Bensu Soral, Kösem Sultan'da Oynayacağı Haberlerini Yalanladı - Son Dakika

Bensu Soral, Kösem Sultan'da Oynayacağı Haberlerini Yalanladı

10.09.2015 14:17
Bensu Soral, Kösem Sultan'da Oynayacağı Haberlerini Yalanladı

Şu sıralar 'Tatlı Küçük Yalancılar' dizisinde oynayan Bensu Soral'ın 'Kösem Sultan' dizisinde rol alacağı iddiaları yayılınca ünlü oyuncu dedikoduları yalanladı.

Bensu Soral'dan Kösem Sultan açıklaması Şu sıralar 'Tatlı Küçük Yalancılar' dizisinde oynayan Bensu Soral'ın 'Kösem Sultan' olacağı iddia edilmişti.

"HABER DOĞRU DEĞİLDİR"

Uzun süre konuyla ilgili açıklama yapmayan Bensu Soral bu iddiaları menajeri aracılığıyla yalanladı. İşte o açıklama; Kösem Sultan'ın cast çalışmalarına başlandığı ilk günden beri Bensu Soral hakkında çıkan Kösem Sultan kadrosuna katıldı haberleri doğru değildir.

"ÇALIŞMALARA ARA VERECEK"

"Oyuncumuz Bensu Soral şuan Star Tv'de yayınlanan Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde başrol oynamaktadır. Soral, 13.Bölümde final yapacak olan dizi bittikten sonra bir süre dizi çalışmalarına ara verecektir."

Bensu Soral, Kösem Sultan'da Oynayacağı Haberlerini Yalanladı

YAPIMCI BEREN'İ SEÇTİ

Kösem Sultan rolü için daha önce başta Beren Saat olmak üzere Tuba Büyüküstün, Meryem Uzerli ve Sibel Kekilli'nin adı geçmişti. Yapımcı Timur Savcı kararını Beren Saat'ten yana kulanmıştı.


Bensu Soral, Kösem Sultan'da Oynayacağı Haberlerini Yalanladı

Son Dakika Magazin Bensu Soral, Kösem Sultan'da Oynayacağı Haberlerini Yalanladı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500

Son Dakika

Şebnem Şirin'i boğazını keserek öldüren katil zanlısının ilk ifadesi ortaya çıktı: Ne olduysa sabah oldu, hiçbir şey hatırlamıyorum 11:16 Şebnem Şirin'i boğazını keserek öldüren katil zanlısının ilk ifadesi ortaya çıktı: Ne olduysa sabah oldu, hiçbir şey hatırlamıyorum Hande Erçel, Amerika'daki pozlarıyla beğeni yağmuruna tutuldu 11:12 Hande Erçel, Amerika'daki pozlarıyla beğeni yağmuruna tutuldu Dolar kaç TL? Dolar ne kadar? 11:00 Dolar kaç TL? Dolar ne kadar?
5 büyük market fahiş fiyat artışlarını beraber organize etmişler 10:34 5 büyük market fahiş fiyat artışlarını beraber organize etmişler Öldürdüğü sevgilisini taksiyle İlçe emniyet müdürlüğüne götürdü 10:21 Öldürdüğü sevgilisini taksiyle İlçe emniyet müdürlüğüne götürdü Türkiye, Suriye çağrısı yapan Çin'e sert tepki gösterdi: İnsan haklarını ihlal edenlerden ders alacak değiliz 10:01 Türkiye, Suriye çağrısı yapan Çin'e sert tepki gösterdi: İnsan haklarını ihlal edenlerden ders alacak değiliz
Taksici isyan etti: Beşiktaş'a gitmem 40 dakika, bana yazık değil mi? 09:45 Taksici isyan etti: Beşiktaş'a gitmem 40 dakika, bana yazık değil mi? 25 yaşındaki genç kız, otel odasında erkek arkadaşı tarafından karnından bıçaklandı 09:13 25 yaşındaki genç kız, otel odasında erkek arkadaşı tarafından karnından bıçaklandı
Advertisement