova (Polonya)-Dudelange (Lüksemburg) / Alashkert  (Ermenistan)-Cluj (Romanya)Spartaks Jurmala (Letonya)-Suduva (Litvanya) / Celtic (İskoçya)-AEK  (Yunanistan)Sheriff (Moldova)-Valur (İzlanda) / Karabağ (Azerbaycan)-BATE  (Belarus)Malmö (İsveç)-MOL Vidi (Macaristan) / The New Saints  (Galler)-Midtjylland (Danimarka)Torpedo Kutaisi (Gürcistan)-Kukesi (Arnavutluk) / Ludogorets  (Bulgaristan)-Zrinjski (Bosna Hersek)Ana rota: Sigma (Çekya)-Kairat (Kazakistan) / Sevilla (İspanya)-Zalgiris  (Litvanya)Sarpsborg (Norveç)-Rijeka (Hırvatistan) / Pyunik (Ermenistan)-Maccabi  Tel Aviv (İsrail)Jagiellonia (Polonya)-Gent (Belçika) / Mariupol (Ukrayna)-Bordeaux  (Fransa)Nordsjaelland (Danimarka)-Partizan (Sırbistan) / Beşiktaş-LASK Linz  (Avusturya)Slovan Bratislava (Slovakya)-Rapid Wien (Avusturya) / Hajduk Split  (Hırvatistan)-FCSB (Romanya)Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi)-Dinamo Brest (Belarus) / Vitesse  (Hollanda)-Basel (İsviçre)Glasgow Rangers (İskoçya)-Maribor (Slovenya) / Ufa (Rusya)-Progres  Niederkorn (Lüksemburg)Hapoel Haifa (İsrail)-Atalanta (İtalya) / CSKA Sofya  (Bulgaristan)-Kopenhag (Danimarka)Dinamo Minsk (Belarus)-Zenit (Rusya) / Hibernian (İskoçya)-Molde  (Norveç)Trencin (Slovakya)-Feyenoord (Hollanda) / Sturm Graz (Avusturya)-AEK  Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi)Genk (Belçika)-Lech Poznan (Polonya) / Spartak Subotica  (Sırbistan)-Brondby (Danimarka)Olympiakos (Yunanistan)-Luzern (İsviçre) / Medipol Başakşehir-Burnley  (İngiltere)Zorya (Ukrayna)-Braga (Portekiz) / Leipzig (Almanya)-Universitatea  Craiova (Romanya) ]