Aleyna Kalaycıoğlu, Survivor'da samimi olduğu Yunus Emre adını duyunca röportajı yarıda kesti - Son Dakika
Magazin

Aleyna Kalaycıoğlu, Survivor'da samimi olduğu Yunus Emre adını duyunca röportajı yarıda kesti

Survivor All Star'daki performansı ve Yunus Emre ile yakınlığından dolayı sık sık adından söz ettiren Aleyna Kalaycıoğlu, röportaj yaptığı esnada Yunus Emre'nin adını duyunca sinirlenerek uzaklaştı.

15.06.2024 09:04

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star'da mücadele ederken takım arkadaşı Yunus Emre ile yakınlığından dolayı annesi tarafından uyarılan Aleyna Kalaycıoğlu, son hamlesiyle dikkat çekti. Survivor finalinde konuşan Kalaycıoğlu, Yunus Emre'nin adını duyunca sinirlendi.

BİR ANDA SİNİRLENDİ

Önceki gün İstanbul'da yapılan büyük Survivor finaline giden Aleyna Kalaycıoğlu, ayaküstü basın mensuplarıyla sohbet etti. Survivor'da yaşanan zorluklardan bahseden Kalaycıoğlu, Magazin Burada muhabirinin "Samimi bir şey soracağım. Şuraya bir gönül sızısı da koydu mu? Yunus Emre falan" demesine sinirlenerek röportajı yarıda keserek gitti.

YARIŞMADAKİ SAMİMİ HALLERİ GÜNLERCE KONUŞULMUŞTU

Aleyna Kalaycıoğlu ile Yunus Emre yarışma boyunca samimi görüntüleriyle sık sık gündeme gelmişti. İkili gelen yorumların ardından önce Yunus Emre'nin eşi sonra da Kalaycıoğlu'nun annesi tarafından uyarılmıştı. Yunus Emre ve Aleyna yarışmanın ilerleyen bölümlerinde yaşadığı tartışmalardan dolayı arkadaşlığını bitirmişti.

Aleyna Kalaycıoğlu, Survivor'da samimi olduğu Yunus Emre adını duyunca röportajı yarıda kesti
Aleyna Kalaycıoğlu, Survivor\'da samimi olduğu Yunus Emre adını duyunca röportajı yarıda kesti

Son Dakika Magazin Aleyna Kalaycıoğlu, Survivor'da samimi olduğu Yunus Emre adını duyunca röportajı yarıda kesti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (4)

  • Taner Ozkaya: Kawasaki.. 5 3 Yanıtla
  • Yunuss Bayern: Enfes haberlerrrr millet de aç 1 0 Yanıtla
  • Berat Yavuz: trafik lambası gbiydi bu erkekler artık ondan kaçtı 0 0 Yanıtla
  • Cesur Aslan: Yarın birgün bir mekanda görüntülenirler merak etmeyin 0 0 Yanıtla

Advertisement