Aygün Aydın dur durak bilmiyor! Tanga bikinisiyle havuzda adeta şov yaptı - Son Dakika

Aygün Aydın dur durak bilmiyor! Tanga bikinisiyle havuzda adeta şov yaptı

26.09.2021 08:37

Hakan Sabancı ile yaşadığı ilişki ile gündemden düşmeyen Aygün Aydın, sosyal medya hesabından cesur paylaşımlarına devam ediyor. Aydın bu kez de havuzda tanga bikinisiyle verdiği pozları paylaştı.

Genç iş insanı Hakan Sabancı ile aşk yaşadığını ve hamile kaldığını ileri süren Aygün Aydın, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündemden düşmüyor.

HAVUZDA BİKİNİ ŞOV

Kıyafet konusunda pek cesur olan Aygün Aydın, son olarak havuzda verdiği cüretkar pozlar verdi. Peş peşe tanga bikinisiyle verdiği pozlarını paylaşan Aygün Aydın'a takipçilerinin tepkisini çekti.

Aygün Aydın dur durak bilmiyor! Tanga bikinisiyle havuzda adeta şov yaptı

TEPKİ ÇEKTİ

Genç ismin paylaşımlarını aşırı bulan takipçileri "Vücudunla değil, zekanla ön plana çıkmayı dene", Gün geçtikçe değerini düşürüyorsun" gibi yorumlar yaptı.

Aygün Aydın dur durak bilmiyor! Tanga bikinisiyle havuzda adeta şov yaptı

"GERÇEK BİR İNSAN GİBİ YAŞIYORUM HAYATI"

Cesur pozlarına gelen eleştirilere yine cüretkar yatak pozuyla cevap veren Aygün Aydın şu notu paylaşmıştı: " Adriana Lima, bu fotoğrafı paylaşan kişi olsa beğeniyor onun gibi olmak için özenip spor salonlarından çıkmıyorsunuz. Türk topraklarında olunca yadırgıyor, aileye laik görmüyorsunuz. Ama içten içe böyle resimler için eşinizi çocuklarınızı yarı yolda bırakıyorsunuz. Namuslu dediğiniz kadınlara da ev işlerini kilitleyip bedava hizmetçiniz yapıyor bir de üstüne dövüyorsunuz. Kırsal kesim sözde namus timsali ama kimin eli kimin cebinde belli değil. Bir sürü ensest ilişkiler yumağı. İki yüzlü bir toplumsunuz ve ben bu iki yüzlü sürü psikolojisiyle hareket eden kitle yüzünden neyin gerçekte doğru veya yanlış olduğunu, gerçek ahlakın beden de mi zihinde mi, yoksa vicdanda mı olduğunu hepten karıştırmaya başladım. Benim doğrularım, benim hayatım demek istiyorum ama hayatımızı ne yazık ki başkalarının doğruları çok daha fazla etkiliyor dolaylı olarak. Sorguluyorum, düşünüyorum, deneye yanıla, düşe kalka ilerliyorum bu tekamül yolculuğunda. Gerçek bir insan gibi yaşıyorum bu hayatı.. Her gün biraz daha farklı bir bakış açısı edinerek zenginleşiyorum. Siz benim kafamı anlamazsınız, üzgünüm hiçbir zamanda anlayamayacaksınız o kapasiteyi. Ben bu ülkenin insanlarının çoğunda görmüyorum.. O yüzden yargı ve tavsiyelerinizi kendinize saklayın. Hayatımı yargılamayın"

Aygün Aydın dur durak bilmiyor! Tanga bikinisiyle havuzda adeta şov yaptı
Aygün Aydın dur durak bilmiyor! Tanga bikinisiyle havuzda adeta şov yaptı
Aygün Aydın dur durak bilmiyor! Tanga bikinisiyle havuzda adeta şov yaptı

Son Dakika Magazin Aygün Aydın dur durak bilmiyor! Tanga bikinisiyle havuzda adeta şov yaptı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (2)
  • dopdogrucudavutt : Beni siz delirttiniz diyor.. Haklı da.. Üstüne gidilmemesi lazım bir travma halinde. Şifa diliyorum Cevap Yaz 0 4 Yayından Kaldır
  • Ömer Yanmaz: Özgüvenli olmak kişi ya bilgisiyle ya sanatıyla veya fiziğiyle yani güzelliğiyle özgüvenli olarak ön plana çıkartır kendini. O bu ünü hakediyor. Arka planda müthiş. İşini iyi biliyor. Cevap Yaz 1 7 Yayından Kaldır
500

Son Dakika

Hastaneye kaldırılan Kraliçe 2. Elizabeth taburcu edildi 00:56 Hastaneye kaldırılan Kraliçe 2. Elizabeth taburcu edildi Sosyal medya paylaşımları nedeniyle tartıştığı akrabasını öldürdü 23:30 Sosyal medya paylaşımları nedeniyle tartıştığı akrabasını öldürdü Vitor Pereira'dan Antwerp maçı sonrası Mesut Özil isyanı: Neden soruyorsunuz? 22:29 Vitor Pereira'dan Antwerp maçı sonrası Mesut Özil isyanı: Neden soruyorsunuz?
Yola fırlayan 5 yaşındaki kıza zırhlı polis aracı çarptı! Feci kaza anbean kamerada 21:42 Yola fırlayan 5 yaşındaki kıza zırhlı polis aracı çarptı! Feci kaza anbean kamerada Polisle yaşadığı kovalamaca sonucu yakalanacağını anlayan genç canına kıydı 21:04 Polisle yaşadığı kovalamaca sonucu yakalanacağını anlayan genç canına kıydı Sosyal medya bunu konuşuyor! Hazal Ergüçlü'nün çıplak görüntüleri dizi tanıtımının önüne geçti 18:56 Sosyal medya bunu konuşuyor! Hazal Ergüçlü'nün çıplak görüntüleri dizi tanıtımının önüne geçti
Doların ateşi nasıl düşer? 18:43 Doların ateşi nasıl düşer? "Şakkadak" çıkışıyla bilinen ekonomistten Haberler.com'a çok özel açıklamalar Kemal Kılıçdaroğlu'ndan, faiz kararından sonra doların yükselişine çok sert tepki 17:43 Kemal Kılıçdaroğlu'ndan, faiz kararından sonra doların yükselişine çok sert tepki
Advertisement